2019-12-15   19:18:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  18:36   
  Järjestäjä  HaHe, KemPy, OU ja OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 21, P14,15,16 200m PU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eetu Haipus  2004    420  31.20  1:08.10  1:46.64    2:24.88   
  Oulun Lohet  2:26.95                 
                     
Arttu Haipus  2004    415  32.74  1:09.18  1:47.67    2:25.50   
  Oulun Lohet  2:23.81                 
                     
Jere Hannuksela  2004    343  33.71  1:12.61  1:55.23    2:35.06   
  Haukiputaan Heitto  2:40.39                 
                     
Cedric Decena  2004    311  32.12  1:10.45  1:55.71    2:40.12   
  Oulun Lohet                   
                     
Jami Kenttälä  2004    221  39.96  1:28.53  2:15.73    2:59.38   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
 
Laji 21, P14,15,16 200m PU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Paavo Erkinaro  2003    366  31.77  1:10.07  1:50.21    2:31.71   
  Oulun Uinti 1906  2:35.65                 
                     
 
Laji 21, P14,15,16 200m PU, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lasse Pulkkinen  2002    525  31.19  1:06.45  1:40.60    2:14.51   
  Oulun Uinti 1906  2:13.50                 
                     
Elias Juntunen  2002    465  31.46  1:07.15  1:43.59    2:20.10   
  Oulun Uinti 1906  2:24.41                 
                     
Ville Korpilähde  2002    438  29.45  1:05.40  1:44.50    2:22.87   
  Swimming Club Rovaniemi  2:29.76                 
                     
Oliver Kela  2002    327  31.64  1:11.99  1:54.56    2:37.46   
  Swimming Club Rovaniemi  2:39.30                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  18:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner