2019-12-10   05:56:18
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Fynske Kortbane Mesterskaber

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag d. 29/9

Resultat Løb 103 (Finaler) - Officiel
Resultat Løb 103 (Finaler) - Officiel 
 
  Stævne navn  Fynske Kortbane Mesterskaber    Udskriftsdato  29 september 2018   
  Stævne by  Odense    Udskriftstidspunkt  15:44   
  Arrangør  H2Odense         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  29 september 2018         
 
 
Løb 103, 4X100m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m  100m      Opnået  Status 











 
H2Odense 1  H2Odense            4:34.55   
  Mia T. Klüver-Kristensen  2004      33.47  1:09.07      1:09.07   
  Freja Nicholas  2000      35.97  1:16.63      2:25.70   
  Nikoline Andersen  2003      32.09  1:08.50      3:34.20   
  My Phuong Bui  2003      28.34  1:00.35      4:34.55   
                     
Nyborg Damer 1  Nyborg Svømmeklub            4:38.05   
  Karina Høybye Olesen  2001      33.60  1:09.54      1:09.54   
  Maria Bebe Hansen  2004      35.91  1:16.45      2:25.99   
  Iben Bak  2001      32.69  1:08.88      3:34.87   
  Maria Bredal Larsen  2002      30.00  1:03.18      4:38.05   
                     
H2Odense 2  H2Odense            4:47.41   
  Maibritt Skjoldborg  2002      36.32  1:15.56      1:15.56   
  Johanne A Andersson  2003      35.81  1:15.85      2:31.41   
  Freya Ellehus  2000      33.15  1:11.28      3:42.69   
  Cecilie Baraviec  2000      31.00  1:04.72      4:47.41   
                     
H2Odense 3  H2Odense            4:47.80   
  Sandy Ngoc Hoang Tran  2005      34.69  1:12.09      1:12.09   
  Malea Benediktson  2001      38.40  1:21.76      2:33.85   
  Emilie Podiss Petersen  2004      33.31  1:11.03      3:44.88   
  Sophie E. Modeweg-Hansen  1997      29.99  1:02.92      4:47.80   
                     
Rsk Damer  Ringe Svømme Klub            4:54.88   
  Thilde Rosen Lundsfryd  2004      36.42  1:14.55      1:14.55   
  Anna Rønn  2005      39.28  1:23.45      2:38.00   
  Line Vestergaard Hansen  2003      34.73  1:15.53      3:53.53   
  Caroline Broholm  2003      28.64  1:01.35      4:54.88   
                     
Piger 2 H2Odense  H2Odense            5:00.28   
  Josefine Risum Jørgensen  2004      37.03  1:15.92      1:15.92   
  Agnete Habermann  2005      38.27  1:21.52      2:37.44   
  Ida Juul Grønning  2004      34.74  1:15.98      3:53.42   
  Josefine S Jørgensen  2004      31.51  1:06.86      5:00.28   
                     
Nyborg Damer 2  Nyborg Svømmeklub            5:03.01   
  Maja Johanne Pedersen  2005      36.29  1:14.21      1:14.21   
  Barbara Ammentorp  2003      40.62  1:28.44      2:42.65   
  Kristine Kipper Pedersen  2004      34.85  1:17.68      4:00.33   
  Mette Bruun-Petersen  2001      29.85  1:02.68      5:03.01   
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  29 september 2018 
Licens til H2Odense  Udskriftstidspunkt  15:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark