2020-06-03   12:59:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset MIKROPOLIX-UINNIT 27.10.2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  MIKROPOLIX-UINNIT 2018-10-27    Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  RIIHIMÄKI    Tulostusaika  16:45   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura RiUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 lokakuu 2018         
 
 
Laji 28, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Joona Saarnio  2004  Järvenpään Uintiklubi    40.53        1:26.24   
Tommi Myllynen  2004  Nurmijärven Uinti    41.87        1:27.31   
Valtteri Niemimuukko  2005  Riihimäen Uimaseura    42.27        1:29.72   
Jani Ekman  2006  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit    44.06        1:30.68   
Aleksi Rissanen  2004  Simmis Wanda    43.44        1:34.17   
Niko Nokikuru  2005  Riihimäen Uimaseura    44.87        1:35.23   
Daniel Kabonen  2004  Simmis Wanda    46.04        1:39.50   
Timo Parviainen  2004  Simmis Wanda    47.50        1:42.49   
Elias Salo  2007  Vesihelmen Uimaseura    50.69        1:44.11   
10  Kasper Borremans  2006  Nurmijärven Uinti    50.53        1:45.94   
11  Miika Toivonen  2007  Riihimäen Uimaseura    52.67        1:46.43   
12  Anton Visulainen  2005  HTU Stadi    53.79        1:51.34   
13  Aaro Ruuskanen  2005  HTU Stadi    52.59        1:51.62   
14  Väinö Rosendahl  2007  Riihimäen Uimaseura    57.87        2:04.21   
15  Henri Porma  2006  Vesihelmen Uimaseura    1:00.27        2:07.47   
16  Joonatan Paalanen  2006  Riihimäen Uimaseura    1:00.71        2:09.02   
Aukusti Malinen  2007  Riihimäen Uimaseura            DSQ   
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
                     
 
Laji 28, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Eetu Nyman  1999  Vesihelmen Uimaseura    32.19        1:08.40   
Jasper Pullinen  1999  Riihimäen Uimaseura    33.55        1:11.81   
Aapo Huhti  2003  Vesihelmen Uimaseura    34.84        1:17.85   
Olli Paukola  2003  Riihimäen Uimaseura    37.02        1:18.51   
Lauri Cederberg  2003  Järvenpään Uintiklubi    39.16        1:21.89   
Max Walther  2003  HTU Stadi    38.61        1:23.70   
Aapo Rasinmäki  2003  Riihimäen Uimaseura    49.71        1:41.90   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  16:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner