2020-06-03   12:17:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset MIKROPOLIX-UINNIT 27.10.2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  MIKROPOLIX-UINNIT 2018-10-27    Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  RIIHIMÄKI    Tulostusaika  13:37   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura RiUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 lokakuu 2018         
 
 
Laji 8, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Tino Kaukonen  2004  HTU Stadi    32.16        1:07.73   
Teo Mattelmäki  2005  Cetus Espoo    36.36        1:12.80   
Miko Mikkola  2004  Simmis Wanda    43.13        1:28.15   
Juho Mantila  2005  Riihimäen Uimaseura    41.60        1:28.70   
Rasmus Lempinen  2005  Riihimäen Uimaseura    44.80        1:30.07   
Daniel Kabonen  2004  Simmis Wanda    42.58        1:30.56   
Vinski Saarikallio  2004  Riihimäen Uimaseura    45.18        1:30.98   
Lauri Valtanen  2007  Simmis Wanda    44.11        1:31.24   
Aki Eetu Petteri Raitala  2004  Riihimäen Uimaseura    46.59        1:34.57   
10  Jonne Mustalahti  2005  Riihimäen Uimaseura    48.03        1:36.42   
11  Aleksi Rissanen  2004  Simmis Wanda    46.26        1:38.56   
12  Jesper Dolk  2005  Nurmijärven Uinti    49.08        1:41.26   
13  Juuso Kuusala  2006  Simmis Wanda    49.43        1:42.55   
14  Aukusti Malinen  2007  Riihimäen Uimaseura    52.36        1:45.08   
15  Joonatan Paalanen  2006  Riihimäen Uimaseura    52.05        1:45.90   
16  Aaro Ruuskanen  2005  HTU Stadi    51.59        1:47.13   
17  Kasper Borremans  2006  Nurmijärven Uinti    51.49        1:47.24   
18  Väinö Rosendahl  2007  Riihimäen Uimaseura    52.85        1:51.29   
19  Miika Toivonen  2007  Riihimäen Uimaseura    55.44        1:51.96   
Sami Savolainen  2004  Nurmijärven Uinti            DSQ   
  SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 8, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Kalle Pyykkönen  1996  Uinti Tampere    30.17        1:02.16   
Aarne Myllynen  2002  Järvenpään Uintiklubi    32.49        1:08.13   
Tino Lukkaroinen  2002  Riihimäen Uimaseura    33.66        1:08.39   
Elias Saarinen  2002  Riihimäen Uimaseura    33.96        1:09.96   
Perttu Järvinen  2003  Riihimäen Uimaseura    34.17        1:10.24   
Herkko Lajas  2001  Riihimäen Uimaseura    35.04        1:14.56   
Olli Paukola  2003  Riihimäen Uimaseura    37.84        1:17.23   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  13:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner