2020-07-04   22:20:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset MIKROPOLIX-UINNIT 27.10.2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  MIKROPOLIX-UINNIT 2018-10-27    Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  RIIHIMÄKI    Tulostusaika  13:17   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura RiUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 lokakuu 2018         
 
 
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Emilia Wall  2008  Simmis Wanda            43.25   
Veera Mustonen  2008  Riihimäen Uimaseura            43.54   
Elina Malinen  2009  Riihimäen Uimaseura            44.86   
Minttu Mäkihannu  2008  TaTu Tampere            44.96   
Aura Haunia  2007  Simmis Wanda            47.47   
Mikaela Heiman  2008  Simmis Wanda            47.49   
Viiu Levola  2008  TaTu Tampere            51.94   
Josefina Vainio  2007  Simmis Wanda            52.88   
Venla Hoffren  2009  Simmis Wanda            53.90   
10  Minea Moisio  2009  TaTu Tampere            1:00.44   
                     
 
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Emma-Lotta Ahola  2005  Järvenpään Uintiklubi            35.10   
Saana Perkkiö  2005  Riihimäen Uimaseura            35.32   
Meri Luoma  2005  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            35.51   
Fionna Barnes  2005  HTU Stadi            35.65   
Boglárka Bódi  2005  Vesihelmen Uimaseura            38.26   
Emma Veide  2005  Riihimäen Uimaseura            38.50   
Milana Fedotova  2005  Riihimäen Uimaseura            41.83   
Suvi Keskimäki  2006  Riihimäen Uimaseura            44.49   
Taika Uskali  2005  Riihimäen Uimaseura            46.14   
10  Senni Hokkanen  2006  Riihimäen Uimaseura            46.49   
11  Krista Viitanen  2005  Riihimäen Uimaseura            46.63   
12  Ilona Marttila  2005  Simmis Wanda            48.34   
13  Jinna Kivi  2005  Nurmijärven Uinti            48.72   
Deniz Keteli  2005  Simmis Wanda            DSQ   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
 
Laji 5, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Annukka Pihkamäki  2004  Riihimäen Uimaseura            30.64   
Jenny Nieminen  2001  Hyvinkään Uimaseura            31.06   
Saara Svahn  2001  Kampuksen Plaani            31.36   
Mikaela Kulmala  2001  Riihimäen Uimaseura            31.98   
Elli-Kaisa Saarinen  2001  Vesihelmen Uimaseura            32.22   
Aino Ruottu  2001  Riihimäen Uimaseura            32.31   
Nikita Ravalt  2002  Riihimäen Uimaseura            32.69   
Marleen Mikk  2002  Cetus Espoo            33.17   
Julia Tuura  2004  Riihimäen Uimaseura            34.38   
10  Wilma Walther  2001  HTU Stadi            34.79   
11  Siiri Friman  2001  Riihimäen Uimaseura            34.90   
12  Iida Savulahti  2004  Riihimäen Uimaseura            35.07   
13  Ella Hörkkö  2001  Simmis Wanda            35.23   
14  Jenna Rautava  2003  Vesihelmen Uimaseura            35.35   
15  Beata Koroknay-Pál  2004  Cetus Espoo            35.65   
16  Venla Hauska  2004  Järvenpään Uintiklubi            36.15   
17  Edla Wuori  2003  Nurmijärven Uinti            36.81   
18  Miia Äikäs  2003  Riihimäen Uimaseura            38.28   
19  Minka Jumppainen  2003  Riihimäen Uimaseura            39.59   
20  Sade Lukkaroinen  2004  Riihimäen Uimaseura            41.11   
21  Heidi Malinen  2003  Riihimäen Uimaseura            43.41   
22  Emma Sevenius  2002  Nurmijärven Uinti            43.80   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  13:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner