2019-11-19   05:39:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  10:50   
  Järjestäjä  HaHe, KemPy, OU ja OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 28, T13,14,15 200m SU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Laura Rajavaara  2005    447  34.54  1:13.89  1:55.23    2:35.88   
  Oulun Uinti 1906  2:43.78                 
                     
Alexia Tahkola  2005    435  36.40  1:17.65  1:57.93    2:37.25   
  Oulun Lohet  2:37.67                 
                     
Vilma Kiviniemi  2005    390  37.77  1:18.83  2:01.11    2:43.13   
  Oulun Uinti 1906  2:46.04                 
                     
Maiju Huttunen  2005    386  37.54  1:18.53  2:02.07    2:43.70   
  Swimming Club Rovaniemi  2:47.14                 
                     
Elina Turunen  2005    377  37.55  1:19.43  2:02.10    2:44.93   
  Oulun Uinti 1906  2:47.23                 
                     
Jutta Mört  2005    363  37.99  1:20.96  2:04.99    2:47.07   
  Kemin Työväen Uimarit  2:52.47                 
                     
Lidia Evans  2005    360  38.85  1:22.10  2:05.96    2:47.45   
  Swimming Club Vuokatti  2:46.33                 
                     
Essi Vilhelmiina Virta  2005    355  38.31  1:20.94  2:05.89    2:48.31   
  Kempeleen Pyrintö  2:47.30                 
                     
Milla Marttila  2005    346  38.82  1:21.51  2:05.74    2:49.73   
  Kempeleen Pyrintö  2:48.74                 
                     
10  Milla Siira  2005    333  40.65  1:23.03  2:07.59    2:51.95   
  Oulun Lohet  2:59.43                 
                     
11  Saana Uusitalo  2005    302  40.66  1:25.37  2:11.83    2:57.56   
  Oulun Lohet  2:59.86                 
                     
12  Vilma Madetoja  2005    262  43.14  1:30.19  2:18.99    3:06.11   
  Oulun Uinti 1906  3:20.81                 
                     
13  Saga Tuisku  2005    257  42.20  1:29.02  2:18.50    3:07.38   
  Kemin Työväen Uimarit  3:13.51                 
                     
14  Pihla Louhela  2005    223  44.99  1:35.72  2:27.22    3:16.36   
  Oulun Uinti 1906  3:18.23                 
                     
Pinja Lohiniva  2005              DSQ   
  Oulun Uinti 1906  3:07.00                 
  SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 28, T13,14,15 200m SU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Petra Ansaranta  2004    623  33.06  1:08.40  1:44.38    2:19.54   
  Oulun Uinti 1906  2:22.50                 
                     
Pinja Taskila  2004    520  34.36  1:11.59  1:50.08    2:28.26   
  Oulun Uinti 1906  2:30.16                 
                     
Inka Elamaa  2004    481  35.07  1:12.89  1:52.23    2:32.10   
  Oulun Lohet  2:33.84                 
                     
Anni Ranta-Valkama  2004    416  36.56  1:16.75  1:59.19    2:39.70   
  Swimming Club Rovaniemi  2:39.36                 
                     
Inka Lytz  2004    413  36.83  1:16.79  1:58.67    2:40.06   
  Swimming Club Rovaniemi  2:40.32                 
                     
Henna Moilanen  2004    396  39.72  1:21.18  2:02.37    2:42.30   
  Oulun Lohet  2:45.62                 
                     
Petra Laukkanen  2004    350  37.95  1:20.24  2:04.82    2:49.12   
  Oulun Lohet  2:46.34                 
                     
Noora Aikio  2004    327  38.87  1:23.09  2:08.65    2:53.03   
  Kemin Työväen Uimarit  2:58.22                 
                     
 
Laji 28, T13,14,15 200m SU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Martta Nygård  2003    597  32.75  1:08.16  1:44.66    2:21.59   
  Oulun Uinti 1906  2:19.30                 
                     
Madeleine Hiltunen  2003    539  33.61  1:11.22  1:49.55    2:26.48   
  Oulun Uinti 1906  2:24.55                 
                     
Roosa Kärkkäinen  2003    530  34.50  1:12.15  1:50.83    2:27.29   
  Oulun Lohet  2:29.81                 
                     
Satu Immonen  2003    451  36.68  1:16.20  1:56.93    2:35.45   
  Swimming Club Vuokatti  2:48.97                 
                     
Malla Juutinen  2003    447  36.67  1:16.44  1:56.74    2:35.86   
  Oulun Uinti 1906  2:31.91                 
                     
Jenni Tuuliainen  2003    294  40.36  1:27.01  2:14.62    2:59.17   
  Oulun Lohet                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  10:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner