2019-12-06   14:15:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2018 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  10:54   
  Järjestäjä  HaHe, KemPy, OU ja OuLo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 marraskuu 2018         
 
 
Laji 9, T11,12,13,14,15 100m PU, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eevi Hirvasoja  2007    248  41.30        1:26.88   
  Haukiputaan Heitto  1:28.99                 
                     
Edith Ervasti  2007    233  40.66        1:28.70   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Iita Kimpimäki  2007    225  40.57        1:29.75   
  Haukiputaan Heitto                   
                     
Sofia Palojärvi  2007    183  42.64        1:36.04   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Sara Lappalainen  2007    116  52.85        1:51.71   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Ruut Salmi  2007              DNF   
  Oulun Lohet  1:20.25                 
                     
 
Laji 9, T11,12,13,14,15 100m PU, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Reeta Ollonen  2006    439  34.78        1:11.80   
  Oulun Uinti 1906  1:11.67                 
                     
Lotta Moilanen  2006    410  34.40        1:13.50   
  Oulun Uinti 1906  1:15.16                 
                     
Miina Torvikoski  2006    342  36.26        1:18.04   
  Kemin Uimaseura  1:17.61                 
                     
Pinja Junttari  2006    295  37.30        1:22.01   
  Kemin Työväen Uimarit  1:22.83                 
                     
Ülle Harjaks  2006    278  37.10        1:23.60   
  Oulun Uinti 1906  1:24.61                 
                     
Vilja Takalo  2006    267  39.28        1:24.75   
  Kajaanin Uimaseura  1:27.15                 
                     
Iiris Uusitalo  2006    241  41.36        1:27.67   
  Kajaanin Uimaseura  1:33.14                 
                     
Elli Hakola  2006    237  41.93        1:28.18   
  Kempeleen Pyrintö  1:32.09                 
                     
Anna Kortesalmi  2006    234  38.14        1:28.59   
  Rovaniemen Uimaseura  1:28.33                 
                     
10  Anette Kärkkäinen  2006    220  40.61        1:30.37   
  Kajaanin Uimaseura  1:35.97                 
                     
11  Janina Paakkolanvaara  2006    206  42.17        1:32.37   
  Kemin Työväen Uimarit  1:32.52                 
                     
12  Anni Moilanen  2006    195  44.44        1:34.04   
  Kempeleen Pyrintö  1:40.31                 
                     
13  Oona Lipponen  2006    191  43.94        1:34.73   
  Kemin Uimaseura  1:33.65                 
                     
14  Venla Talvensaari  2006    188  40.18        1:35.19   
  Oulun Uinti 1906  1:30.14                 
                     
15  Milla Haapamäki  2006    150  44.69        1:42.74   
  Oulun Uinti 1906  1:47.76                 
                     
16  Maria Issakainen  2006    143  45.13        1:44.33   
  Oulun Uinti 1906  1:45.96                 
                     
17  Fanni Törmänen  2006    135  47.45        1:46.34   
  Kempeleen Pyrintö  1:40.36                 
                     
 
Laji 9, T11,12,13,14,15 100m PU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Riina Niemi  2005    485  32.98        1:09.48   
  Swimming Club Rovaniemi  1:08.29                 
                     
Milla Siira  2005    401  34.66        1:14.00   
  Oulun Lohet  1:14.48                 
                     
Maiju Huttunen  2005    375  35.58        1:15.71   
  Swimming Club Rovaniemi  1:14.85                 
                     
Jutta Mört  2005    304  35.86        1:21.19   
  Kemin Työväen Uimarit  1:33.44                 
                     
Elina Turunen  2005    301  37.41        1:21.45   
  Oulun Uinti 1906  1:20.65                 
                     
Katariina Koivuranta  2005    288  36.71        1:22.63   
  Oulun Uinti 1906  1:23.00                 
                     
Saana Lauhava  2005    269  38.68        1:24.51   
  Swimming Club Rovaniemi  1:23.93                 
                     
Kerttu Törmälä  2005    231  40.64        1:28.98   
  Kempeleen Pyrintö  1:30.15                 
                     
Mandi Vuoristo  2005    222  41.05        1:30.12   
  Oulun Lohet  1:25.27                 
                     
10  Sofia Kilpeläinen  2005    215  43.89        1:31.04   
  Oulun Uinti 1906  1:33.30                 
                     
11  Sani Nätynki  2005    211  40.97        1:31.59   
  Swimming Club Rovaniemi  1:33.74                 
                     
12  Saga Tuisku  2005    174  41.82        1:37.64   
  Kemin Työväen Uimarit  1:38.53                 
                     
13  Anniina Törmi  2005    170  45.08        1:38.40   
  Oulun Uinti 1906  1:38.13                 
                     
14  Teresa Pulkkinen  2005    162  46.67        1:39.99   
  Oulun Lohet  1:34.26                 
                     
 
Laji 9, T11,12,13,14,15 100m PU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Helmi Jouhten  2004    585  29.95        1:05.29   
  Kempeleen Pyrintö  1:06.64                 
                     
Inka Karjalainen  2004    363  34.16        1:16.51   
  Oulun Uinti 1906  1:18.41                 
                     
Nanna Savolainen  2004    333  36.98        1:18.74   
  Oulun Lohet  1:18.98                 
                     
Henna Moilanen  2004    332  35.32        1:18.79   
  Oulun Lohet  1:19.41                 
                     
Maria Kaarlejärvi  2004    274  39.71        1:24.01   
  Swimming Club Rovaniemi  1:31.45                 
                     
Reetta Piira  2004    268  38.10        1:24.69   
  Swimming Club Rovaniemi  1:26.22                 
                     
Noora Aikio  2004    262  38.70        1:25.31   
  Kemin Työväen Uimarit  1:24.58                 
                     
Kiia Junttari  2004    226  39.49        1:29.61   
  Kemin Työväen Uimarit  1:32.50                 
                     
 
Laji 9, T11,12,13,14,15 100m PU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Madeleine Hiltunen  2003    585  30.98        1:05.28   
  Oulun Uinti 1906  1:03.71                 
                     
Venla Säntti  2003    506  31.48        1:08.52   
  Oulun Uinti 1906  1:08.48                 
                     
Martta Nygård  2003    487  33.18        1:09.38   
  Oulun Uinti 1906  1:09.34                 
                     
Henna Hökkä  2003    459  32.80        1:10.77   
  Oulun Uinti 1906  1:09.15                 
                     
Siiri Keisu  2003    346  35.22        1:17.77   
  Haukiputaan Heitto  1:18.26                 
                     
Kia Leinonen  2003    332  34.88        1:18.83   
  Oulun Lohet  1:19.53                 
                     
Sofia Koppström  2003    172  43.56        1:38.19   
  Oulun Lohet                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  03 marraskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  10:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner