Results for Harboe Water Games 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 32 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stvne navn | Harboe Water Games 2018 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 | |||
Stvne by | Slagelse | Udskriftstidspunkt | 14:39 | |||
Arrangr | Slagelse Svmmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 30 juni 2018 |
Lb 32, 50m Brystsvmning Herrer, Finaler rg. 2000-2001 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Viktor Eibye | 2001 | Haslev Svmmeklub | 33.64 | ||||||
2 | Lauge Bastian Maar | 2001 | Nstved IF | 33.69 | ||||||
Lb 32, 50m Brystsvmning Herrer, Finaler rg. 2002-2003 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Jesse Refsgaard | 2003 | Dragsholm Svmmeklub | 34.69 | ||||||
2 | Silas Storm Nielsen | 2002 | Dragsholm Svmmeklub | 34.88 | ||||||
3 | Benjamin Bodal | 2003 | Ringsted Svmme Klub | 36.30 | ||||||
4 | Viktor Holst Rasmussen | 2003 | Svm Korsr | 36.51 | ||||||
5 | Peter Holm | 2003 | Herlev Svmning | 36.52 | ||||||
6 | Gustav Hartig-Larsen | 2003 | Svm Korsr | 36.76 | ||||||
7 | Nicklas Stcker | 2003 | Nstved IF | 37.11 | ||||||
8 | Joachim L Andersen | 2003 | Slagelse Svmmeklub | 37.15 | ||||||
9 | Bertram Dalgas Frederikse | 2003 | Kge Svmmeklub | 37.46 | ||||||
10 | Oliver Gadegaard | 2003 | Kge Svmmeklub | 39.50 | ||||||
Lb 32, 50m Brystsvmning Herrer, Finaler rg. 2004-2005 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Louie Hermansen | 2004 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 38.15 | ||||||
2 | Bertram Nyegaard | 2004 | Roskilde Svmning | 39.14 | ||||||
3 | Asbjrn Olesen | 2004 | Dragsholm Svmmeklub | 39.62 | ||||||
4 | Villads Brasch Jensen | 2004 | GTI | 39.91 | ||||||
5 | Mikkel Nielsen | 2004 | Holbk Svmme Klub | 40.50 | ||||||
6 | Philip H. Christensen | 2004 | Kge Svmmeklub | 40.95 | ||||||
7 | Mathias Olsen | 2005 | GTI | 41.07 | ||||||
8 | Sebastian Mller-Munke | 2005 | Roskilde Svmning | 41.46 | ||||||
9 | Laurits Thfner | 2004 | Haslev Svmmeklub | 42.00 | ||||||
10 | Frederik Knakkergaard | 2005 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 43.07 | ||||||
11 | Marius Mains | 2005 | GTI | 44.77 | ||||||
12 | Calvin Konge Neess | 2005 | Dragsholm Svmmeklub | 48.52 | ||||||
13 | Johannes Tobel Nielsen | 2004 | Slagelse Svmmeklub | 50.24 | ||||||
14 | Casper Pedersen | 2004 | Svm Korsr | 50.87 | ||||||
- | Tobias Wiegaard Hansen | 2004 | Svm Korsr | DSQ | ESB v/ 25 m | |||||
Lb 32, 50m Brystsvmning Herrer, Finaler rg. 2006-2018 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Petar Trkulja | 2006 | Nstved IF | 39.87 | ||||||
2 | Andreas Mlbak | 2006 | Ringsted Svmme Klub | 40.94 | ||||||
3 | Gustav Krabbe Heldgaard | 2006 | Gladsaxe Idrts Forening | 41.98 | ||||||
4 | Walter N Falborg Pedersen | 2007 | Gladsaxe Idrts Forening | 42.20 | ||||||
5 | Hjalte Lildballe Mller | 2007 | Kge Svmmeklub | 45.63 | ||||||
5 | Nikolai Stender-Petersen | 2007 | Gladsaxe Idrts Forening | 45.63 | ||||||
7 | Magnus Gimsing hman | 2007 | Gladsaxe Idrts Forening | 45.92 | ||||||
8 | Oscar David Morthorst | 2007 | Svmmeklubben Triton Ballerup | 46.03 | ||||||
9 | Vincent Borup Schrer | 2006 | GTI | 46.71 | ||||||
10 | Jonathan Nyegaard | 2007 | Roskilde Svmning | 48.09 | ||||||
11 | Mikkel Munkholm | 2006 | Dragsholm Svmmeklub | 48.19 | ||||||
12 | Emil Hass | 2006 | Nstved IF | 48.29 | ||||||
13 | Lukas Peacock | 2007 | Gladsaxe Idrts Forening | 48.46 | ||||||
14 | Carl S. Srensen | 2006 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | 48.61 | ||||||
15 | Sebastian Bruun Ibsen | 2007 | Roskilde Svmning | 49.43 | ||||||
16 | Andreas Bartholin Bruhn | 2008 | Gladsaxe Idrts Forening | 49.51 | ||||||
17 | Oscar Andersen | 2006 | Dragsholm Svmmeklub | 50.63 | ||||||
18 | Victor Kristiansen | 2006 | Slagelse Svmmeklub | 50.97 | ||||||
19 | William Bendixen | 2007 | Gladsaxe Idrts Forening | 55.46 | ||||||
20 | Emil Nissen | 2006 | Hillerd Svmmeklub | 55.61 | ||||||
21 | Lucas Calle | 2008 | Slagelse Svmmeklub | 55.71 | ||||||
22 | Andreas Molin | 2008 | Gladsaxe Idrts Forening | 57.98 | ||||||
23 | Linus Noe | 2008 | Dragsholm Svmmeklub | 58.53 | ||||||
24 | Adam Berg Pedersen | 2009 | Ringsted Svmme Klub | 1:01.18 | ||||||
25 | Hjalte Holm | 2008 | Slagelse Svmmeklub | 1:03.44 | ||||||
26 | Andreas Lyngfeldt Boholm | 2008 | Haslev Svmmeklub | 1:05.49 | ||||||
27 | Nicklas Hiort | 2008 | Gladsaxe Idrts Forening | 1:07.87 | ||||||
- | Anders Andresen | 2006 | Svmmeklubben Syd | DSQ | 1 hnd ved slut | |||||
- | Andreas Tobel Nielsen | 2008 | Slagelse Svmmeklub | DSQ | flere armtag u/ vand | |||||
- | Gustav Yde Munkebk | 2007 | Svmmeklubben Kvik, Kastrup | DSQ | ESB v/ 25 m | |||||
- | Nicolai Molter Petersen | 2008 | Nstved IF | DSQ | ESB v/ 25 m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:39 |