2021-03-08   05:21:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut VS    Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  20:10   
  Järjestäjä  Salon Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Ella Suominen  2005    563  1:07.54  2:20.66  3:34.79  4:48.29  9:40.24   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  9:55.60      6:02.61  7:17.13  8:30.59       
                     
Fiona Laakso  2005    526  1:07.09  2:20.98  3:36.27  4:52.27  9:53.58   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  10:13.32      6:07.90  7:24.27  8:39.89       
                     
Roosa Tuomainen  2005    510  1:10.08  2:24.15  3:39.71  4:54.88  9:59.78   
  Salon Uimarit  10:03.50      6:11.19  7:28.53  8:45.54       
                     
Minttu Kiili  2005    501  1:10.03  2:24.76  3:40.43  4:56.63  10:03.47   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  10:01.64      6:13.47  7:31.21  8:48.86       
                     
Kerttu Taponen  2005    496  1:09.10  2:24.07  3:38.97  4:54.97  10:05.17   
  Aurajoen Uinti  9:58.47      6:12.85  7:31.57  8:50.20       
                     
Kristina Grimbaum  2005    374  1:17.30  2:42.73  4:07.64  5:32.94  11:05.20   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  11:13.97      6:57.86  8:22.63  9:45.78       
                     
Ella Bäckman  2005    254  1:25.44  3:00.10  4:35.92  6:13.22  12:36.29   
  Ålands Simförening        7:50.12  9:28.83  11:05.05       
                     
Julia Eriksson  2005    211  1:34.74  3:17.02  5:01.24  6:42.64  13:24.48   
  Ålands Simförening  13:38.10      8:26.12  10:07.68  11:49.25       
                     
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Irene Mäkilä  2004    650  1:07.52  2:18.19  3:28.73  4:37.64  9:13.08   
  Raision Urheilijat  9:17.86      5:45.86  6:53.86  8:03.81       
                     
Aino-Kaisa Paatos  2004    638  1:07.99  2:19.38  3:29.20  4:38.80  9:16.70   
  Raision Urheilijat  9:12.54      5:48.56  6:58.02  8:08.76       
                     
Riikka Niskala  2004    581  1:08.50  2:21.11  3:34.78  4:47.74  9:34.33   
  Raision Urheilijat  9:45.41      6:00.61  7:12.48  8:24.99       
                     
Aino Rantala  2004    565  1:05.82  2:19.70  3:32.61  4:46.99  9:39.68   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  9:52.64      6:00.82  7:15.73  8:29.73       
                     
Anni Hyttinen  2004    530  1:08.37  2:21.60  3:35.90  4:51.76  9:52.30   
  Aurajoen Uinti  10:18.34      6:07.16  7:23.45  8:38.86       
                     
Ella Nihtilä  2004    509  1:09.93  2:24.80  3:40.33  4:56.23  10:00.33   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  10:03.34      6:12.43  7:28.92  8:45.43       
                     
My Laverman  2004    449  1:12.60  2:30.79  3:50.16  5:09.81  10:25.94   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  10:23.50      6:29.63  7:49.32  9:09.13       
                     
Roosa Lahti  2004    322  1:17.27  2:43.43  4:11.18  5:40.35  11:38.83   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku        7:10.44  8:40.07  10:09.60       
                     
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Maija Nurmi  2003    579  1:07.65  2:19.18  3:30.67  4:42.76  9:34.89   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  9:35.23      5:55.86  7:08.90  8:23.14       
                     
Kerttu Nurmi  2003    573  1:07.28  2:18.53  3:30.70  4:43.66  9:37.04   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  9:36.43      5:56.71  7:10.97  8:25.06       
                     
Roosa Aho  2003    566  1:08.18  2:20.71  3:33.96  4:46.93  9:39.22   
  Raision Urheilijat  9:38.12      6:00.67  7:13.83  8:26.97       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  20:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner