2019-12-07   00:09:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  18:00   
  Järjestäjä  HaHe, KemPy, OU ja OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 40, P11,14,15,16 200m VU, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Leevi Väyrynen  2007    215  38.20  1:20.05  2:04.79    2:45.71   
  Oulun Uinti 1906  2:48.30                 
                     
Eduard Chirica  2007    181  38.94  1:24.18  2:11.09    2:55.41   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Rasmus Kinnunen  2007    177  39.71  1:25.74  2:13.30    2:56.94   
  Kemin Työväen Uimarit  3:24.56                 
                     
Oskari Hakkarainen  2007    167  42.13  1:30.99  2:17.41    3:00.41   
  Kajaanin Uimaseura  3:18.60                 
                     
Iiro Tapaninen  2007    165  40.78  1:27.89  2:16.72    3:01.00   
  Oulun Lohet  3:12.80                 
                     
Eetu Kahelin  2007    156  40.61  1:29.39  2:18.54    3:04.58   
  Oulun Lohet  3:10.38                 
                     
Niko Kumpulainen  2007    147  41.16  1:30.48  2:20.34    3:08.16   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Alexey Savelyev  2007    123  42.39  1:32.54  2:26.93    3:19.37   
  Oulun Lohet                   
                     
Lars Forchini  2007    115  44.70  1:37.32  2:31.22    3:23.80   
  Oulun Lohet  3:34.68                 
                     
10  Sandy Yin  2007    107  44.09  1:37.90  2:34.77    3:28.70   
  Oulun Lohet  3:58.44                 
                     
Nooa Kaunisto  2007              DNF   
  Kemin Uimaseura  2:36.56                 
                     
 
Laji 40, P11,14,15,16 200m VU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Rasmus Koskela  2004    471  30.05  1:02.44  1:35.43    2:07.70   
  Oulun Uinti 1906  2:11.03                 
                     
Arttu Haipus  2004    448  30.52  1:03.30  1:37.02    2:09.82   
  Oulun Lohet  2:07.40                 
                     
Jere Hannuksela  2004    418  29.97  1:03.39  1:38.14    2:12.80   
  Haukiputaan Heitto  2:17.37                 
                     
Nikolai Em  2004    354  31.47  1:07.13  1:44.97    2:20.47   
  Oulun Lohet  2:29.57                 
                     
Atte Leinonen  2004    318  31.81  1:08.88  1:47.47    2:25.51   
  Oulun Uinti 1906  2:50.66                 
                     
Jami Kenttälä  2004    294  34.19  1:12.14  1:51.25    2:29.30   
  Oulun Uinti 1906  2:29.60                 
                     
 
Laji 40, P11,14,15,16 200m VU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Olli-Pekka Pietarila  2003    536  28.31  59.48  1:31.29    2:02.26   
  Oulun Uinti 1906  2:03.16                 
                     
Toni Lipponen  2003    520  27.80  59.11  1:31.82    2:03.57   
  Kemin Uimaseura  2:05.46                 
                     
Benjamin Evans  2003    484  28.70  1:01.00  1:34.41    2:06.54   
  Swimming Club Vuokatti  2:06.53                 
                     
Sihan Yu  2003    343  30.29  1:05.61  1:43.58    2:21.82   
  Oulun Uinti 1906  2:24.84                 
                     
Mikael Ryynänen  2003    316  32.11  1:09.58  1:48.39    2:25.79   
  Oulun Lohet  2:26.55                 
                     
 
Laji 40, P11,14,15,16 200m VU, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ronny Brännkärr  2002    678  25.72  54.86  1:24.21    1:53.07   
  Kemin Työväen Uimarit  1:52.28                 
                     
Elias Juntunen  2002    555  28.52  58.93  1:30.22    2:00.85   
  Oulun Uinti 1906  2:03.36                 
                     
Aleksi Rajaniemi  2002    440  29.61  1:02.66  1:37.15    2:10.59   
  Oulun Uinti 1906  2:12.05                 
                     
Henrik Siltari  2002    412  28.86  1:01.54  1:37.14    2:13.48   
  Kemin Uimaseura  2:13.14                 
                     
Ville Korpilähde  2002              DNF   
  Swimming Club Rovaniemi  2:07.45                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  18:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner