2020-06-06   10:58:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Aquarapid Knattesim 2018

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Resultat Gren 33 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 33 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Aquarapid Knattesim 2018    Utskriftsdatum  20 oktober 2018   
  Tävlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  17:12   
  Arrangör  SS04         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 oktober 2018         
 
 
Gren 33, 4X50m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
SS04 Lag 1  2008  Solna Sundbyberg SS 04            2:41.25   
  Bianca Utgren  2008      41.43        41.43   
  Nellie Edström  2008      39.60        1:21.03   
  Martha Hammes  2008      44.26        2:05.29   
  Alice Jeansson  2008      35.96        2:41.25   
                     
Neptun Flickor Lag 1  2008  Simklubben Neptun            2:41.92   
  Malva Sjödahl  2009      40.93        40.93   
  Stella Burman Kindgren  2008      41.15        1:22.08   
  Louise Löfström  2008      41.51        2:03.59   
  Agnes Emanuelsson  2008      38.33        2:41.92   
                     
Spårvägen Simförening Lag 1  2008  Spårvägen Simförening            2:46.43   
  Agnes Gustafson  2008      39.57        39.57   
  Lisa Larsson  2008      42.50        1:22.07   
  Klara Uddeholt  2009      25.28        1:47.35   
  Engla Hellenius  2008      59.08        2:46.43   
                     
Danderyd  2008  Danderyds Sim            2:46.46   
  Sofia Sundström Curstedt  2008      40.68        40.68   
  Isabelle Nilsson  2008      39.86        1:20.54   
  Natalie Donoso Hammar  2008      41.15        2:01.69   
  Ellen Rosander  2009      44.77        2:46.46   
                     
Skk Lag 1  2008  Stockholms Kappsimningsklubb            2:53.79   
  Alma Brorson  2008      44.35        44.35   
  Elin Borgman  2008      43.85        1:28.20   
  Annie Donaldsson  2008      45.13        2:13.33   
  Ofelia Öström  2008      40.46        2:53.79   
                     
Neptun Flickor Lag 2  2008  Simklubben Neptun            2:55.71   
  Fanny Lidegran  2008      42.34        42.34   
  Isabelle Wallqvist  2009      43.66        1:26.00   
  Elsa Ericsson  2008      44.27        2:10.27   
  Frida Pernbrandt  2008      45.44        2:55.71   
                     
SS04 Lag 2  2008  Solna Sundbyberg SS 04            3:09.50   
  Ella Bray  2009      48.88        48.88   
  Isabelle Kashani  2009      47.63        1:36.51   
  Isolde Persson  2009      50.53        2:27.04   
  Emilia Blomström  2008      42.46        3:09.50   
                     
Neptun Flickor Lag 3  2008  Simklubben Neptun            3:33.45   
  Alicia Uebel  2010      45.08        45.08   
  Elly Skalin  2008      51.76        1:36.84   
  Lisen Skott-Storheden  2008      57.00        2:33.84   
  Alice Berg  2009      59.61        3:33.45   
                     
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  20 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:12 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner