2019-12-14   11:26:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ajankello uinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Ajankello uinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  07 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  14:57   
  Järjestäjä  Kouvolan uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  07 lokakuu 2018         
 
 
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuomas Heikkilä  2008    165          36.87   
  Uimaseura Aquila  37.50                 
Tuomas Marttila  2008    124          40.61   
  Lahden Uimaseura  42.87                 
Nooa Valtonen  2008    123          40.72   
  Lappeenrannan Uimarit  42.40                 
Veeti Ukkola  2010    122          40.84   
  Lappeenrannan Uimarit  41.78                 
Jaakko Bogdanov  2009    115          41.58   
  Lahden Uimaseura  40.98                 
Onni Honkanen  2008    106          42.78   
  Lahden Uimaseura                   
Caro Reponen  2009    91          45.03   
  Kouvolan Uimarit  46.31                 
Aleks Lucijs Jermuss  2008    85          45.91   
  Kouvolan Uimarit  52.80                 
Artem Chornyi  2008    79          47.17   
  Lahden Uimaseura                   
10  Elias Hänninen  2009    70          49.13   
  Kouvolan Uimarit  53.05                 
11  Joona Väätämöinen  2008    42          57.96   
  Lappeenrannan Uimarit                   
 
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Viacheslav Semenov  2006    208          34.15   
  Lahden Uimaseura  33.22                 
Miska Korkalainen  2006    208          34.19   
  Voikkaan Viesti  33.25                 
Julius Lekander  2006    161          37.23   
  Kouvolan Uimarit  37.26                 
Matvey Lyashenko  2007    156          37.58   
  Lappeenrannan Uimarit  38.31                 
Maksym Chornyi  2006    115          41.55   
  Lahden Uimaseura                   
Eero Kähkönen  2007    106          42.78   
  Lappeenrannan Uimarit  43.73                 
Viljami Myllärinen  2007    99          43.68   
  Uinti Imatra                   
Topi Purhonen  2007    72          48.63   
  Uinti Imatra                   
Aaro Jäkärä  2007    59          51.83   
  Lappeenrannan Uimarit  50.27                 
Leevi Immonen  2007              DSQ   
  Lahden Uimaseura  43.66                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Onni Äijälä  2004    461          26.21   
  Hyvinkään Uimaseura  26.66                 
Eetu Salo  2004    431          26.81   
  Kouvolan Uimarit  26.93                 
Akseli Maaranen  2004    410          27.27   
  Hyvinkään Uimaseura  27.04                 
Santeri Salonen  2005    325          29.44   
  Heinolan Isku  30.42                 
Akseli Kuparinen  2004    323          29.52   
  Lappeenrannan Uimarit  29.69                 
Alexander Nyman  2004    309          29.95   
  Hyvinkään Uimaseura  29.81                 
Aaro Tenhu  2004    302          30.18   
  Lahden Kaleva  29.88                 
Sauli Jokiniemi  2005    222          33.43   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  33.17                 
Kasperi Haverinen  2005    194          34.98   
  Lahden Uimaseura  35.38                 
10  Casper Häll  2005    160          37.25   
  Heinolan Isku  39.40                 
11  Anttoni Sikiö  2004    97          43.99   
  Lappeenrannan Uimarit  41.73                 
 
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ville Kotikuusi  1991    557          24.61   
  Kouvolan Uimarit  24.74                 
Ossi Kleimola  2001    530          25.03   
  Kouvolan Uimarit  25.46                 
Juha Jernvall  2000    399          27.51   
  Uimaseura Aquila  27.60                 
Roni Lönnqvist  2000    399          27.51   
  Uinti Imatra  27.65                 
Antti Oinonen  2003    378          28.00   
  Uinti Imatra  28.28                 
Eemeli Nylund  2003    350          28.74   
  Heinolan Isku  29.28                 
Antti Issakainen  2001    331          29.28   
  Uinti Imatra  27.50                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  07 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  14:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner