2019-11-16   22:59:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  10:35   
  Järjestäjä  HaHe, KemPy, OU ja OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 27, P12,13,14,15,16 100m PU, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kalle Pesälä  2006    274  35.75        1:13.97   
  Oulun Lohet  1:15.50                 
                     
Miko Saukkonen  2006    203  38.50        1:21.74   
  Kemin Uimaseura  1:28.81                 
                     
Herkko Haussalo  2006    187  39.80        1:23.95   
  Oulun Lohet  1:26.10                 
                     
Konsta Rantasuo  2006    185  37.15        1:24.35   
  Oulun Lohet  1:21.13                 
                     
Weeti Niemi  2006    162  39.76        1:28.17   
  Swimming Club Rovaniemi  1:30.77                 
                     
Jesse Koskinen  2006    140  42.32        1:32.39   
  Kemin Työväen Uimarit  1:39.11                 
                     
Arttu Kortetjärvi  2006    133  39.84        1:34.03   
  Oulun Uinti 1906  1:49.99                 
                     
Markus Tervaskanto  2006    131  42.87        1:34.59   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Julius Jakkula  2006    87  49.56        1:48.45   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Miika Suorsa  2006              DSQ   
  Oulun Uinti 1906                   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
 
Laji 27, P12,13,14,15,16 100m PU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuomas Orre  2005    267  35.73        1:14.66   
  Kajaanin Uimaseura  1:18.44                 
                     
Tuomas Romsi  2005    244  34.76        1:16.84   
  Kemin Uimaseura  1:15.15                 
                     
Erblin Latifi  2005    240  34.55        1:17.31   
  Oulun Uinti 1906  1:21.33                 
                     
Artturi Väänänen  2005    159  42.30        1:28.74   
  Oulun Uinti 1906  1:28.81                 
                     
 
Laji 27, P12,13,14,15,16 100m PU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cedric Decena  2004    407  29.69        1:04.86   
  Oulun Lohet  1:04.87                 
                     
Eetu Haipus  2004    382  31.10        1:06.26   
  Oulun Lohet  1:05.78                 
                     
Jere Hannuksela  2004    363  31.07        1:07.37   
  Haukiputaan Heitto  1:08.57                 
                     
Arttu Haipus  2004    352  31.18        1:08.07   
  Oulun Lohet  1:05.11                 
                     
Rasmus Koskela  2004    332  31.35        1:09.43   
  Oulun Uinti 1906  1:09.76                 
                     
Nikolai Em  2004    190  37.53        1:23.52   
  Oulun Lohet  1:24.91                 
                     
Elmeri Kauppila  2004    189  40.48        1:23.65   
  Oulun Lohet  1:27.75                 
                     
Jami Kenttälä  2004    186  39.75        1:24.13   
  Oulun Uinti 1906  1:21.57                 
                     
 
Laji 27, P12,13,14,15,16 100m PU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kasper Lytz  2003    329  30.77        1:09.64   
  Swimming Club Rovaniemi  1:02.67                 
                     
Tudor Ratiu  2003    321  31.82        1:10.20   
  Swimming Club Rovaniemi  1:07.41                 
                     
Mikael Ryynänen  2003    233  36.63        1:18.07   
  Oulun Lohet  1:17.17                 
                     
 
Laji 27, P12,13,14,15,16 100m PU, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ronny Brännkärr  2002    590  26.48        57.30   
  Kemin Työväen Uimarit  56.40                 
                     
Lasse Pulkkinen  2002    509  28.77        1:00.20   
  Oulun Uinti 1906  1:01.01                 
                     
Ville Korpilähde  2002    486  28.15        1:01.13   
  Swimming Club Rovaniemi  1:00.85                 
                     
Matias Rajavaara  2002    437  29.85        1:03.33   
  Oulun Uinti 1906  1:02.15                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  10:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner