2021-03-08   11:24:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Tatti-uinnnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Tatti-uinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kemi    Tulostusaika  13:59   
  Järjestäjä  Kemin Työväen Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 syyskuu 2018         
 
 
Laji 22, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alexia Tahkola  2005    485  33.79        1:13.48   
  Oulun Lohet  1:13.07                 
                     
Miina Torvikoski  2006    461  35.91        1:14.70   
  Kemin Uimaseura  1:19.25                 
                     
Jutta Mört  2005    394  36.50        1:18.70   
  Kemin Työväen Uimarit  1:18.65                 
                     
Pinja Junttari  2006    358          1:21.27   
  Kemin Työväen Uimarit  1:25.20                 
                     
Julia Minttu-Maria Tiensuu  2005    336          1:23.04   
  Kemin Uimaseura  1:20.86                 
                     
Amanda Riuttanen  2005    317          1:24.60   
  Oulun Uinti 1906  1:28.02                 
                     
Annabella Karjalainen  2007    306          1:25.61   
  Oulun Lohet  1:26.10                 
                     
Milla Seppälä  2007    264          1:29.94   
  Kemin Uimaseura  1:33.08                 
                     
Saga Tuisku  2005    261          1:30.34   
  Kemin Työväen Uimarit  1:26.48                 
                     
10  Iinu Tiainen  2007    255          1:30.98   
  Oulun Lohet  1:36.11                 
                     
11  Aada Hirvasoja  2005    254          1:31.17   
  Haukiputaan Heitto  1:21.25                 
                     
12  Ailiina Koskinen  2005    245  46.49        1:32.26   
  Haukiputaan Heitto                   
                     
13  Lina Juutilainen  2007    236          1:33.40   
  Rovaniemen Uimaseura  1:37.77                 
                     
14  Aino Kauppinen  2006    234          1:33.62   
  Kemin Uimaseura  1:37.41                 
                     
15  Isla Heiskanen  2005    234  43.30        1:33.65   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
16  Lilli Eskola  2005    221          1:35.46   
  Haukiputaan Heitto  1:32.09                 
                     
17  Emma Autio  2007    220          1:35.51   
  Oulun Lohet  1:35.60                 
                     
18  Saara Nissinen  2006    209          1:37.22   
  Kemin Työväen Uimarit  1:37.61                 
                     
19  Mea Prykäri  2007    189          1:40.50   
  Oulun Lohet  1:42.11                 
                     
20  Iisa Mattila  2007    152          1:48.04   
  Oulun Lohet  1:48.70                 
                     
Armi Aurora Tavi  2007              DSQ   
  Kemin Uimaseura  1:29.77                 
  SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 22, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Riika Huttula  2001    571  32.67        1:09.59   
  Oulun Lohet  1:08.06                 
                     
Anni Ranta-Valkama  2004    523  32.84        1:11.65   
  Swimming Club Rovaniemi  1:12.33                 
                     
Anna-Sofia Brännkärr  2001    494  33.46        1:13.03   
  Kemin Työväen Uimarit  1:12.00                 
                     
Elisa Vakkuri  2002    479  34.48        1:13.77   
  Kemin Uimaseura  1:13.98                 
                     
Iiris Isokoski  2003    438  35.59        1:16.00   
  Haukiputaan Heitto  1:17.61                 
                     
Nanna Savolainen  2004    395  38.05        1:18.64   
  Oulun Lohet  1:16.93                 
                     
Emilia Juutilainen  2004    390  35.67        1:18.98   
  Rovaniemen Uimaseura  1:20.68                 
                     
Emilia Kivijärvi  2004    386  37.33        1:19.24   
  Rovaniemen Uimaseura  1:20.32                 
                     
Emmi Palo  2003    284          1:27.82   
  Kemin Uimaseura  1:27.75                 
                     
10  Greta Suorsa  2003    264          1:29.94   
  Oulun Lohet  1:32.98                 
                     
Heidi Blankenstein  2001              DSQ   
  Oulun Lohet  1:14.37                 
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
Liisa Pasma  2002              DSQ   
  Oulun Lohet                   
  SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  13:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner