2021-03-08   11:23:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Tatti-uinnnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Tatti-uinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kemi    Tulostusaika  10:25   
  Järjestäjä  Kemin Työväen Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 syyskuu 2018         
 
 
Laji 3, 4X50m M(2)/N(2), Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kemin Uimaseura  1998              2:01.45   
  Kemin Uimaseura  1:57.47                 
  Riku Ylikärppä  1998      28.23        28.23   
  Henrik Siltari  2002      34.17        1:02.40   
  Elisa Vakkuri  2002      30.99        1:33.39   
  Juulia Aksila  1996      28.06        2:01.45   
                     
Oulo 10  2003              2:01.74   
  Oulun Lohet  1:57.97                 
  Riika Huttula  2001      32.04        32.04   
  Konsta Kallinen  1999      32.00        1:04.04   
  Mostafa Ismail  1989      28.79        1:32.83   
  Heidi Blankenstein  2001      28.91        2:01.74   
                     
Kemtu Seka  1995              2:09.49   
  Kemin Työväen Uimarit  2:06.40                 
  Kimmo Viinamäki  1995      35.25        35.25   
  Anna-Sofia Brännkärr  2001      37.22        1:12.47   
  Petri Lampela  1996      27.12        1:39.59   
  Sara Ylimäki  2003      29.90        2:09.49   
                     
Kemus  1999              2:15.27   
  Kemin Uimaseura  2:14.10                 
  Juuso Mikael Tiensuu  2001      36.40        36.40   
  Eveliina Palo  1999      37.15        1:13.55   
  Toni Lipponen  2003      31.40        1:44.95   
  Miina Torvikoski  2006      30.32        2:15.27   
                     
Oulo  2001              2:21.22   
  Oulun Lohet  2:11.86                 
  Eemeli Kauppila  2002      35.35        35.35   
  Juho Keränen  2002      34.01        1:09.36   
  Emma Pajuluoma  2001      36.71        1:46.07   
  Greta Suorsa  2003      35.15        2:21.22   
                     
Kemus Junnut  2006              2:30.68   
  Kemin Uimaseura  2:22.09                 
  Miko Saukkonen  2006      38.51        38.51   
  Armi Aurora Tavi  2007      43.73        1:22.24   
  Nooa Kaunisto  2007      1:08.44        2:30.68   
  Julia Minttu-Maria Tiensuu  2005              2:30.68   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  10:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner