2019-11-22   19:59:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  15:08   
  Järjestäjä  HaHe, KemPy, OU ja OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 32, T11,12,13,14,15 400m VU, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kaisa Keränen  2007    383  1:16.89  2:41.31  4:04.33    5:22.71   
  Oulun Lohet  5:22.19                 
                     
Ruut Salmi  2007    379  1:17.70  2:43.69  4:06.13    5:23.99   
  Oulun Lohet  5:43.40                 
                     
Annabella Karjalainen  2007    374  1:17.21  2:41.42  4:05.49    5:25.40   
  Oulun Lohet  5:30.91                 
                     
Edith Ervasti  2007    346  1:18.80  2:43.39  4:08.92    5:33.76   
  Oulun Uinti 1906  5:45.14                 
                     
Eevi Hirvasoja  2007    316  1:22.12  2:51.69  4:21.03    5:44.25   
  Haukiputaan Heitto  5:45.03                 
                     
Ellen Krüger  2007    311  1:24.47  2:53.24  4:22.95    5:46.12   
  Oulun Lohet  5:56.57                 
                     
Ennimaija Mäntynen  2007    276  1:22.54  2:53.59  4:27.75    6:00.02   
  Oulun Uinti 1906  6:06.33                 
                     
Saimi Kiviniemi  2007    268  1:26.36  2:59.09  4:33.44    6:03.38   
  Oulun Uinti 1906  6:20.21                 
                     
Pinja Niskanen  2007    263  1:26.65  3:02.37  4:35.63    6:05.77   
  Oulun Lohet  6:42.72                 
                     
10  Salli Sepponen  2007    258  1:29.96  3:04.80  4:39.41    6:08.17   
  Oulun Uinti 1906  6:08.98                 
                     
11  Emma Autio  2007    257  1:26.98  3:01.35  4:38.22    6:08.46   
  Oulun Lohet  6:08.97                 
                     
12  Milla Seppälä  2007    255  1:26.69  3:02.41  4:38.39    6:09.66   
  Kemin Uimaseura                   
                     
13  Juuli Uusitalo  2007    251  1:28.85  3:04.08  4:39.14    6:11.48   
  Oulun Lohet  6:25.35                 
                     
14  Sara Lappalainen  2007    248  1:30.10  3:07.48  4:43.77    6:13.13   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
15  Elina Jaako  2007    248  1:29.17  3:03.52  4:40.06    6:13.19   
  Oulun Uinti 1906  6:07.23                 
                     
16  Aino Leinonen  2007    227  1:30.27  3:08.74  4:47.09    6:24.35   
  Oulun Uinti 1906  6:59.85                 
                     
17  Meeri Uusitalo  2007    215  1:33.08  3:13.95  4:54.81    6:31.06   
  Oulun Lohet                   
                     
18  Iinu Tiainen  2007    206  1:27.07  3:10.79  4:54.78    6:36.83   
  Oulun Lohet                   
                     
Olivia Loukkola  2007              DSQ   
  Oulun Uinti 1906                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 32, T11,12,13,14,15 400m VU, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lotta Moilanen  2006    532  1:08.91  2:22.54  3:36.94    4:49.31   
  Oulun Uinti 1906  4:52.09                 
                     
Reeta Ollonen  2006    483  1:10.90  2:25.38  3:42.35    4:58.79   
  Oulun Uinti 1906  4:57.76                 
                     
Sara Seppänen  2006    477  1:12.10  2:28.70  3:44.88    5:00.11   
  Oulun Lohet  5:10.77                 
                     
Miina Torvikoski  2006    467  1:10.34  2:26.90  3:45.11    5:02.27   
  Kemin Uimaseura  5:03.42                 
                     
Oona Lipponen  2006    351  1:17.49  2:44.08  4:09.05    5:32.30   
  Kemin Uimaseura  5:41.98                 
                     
Venla Talvensaari  2006    281  1:24.44  2:56.31  4:28.11    5:58.04   
  Oulun Uinti 1906  5:59.08                 
                     
Milla Haapamäki  2006    274  1:27.22  3:01.16  4:33.53    6:00.91   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Maria Issakainen  2006    247  1:26.04  3:02.22  4:40.21    6:13.56   
  Oulun Uinti 1906  6:04.74                 
                     
Fanni Törmänen  2006    230  1:31.58  3:12.32  4:53.26    6:22.65   
  Kempeleen Pyrintö  6:30.56                 
                     
10  Iida Ryhänen  2006    216  1:31.23  3:10.05  4:50.76    6:30.45   
  Oulun Uinti 1906  6:40.99                 
                     
11  Anni Backman  2006    200  1:33.27  3:16.49  5:01.01    6:40.75   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
12  Viivi Häikiö  2006    198  1:29.86  3:12.18  4:57.60    6:42.05   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
 
Laji 32, T11,12,13,14,15 400m VU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Riina Niemi  2005    520  1:08.61  2:23.72  3:39.05    4:51.56   
  Swimming Club Rovaniemi  4:47.27                 
                     
Viivi Säntti  2005    505  1:09.36  2:24.96  3:40.92    4:54.41   
  Oulun Uinti 1906  4:52.85                 
                     
Katariina Koivuranta  2005    429  1:11.81  2:31.61  3:52.03    5:10.93   
  Oulun Uinti 1906  5:07.75                 
                     
Mandi Vuoristo  2005    426  1:14.89  2:34.54  3:54.47    5:11.60   
  Oulun Lohet  5:10.29                 
                     
Amanda Riuttanen  2005    419  1:16.58  2:35.67  3:55.77    5:13.27   
  Oulun Uinti 1906  5:25.21                 
                     
Saana Lauhava  2005    353  1:15.48  2:40.14  4:06.69    5:31.83   
  Swimming Club Rovaniemi  5:23.33                 
                     
Julia Minttu-Maria Tiensuu  2005    344  1:16.41  2:41.57  4:07.69    5:34.39   
  Kemin Uimaseura  5:33.07                 
                     
Anniina Törmi  2005    307  1:20.87  2:50.23  4:20.69    5:47.54   
  Oulun Uinti 1906  6:00.00                 
                     
Sofia Kilpeläinen  2005    306  1:20.78  2:49.78  4:18.64    5:47.71   
  Oulun Uinti 1906  5:47.78                 
                     
10  Martta Ryynänen  2005    251  1:26.35  3:03.85  4:39.43    6:11.76   
  Oulun Lohet  6:07.21                 
                     
 
Laji 32, T11,12,13,14,15 400m VU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Petra Ansaranta  2004    717  1:03.10  2:10.29  3:17.48    4:21.93   
  Oulun Uinti 1906  4:22.07                 
                     
Olga Emilia Mattila  2004    624  1:04.51  2:14.01  3:24.99    4:34.32   
  Oulun Uinti 1906  4:35.20                 
                     
Pinja Taskila  2004    566  1:07.82  2:19.12  3:31.73    4:43.45   
  Oulun Uinti 1906  4:39.38                 
                     
Ronja Kämäräinen  2004    509  1:08.54  2:23.05  3:38.85    4:53.68   
  Swimming Club Vuokatti  4:57.97                 
                     
Iida Heiko  2004    473  1:12.60  2:29.05  3:46.98    5:00.82   
  Oulun Uinti 1906  5:04.26                 
                     
Henna Moilanen  2004    455  1:10.19  2:26.93  3:46.44    5:04.80   
  Oulun Lohet  5:06.59                 
                     
Aada Suotula  2004    448  1:12.69  2:30.78  3:49.50    5:06.31   
  Oulun Uinti 1906  5:12.43                 
                     
Maria Kaarlejärvi  2004    417  1:14.85  2:33.94  3:53.40    5:13.74   
  Swimming Club Rovaniemi  5:25.37                 
                     
Siiri Rahikkala  2004    404  1:13.26  2:34.44  3:55.65    5:17.22   
  Oulun Uinti 1906  5:13.61                 
                     
10  Emma Tolonen  2004    339  1:20.64  2:46.95  4:13.34    5:36.32   
  Kajaanin Uimaseura  6:31.29                 
                     
11  Noora Aikio  2004    327  1:20.28  2:48.61  4:16.54    5:40.13   
  Kemin Työväen Uimarit  5:32.49                 
                     
12  Wenla Niemi  2004    323  1:21.45  2:48.89  4:17.18    5:41.72   
  Swimming Club Rovaniemi  5:30.67                 
                     
13  Micaela Moilanen  2004    315  1:21.83  2:50.56  4:18.09    5:44.66   
  Kajaanin Uimaseura  5:50.55                 
                     
14  Reetta Piira  2004    308  1:22.21  2:52.42  4:22.72    5:47.09   
  Swimming Club Rovaniemi  5:47.95                 
                     
 
Laji 32, T11,12,13,14,15 400m VU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mathilda Puutio  2003    707  1:04.20  2:10.99  3:17.24    4:23.13   
  Oulun Uinti 1906  4:21.83                 
                     
Venla Säntti  2003    680  1:03.39  2:09.71  3:16.79    4:26.63   
  Oulun Uinti 1906  4:24.17                 
                     
Minja Lukkari  2003    643  1:03.81  2:12.25  3:22.27    4:31.60   
  Oulun Uinti 1906  4:33.60                 
                     
Madeleine Hiltunen  2003    595  1:06.73  2:19.01  3:29.59    4:38.72   
  Oulun Uinti 1906  4:26.83                 
                     
Martta Nygård  2003    551  1:07.82  2:20.25  3:32.85    4:45.92   
  Oulun Uinti 1906  4:39.37                 
                     
Henna Hökkä  2003    524  1:11.47  2:26.30  3:40.02    4:50.82   
  Oulun Uinti 1906  4:43.31                 
                     
Sini Lassila  2003    492  1:08.31  2:25.19  3:44.23    4:57.06   
  Swimming Club Rovaniemi  4:53.53                 
                     
Satu Immonen  2003    479  1:10.22  2:27.08  3:44.28    4:59.58   
  Swimming Club Vuokatti  4:58.08                 
                     
Hilla Saastamoinen  2003    430  1:10.48  2:30.35  3:50.08    5:10.71   
  Oulun Uinti 1906  5:02.25                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  15:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner