2019-12-15   00:46:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 35 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 35 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:24   
  Järjestäjä  HaHe, KemPy, OU ja OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 35, T10,11,12-15 50m RU, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilja Säntti  2008    318          41.92   
  Oulun Uinti 1906  41.81                 
Enni Lytz  2008    190          49.79   
  Swimming Club Rovaniemi  52.43                 
Olivia Riekki  2008    186          50.13   
  Oulun Uinti 1906  52.19                 
Eerika Häcklin  2008    152          53.61   
  Haukiputaan Heitto  53.37                 
Auroora Kurttila  2008    142          54.87   
  Haukiputaan Heitto                   
Ella Johanna Lyytikäinen  2008    133          56.07   
  Oulun Lohet  55.65                 
 
Laji 35, T10,11,12-15 50m RU, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Armi Aurora Tavi  2007    330          41.43   
  Kemin Uimaseura  42.91                 
Sofia Palojärvi  2007    291          43.18   
  Swimming Club Rovaniemi  47.97                 
Aava Näykki  2007    246          45.69   
  Kempeleen Pyrintö  44.98                 
Maija Leinonen  2007    245          45.73   
  Haukiputaan Heitto  45.81                 
Milla Seppälä  2007    233          46.48   
  Kemin Uimaseura  48.72                 
Iida Kemppainen  2007    209          48.20   
  Kajaanin Uimaseura  49.36                 
Noora Tuominen  2007    201          48.86   
  Haukiputaan Heitto  49.27                 
Tiia Liuski  2007    176          51.06   
  Kajaanin Uimaseura  51.80                 
Minea Kynkäänniemi  2007    161          52.61   
  Haukiputaan Heitto  50.15                 
10  Luna Sivonen  2007    157          53.00   
  Haukiputaan Heitto  52.06                 
11  Ella Utriainen  2007    156          53.16   
  Kempeleen Pyrintö  52.33                 
 
Laji 35, T10,11,12-15 50m RU, Loppukilpailut 12 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Minja Lukkari  2003    622          33.55   
  Oulun Uinti 1906  33.00                 
Laura Markuksela  2004    611          33.75   
  Oulun Lohet  33.28                 
Pinja Taskila  2004    608          33.79   
  Oulun Uinti 1906  33.70                 
Roosa Kärkkäinen  2003    553          34.89   
  Oulun Lohet  34.51                 
Viivi Säntti  2005    521          35.59   
  Oulun Uinti 1906  35.57                 
Anni Ranta-Valkama  2004    497          36.14   
  Swimming Club Rovaniemi  36.65                 
Satu Immonen  2003    468          36.87   
  Swimming Club Vuokatti  36.59                 
Malla Juutinen  2003    462          37.03   
  Oulun Uinti 1906  36.61                 
Iiris Isokoski  2003    460          37.09   
  Haukiputaan Heitto  38.24                 
10  Vilma Niskanen  2004    428          37.98   
  Oulun Lohet  38.60                 
11  Amanda Riuttanen  2005    418          38.30   
  Oulun Uinti 1906  39.61                 
12  Hilla Saastamoinen  2003    411          38.49   
  Oulun Uinti 1906  37.60                 
13  Jutta Mört  2005    410          38.53   
  Kemin Työväen Uimarit  39.08                 
14  Milena Autti  2005    392          39.11   
  Swimming Club Rovaniemi  38.98                 
15  Ella Sipola  2005    358          40.32   
  Haukiputaan Heitto  39.45                 
16  Lidia Evans  2005    335          41.20   
  Swimming Club Vuokatti  41.89                 
17  Vilja Takalo  2006    332          41.35   
  Kajaanin Uimaseura  41.40                 
18  Clara-Sophie Scheib  2003    320          41.83   
  Kempeleen Pyrintö                   
19  Lotta Kaarre  2005    313          42.18   
  Kempeleen Pyrintö  41.19                 
20  Sofia Kivelä  2005    291          43.21   
  Kempeleen Pyrintö  42.52                 
21  Janina Paakkolanvaara  2006    289          43.28   
  Kemin Työväen Uimarit  44.55                 
22  Kia Leinonen  2003    281          43.68   
  Oulun Lohet  41.40                 
23  Reetta Piira  2004    272          44.16   
  Swimming Club Rovaniemi  45.71                 
24  Erika Ruotsalainen  2005    272          44.19   
  Kajaanin Uimaseura  43.88                 
25  Micaela Moilanen  2004    233          46.52   
  Kajaanin Uimaseura  47.27                 
26  Iida Häcklin  2006    225          47.07   
  Haukiputaan Heitto  47.36                 
27  Emilia Pelto  2005    213          47.94   
  Oulun Lohet  46.30                 
28  Noona Hyrkäs  2006    209          48.24   
  Kajaanin Uimaseura  47.40                 
29  Saga Tuisku  2005    197          49.19   
  Kemin Työväen Uimarit  47.86                 
30  Sonja Uusitalo  2006    191          49.67   
  Kempeleen Pyrintö  50.80                 
31  Eeva Partanen  2005    156          53.15   
  Kajaanin Uimaseura  53.41                 
32  Janette Sarajärvi  2006    144          54.58   
  Kempeleen Pyrintö  54.98                 
Aada Hirvasoja  2005              DSQ   
  Haukiputaan Heitto  39.55                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner