2020-02-24   19:44:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Joulukarkelot

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 19 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Joulukarkelot    Tulostuspäivämäärä  08 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  16:10   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  08 joulukuu 2018         
 
 
Laji 19, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Leo Währn  2005    443  28.09        58.92   
  Vanders  57.61                 
                     
Antti Musikka  2005    346  30.69        1:04.01   
  Vanders  1:05.70                 
                     
Lars Sebastian Antoniak  2005    331  30.59        1:04.92   
  Kalevi Ujumiskool  1:02.01                 
                     
Aleksandr Logvin  2006    293  31.65        1:07.64   
  Vanders  1:06.25                 
                     
Valtteri Muranen  2005    276  32.88        1:08.98   
  Uimaseura Aquila  1:08.62                 
                     
André Salmi  2006    266  32.97        1:09.80   
  Simmis Grani  1:11.08                 
                     
Matias Kotilainen  2006    246  33.89        1:11.63   
  Salon Uimarit  1:12.80                 
                     
Miika Nurminen  2005    235  35.16        1:12.73   
  Salon Uimarit  1:11.80                 
                     
Veikko Kauhanen  2005    227  34.69        1:13.57   
  Simmis Grani  1:12.92                 
                     
10  Matias Saarinen  2006    224  35.28        1:13.95   
  Salon Uimarit  1:14.58                 
                     
11  Mattias Tõnisson  2006    216  35.43        1:14.81   
  Kalevi Ujumiskool  1:17.14                 
                     
12  Daniel Guzhov  2006    210  36.16        1:15.51   
  Vanders  1:19.51                 
                     
13  Johan Hujanen  2006    204  36.38        1:16.29   
  Simmis Grani  1:14.14                 
                     
14  Joonas Kumpulainen  2006    202  37.24        1:16.54   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
15  Adrian Uggeldal  2005    173  39.08        1:20.56   
  Kimito Sportförening rf  1:24.63                 
                     
16  Aatto Korhonen  2006    169  37.03        1:21.15   
  Helsingin Uimarit  1:22.89                 
                     
17  Joonatan Lipiäinen  2005    167  37.24        1:21.45   
  Vanders  1:21.89                 
                     
18  Markus Malmivaara  2006    162  38.98        1:22.40   
  Vanders                   
                     
19  Niilo Jokinen  2006    156  39.58        1:23.46   
  HTU Stadi  1:29.13                 
                     
20  Ebbe Karlsson  2005    138  42.46        1:26.88   
  Kimito Sportförening rf  1:27.46                 
                     
21  Niilo Helkearo  2006    92  46.95        1:39.54   
  Cetus Espoo  1:37.86                 
                     
22  Matias Lehikoinen  2006    75  48.22        1:46.51   
  Kimito Sportförening rf                   
                     
 
Laji 19, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Danil Seksenov  2004    580  26.19        53.88   
  Vanders  53.24                 
                     
Georg Filippov  2004    503  27.18        56.48   
  Kalevi Ujumiskool  57.24                 
                     
Alexander Malyshkov  2004    493  27.24        56.85   
  Salon Uimarit  55.19                 
                     
Verneri Lehtovaara  2004    443  28.16        58.91   
  Salon Uimarit  57.52                 
                     
Joona Pohjola  2004    429  28.57        59.56   
  Salon Uimarit  1:00.81                 
                     
Carlos Tults  2004    382  29.44        1:01.90   
  Kalevi Ujumiskool  1:01.54                 
                     
Olli Havia  2004    350  30.23        1:03.71   
  Salon Uimarit  1:02.06                 
                     
Karri Suuronen  2003    344  30.22        1:04.10   
  Cetus Espoo  1:05.18                 
                     
Kaius Kulmala  2004    334  31.67        1:04.72   
  Simmis Grani  1:04.10                 
                     
10  Yufei Meng  2004    323  31.53        1:05.44   
  Simmis Grani  1:08.05                 
                     
11  Aku Hyrsylä  2003    307  31.84        1:06.58   
  Salon Uimarit  1:04.86                 
                     
12  Roope Tuomainen  2004    296  31.58        1:07.42   
  Salon Uimarit  1:03.28                 
                     
13  Egor Malyshkov  2003    270  32.36        1:09.51   
  Salon Uimarit  1:02.68                 
                     
14  Aapo Ahlroos  2004    197  36.27        1:17.22   
  Vanders  1:16.34                 
                     
15  Mattias Janhunen  2003    193  34.86        1:17.76   
  Cetus Espoo  1:12.23                 
                     
16  Jaska Schoenmakers  2004    171  38.37        1:20.96   
  Tuusulan Uimaseura  1:28.15                 
                     
17  Chifung Chan  2003    159  38.01        1:22.87   
  Tuusulan Uimaseura  1:26.90                 
                     
18  Adrian Vuorio  2003    120  39.87        1:31.06   
  Kimito Sportförening rf                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  16:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner