2019-10-23   18:30:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Helauinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Helauinnit    Tulostuspäivämäärä  10 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Heinola    Tulostusaika  13:33   
  Järjestäjä  Heinolan Isku Uintijaosto         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 toukokuu 2018         
 
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 9 - 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eedi Imppola  2008              40.70   
  Uinti Hyvinkää  41.33                 
Lotta Järvinen  2008              50.76   
  Lahden Uimaseura  51.01                 
Saaga Pitkänen  2008              51.51   
  Lahden Uimaseura  55.90                 
Liisi Lehtiö  2008              52.92   
  Lahden Uimaseura  48.33                 
Lotta Koskinen  2008              56.50   
  Lahden Uimaseura  55.36                 
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ebba Simberg  2007              38.04   
  Lahden Uimaseura  37.54                 
Karoliina Hirvelä  2006              38.07   
  Kampuksen Plaani  37.96                 
Maija Suponina  2006              38.58   
  Lahden Uimaseura  42.70                 
Juulia Turunen  2006              41.17   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  39.77                 
Vilma Saarelainen  2006              42.90   
  Mikkelin Uimaseura  44.11                 
Iisa-Erika Auranen  2007              44.52   
  Uimaseura Aquila  45.46                 
Veera Haukka  2007              47.56   
  Uimaseura Aquila  48.26                 
Mea Makkula  2006              47.95   
  Lahden Uimaseura  46.17                 
Emma Rovio  2006              48.05   
  Vaajakosken Uimaseura  46.71                 
10  Olivia Porter  2007              49.27   
  Lahden Uimaseura  51.21                 
11  Annika Leppänen  2006              51.03   
  Lahden Uimaseura  52.46                 
12  Isabel Rumask  2006              53.66   
  Lahden Uimaseura  57.76                 
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Salma Mäntynen  2005              31.91   
  Uimaseura Aquila  32.34                 
Eevi-Maria Bogdanova  2005              33.92   
  Lahden Uimaseura  34.43                 
Milla Kähkönen  2005              34.60   
  Lahden Uimaseura  36.84                 
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kiia Kärkkäinen  2003              30.51   
  Heinolan Isku  29.48                 
Emma Issakainen  2002              31.36   
  Uinti Imatra  31.36                 
Venla Pylvänäinen  2003              34.26   
  Lahden Kaleva  34.78                 
Saana Järvinen  2003              35.45   
  Swimming Jyväskylä  34.55                 
Erja Tiljander  2000              37.22   
  Uinti Hyvinkää  36.04                 
Aida Silvennoinen  2003              42.01   
  Lahden Kaleva  40.34                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Heinolan Isku  Tulostusaika  13:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner