2020-12-05   19:23:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mastersmestaruusuinnit (50m) 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspäivämäärä  26 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  18:03   
  Järjestäjä  ÅSK- Uintiklubi Turku ry & Aurajoen Uinti ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 lokakuu 2018         
 
 
Laji 2, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lena Brunnberg  1965    450  1:33.03  3:22.52  5:23.63    6:58.19   
  Upsala Simsällskap  7:05.84                 
                     
Tiia Kujala  1968    420  1:41.29  3:32.42  5:32.97    7:07.89   
  Oulun Uinti 1906  7:14.27                 
                     
Marjut Hyvönen  1966    341  1:48.48  3:46.45  5:58.81    7:38.61   
  Tuusulan Uimaseura  7:16.96                 
                     
Tatiana Abu Nijmeh  1965    131  2:22.77  5:19.62  8:13.78    10:31.16   
  Skuru Idrottsklubb  10:35.00                 
                     
 
Laji 2, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Outi Kaarnamo  1969    485  1:29.75  3:15.39  5:09.38    6:39.31   
  Tuusulan Uimaseura  6:27.58                 
                     
Hanna-Greta Puurtinen  1970    389  1:37.34  3:25.70  5:24.11    7:09.69   
  Koovee  6:40.35                 
                     
Sari Kukkonen  1972    335  1:51.17  3:51.60  5:44.17    7:31.53   
  Simmis Wanda  7:17.39                 
                     
Claire Gould  1973              DSQ  150m 
  Helsingfors Simsällskap  6:45.00                 
  SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 2, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Satu Rahkonen  1977    823  1:17.11  2:44.08  4:14.27    5:30.56   
  Cetus Espoo  5:24.50                 
                     
Kristiina Kangastalo-Hoda  1978    296  1:54.13  3:55.48  5:54.94    7:44.40   
  Loimaan Uimaseura  7:45.80                 
                     
 
Laji 2, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Paula Niinimäki  1981    460  1:29.50  3:14.29  5:02.21    6:28.05   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  6:21.59                 
                     
Tiina Lehtonen  1983    407  1:35.75  3:17.00  5:10.94    6:44.11   
  Järvenpään Uintiklubi  7:30.00                 
                     
Mari Ääri  1980              DNF   
  Aurajoen Uinti  5:31.28                 
                     
 
Laji 2, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Karine Gagnon  1985    532  1:16.61  2:56.76  4:41.42    6:05.38   
  Aurajoen Uinti  6:00.00                 
                     
 
Laji 2, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Carita Eklund  1991    243  1:59.51  4:08.59  6:13.08    8:05.09   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  6:45.00                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  26 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  18:03 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner