2020-01-25   15:27:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Neptuns Knatte Arenacup 29 sep

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Resultat Gren 2 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider 
 
  Tävling  Neptun Arena Knatte Cup    Utskriftsdatum  29 september 2018   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  09:29   
  Arrangör  Simklubben Neptun         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 september 2018         
 
 
Gren 2, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening          Tid  Status 











 
Malva Sjödahl  2009  Simklubben Neptun            18.00   
Stella Svensson  2009  Södertörns Simsällskap            19.14   
Annie Eriksson  2009  Södertörns Simsällskap            19.15   
Sejla Dacic  2009  Södertörns Simsällskap            19.29   
Moa Bäckström  2010  Södertörns Simsällskap            19.51   
Nisa Rüya Güven  2010  Södertörns Simsällskap            19.65   
Lilly Dorch Juliusson  2009  Södertörns Simsällskap            19.95   
Emilia Lindberg  2010  Södertörns Simsällskap            20.20   
Liv Eriksson  2010  Södertörns Simsällskap            20.85   
10  Klara Uddeholt  2009  Spårvägen Simförening            21.92   
11  Emelie Dahlborn  2009  Södertörns Simsällskap            21.93   
12  Edith Lindgren  2009  Väsby Simsällskap            21.95   
13  Isabelle Wallqvist  2009  Simklubben Neptun            22.44   
14  Emelie Stasiak  2009  Södertörns Simsällskap            22.52   
15  Hanna Holmström  2009  Ösmo Simsällskap            23.02   
16  Sofia Fahlen  2009  Simklubben Neptun            23.11   
17  Ellen Rosander  2009  Danderyds Simförening            23.17   
18  Felicia Forss  2009  Simklubben Neptun            23.33   
19  Thea Lindberg Emilsson  2009  Järfälla Simsällskap            23.39   
20  Wilda Hellman  2009  Södertörns Simsällskap            23.84   
21  Sonja Duhlin  2010  Södertörns Simsällskap            24.04   
22  Ella Lind  2010  Järfälla Simsällskap            24.30   
23  Sofia Silver  2010  Södertörns Simsällskap            25.67   
24  Cornelia Lundberg  2009  Järfälla Simsällskap            26.41   
25  Ebba Månsson  2009  Ösmo Simsällskap            26.82   
26  Nefeli Antoniou  2010  Väsby Simsällskap            28.47   
27  Lykke Jägerskog  2009  Järfälla Simsällskap            28.59   
28  Molly Moback  2009  Ösmo Simsällskap            29.20   
Agnes Elmquist  2011  Järfälla Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 2, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening          Tid  Status 











 
Dahlia Heidarian  2008  Södertörns Simsällskap            18.58   
Agnes Gustafson  2008  Spårvägen Simförening            19.14   
Agnes Emanuelsson  2008  Simklubben Neptun            19.87   
Elsa Ericsson  2008  Simklubben Neptun            20.16   
Stella Burman Kindgren  2008  Simklubben Neptun            20.53   
Sofia Sundström Curstedt  2008  Danderyds Simförening            21.16   
Lisa Larsson  2008  Spårvägen Simförening            21.43   
Isabelle Nilsson  2008  Danderyds Simförening            21.92   
Smilla Qvarfordt  2008  Simklubben Neptun            22.87   
10  Louise Löfström  2008  Simklubben Neptun            23.57   
11  Hedvig Lindegren  2008  Järfälla Simsällskap            23.77   
12  Elly Skalin  2008  Simklubben Neptun            23.85   
13  Emelie Granhällen  2008  Spårvägen Simförening            24.83   
14  Clara Köster  2008  Ösmo Simsällskap            26.17   
15  Vega Sigurdson  2008  Järfälla Simsällskap            26.90   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  29 september 2018 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner