Tulokset Laviaarit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 56 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 56 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Laviaarit |
|
Tulostuspäivämäärä |
13 toukokuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:49 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
12 toukokuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 56, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Cindy Palm |
2003 |
Cetus Espoo |
|
37.98 |
1:21.38 |
2:06.79 |
|
2:53.19 |
|
2 |
Iida Herrala |
2004 |
Simmis Wanda |
|
39.38 |
1:25.12 |
2:13.18 |
|
3:00.32 |
|
3 |
Peppi Vesalainen |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
|
39.73 |
1:26.73 |
2:15.34 |
|
3:03.07 |
|
4 |
Sofia Långström |
2003 |
Cetus Espoo |
|
41.41 |
1:27.90 |
2:16.20 |
|
3:04.32 |
|
5 |
Essi Loponen |
2004 |
Simmis Wanda |
|
42.37 |
1:30.78 |
2:20.44 |
|
3:07.44 |
|
6 |
Emilia Myllykoski |
2003 |
Simmis Wanda |
|
44.26 |
1:34.82 |
2:25.29 |
|
3:14.69 |
|
7 |
Nicole Sundell |
2003 |
ORCA Helsinki |
|
45.20 |
1:35.44 |
2:25.75 |
|
3:15.32 |
|
8 |
Linda Ilonen |
2004 |
Cetus Espoo |
|
45.61 |
1:35.73 |
2:26.68 |
|
3:15.69 |
|
9 |
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
|
42.40 |
1:31.38 |
2:24.25 |
|
3:15.88 |
|
10 |
Edit Kull |
2003 |
Cetus Espoo |
|
44.92 |
1:36.17 |
2:28.05 |
|
3:18.06 |
|
11 |
Susanna Kuisma |
2003 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
44.68 |
1:35.91 |
2:28.11 |
|
3:19.75 |
|
12 |
Ella-maija Syväniemi |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
|
45.34 |
1:37.88 |
2:31.29 |
|
3:24.84 |
|
13 |
Vilma Lipponen |
2003 |
Simmis Wanda |
|
45.99 |
1:39.49 |
2:34.80 |
|
3:29.30 |
|
14 |
Katarina Kobycheva |
2004 |
Cetus Espoo |
|
47.83 |
1:42.54 |
2:37.55 |
|
3:31.94 |
|
15 |
Peppi Siurola |
2004 |
Simmis Wanda |
|
45.98 |
1:41.25 |
2:37.96 |
|
3:34.07 |
|
16 |
Reetta Haara |
2004 |
Simmis Wanda |
|
49.52 |
1:45.01 |
2:41.05 |
|
3:34.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 56, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Hämäläinen |
1998 |
Helsingfors Simsällskap |
|
36.67 |
1:17.50 |
1:59.90 |
|
2:42.74 |
|
2 |
Nelli Ohvo |
2001 |
Cetus Espoo |
|
36.56 |
1:20.88 |
2:05.71 |
|
2:49.42 |
|
3 |
Nea Rinne |
1995 |
Cetus Espoo |
|
38.51 |
1:22.25 |
2:06.18 |
|
2:50.24 |
|
4 |
Ksenia Egorova |
2000 |
ORCA Helsinki |
|
39.12 |
1:23.02 |
2:06.73 |
|
2:50.92 |
|
5 |
Aino Kontiainen |
2002 |
Uinti Hyvinkää |
|
40.24 |
1:26.05 |
2:14.05 |
|
3:00.02 |
|
6 |
Kirke Penter |
2001 |
Kalevi Ujumiskool |
|
41.61 |
1:28.99 |
2:17.55 |
|
3:01.76 |
|
7 |
Nella Korpela |
2002 |
Cetus Espoo |
|
41.44 |
1:29.10 |
2:15.43 |
|
3:02.22 |
|
8 |
Sanna Hokkanen |
1977 |
Cetus Espoo |
|
42.19 |
1:31.61 |
2:22.70 |
|
3:13.23 |
|
9 |
Johanna Kara |
1965 |
Cetus Espoo |
|
44.33 |
1:35.24 |
2:25.29 |
|
3:14.53 |
|
10 |
Jenny Kareinen |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
|
42.26 |
1:32.46 |
2:27.17 |
|
3:22.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
13 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:49 |
|