2019-12-06   13:55:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  19:53   
  Järjestäjä  HaHe, KemPy, OU ja OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 4, P14,15,16 800m VU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Rasmus Koskela  2004    453  1:09.49  2:22.90  3:36.92  4:51.05  9:37.05   
  Oulun Uinti 1906        6:04.60  7:17.13  8:28.33       
                     
Jere Hannuksela  2004    447  1:06.82  2:19.14  3:32.68  4:46.89  9:39.65   
  Haukiputaan Heitto  9:50.28      6:00.92  7:14.90  8:29.29       
                     
Jami Kenttälä  2004    349  1:12.29  2:30.92  3:50.41  5:10.44  10:29.21   
  Oulun Uinti 1906  10:36.81      6:31.46  7:51.76  9:12.33       
                     
Elmeri Kauppila  2004    292  1:15.11  2:40.38  4:06.14  5:30.99  11:07.99   
  Oulun Lohet  11:35.71      6:56.88  8:22.05  9:46.07       
                     
 
Laji 4, P14,15,16 800m VU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Olli-Pekka Pietarila  2003    556  1:04.98  2:13.15  3:21.48  4:30.20  8:59.17   
  Oulun Uinti 1906  8:53.68      5:37.91  6:45.56  7:53.67       
                     
Toni Lipponen  2003    555  1:03.47  2:10.77  3:20.58  4:30.09  8:59.34   
  Kemin Uimaseura  9:10.79      5:37.94  6:45.88  7:53.91       
                     
Benjamin Evans  2003    533  1:02.97  2:09.97  3:19.03  4:28.89  9:06.73   
  Swimming Club Vuokatti  9:05.28      5:38.86  6:49.49  8:00.07       
                     
Mikael Ryynänen  2003    328  1:09.64  2:30.66  3:54.26  5:16.72  10:42.85   
  Oulun Lohet  10:36.18      6:38.65  8:01.53  9:23.68       
                     
 
Laji 4, P14,15,16 800m VU, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Elias Juntunen  2002    637  1:02.06  2:06.79  3:11.62  4:16.85  8:35.09   
  Oulun Uinti 1906  8:37.15      5:21.60  6:26.73  7:31.62       
                     
Oliver Kela  2002    483  1:03.66  2:11.54  3:21.83  4:32.71  9:25.10   
  Swimming Club Rovaniemi  9:15.09      5:45.10  6:58.86  8:13.35       
                     
Eemeli Kauppila  2002    374  1:08.36  2:25.03  3:42.55  5:01.65  10:15.27   
  Oulun Lohet  10:28.17      6:21.28  7:40.97  8:59.92       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  19:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner