2019-12-09   17:02:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  10:51   
  Järjestäjä  HaHe, KemPy, OU ja OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 10, P14,15,16 200m SU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cedric Decena  2004    379  33.07  1:09.45  1:47.70    2:25.92   
  Oulun Lohet  2:33.77                 
                     
Arttu Haipus  2004    359  34.89  1:13.49  1:51.43    2:28.62   
  Oulun Lohet  2:26.27                 
                     
Vili Rantasuo  2004    343  34.92  1:13.30  1:52.01    2:30.76   
  Oulun Lohet  2:31.96                 
                     
Eetu Haipus  2004    335  36.02  1:14.98  1:53.93    2:32.01   
  Oulun Lohet  2:31.86                 
                     
 
Laji 10, P14,15,16 200m SU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Paavo Erkinaro  2003    428  32.52  1:07.93  1:44.10    2:20.07   
  Oulun Uinti 1906  2:22.13                 
                     
Benjamin Evans  2003    378  33.68  1:10.69  1:49.37    2:26.01   
  Swimming Club Vuokatti  2:27.26                 
                     
Toni Lipponen  2003    374  32.00  1:08.96  1:47.88    2:26.56   
  Kemin Uimaseura  2:24.77                 
                     
Leevi Sipilä  2003    271  37.44  1:18.45  2:00.88    2:43.06   
  Kempeleen Pyrintö  2:45.01                 
                     
 
Laji 10, P14,15,16 200m SU, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lasse Pulkkinen  2002    495  31.26  1:05.10  1:39.81    2:13.48   
  Oulun Uinti 1906  2:08.99                 
                     
Oliver Kela  2002    446  30.50  1:04.89  1:40.99    2:18.24   
  Swimming Club Rovaniemi  2:21.78                 
                     
Valtteri Taskinen  2002    416  33.55  1:09.10  1:45.39    2:21.48   
  Oulun Uinti 1906  2:23.99                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  10:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner