2020-02-26   03:14:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Joulukarkelot

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Joulukarkelot    Tulostuspäivämäärä  08 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  17:32   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  08 joulukuu 2018         
 
 
Laji 24, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Milla Kiviranta  2006    361  41.51        1:27.55   
  Vanders  1:26.61                 
                     
Essi Pyykkö  2006    311  43.83        1:32.02   
  Salon Uimarit  1:31.02                 
                     
Leeni Anderson  2006    307  43.49        1:32.40   
  Kalevi Ujumiskool  1:28.32                 
                     
Oona Sarlin  2006    299  43.96        1:33.18   
  Vanders  1:32.41                 
                     
Diana Raduly Baka  2006    296  44.78        1:33.55   
  Salon Uimarit  1:31.80                 
                     
Malva Salmelin  2006    285  44.41        1:34.67   
  Salon Uimarit  1:28.69                 
                     
Marleen Akkermann  2006    284  45.76        1:34.80   
  Kalevi Ujumiskool  1:35.87                 
                     
Rebekka Ritmala  2006    266  45.68        1:36.95   
  Vanders  1:35.37                 
                     
Teela Saarentaus  2007    266  45.49        1:36.96   
  Helsingin Uimarit  1:35.39                 
                     
10  Pinja Lepistö  2007    258  48.00        1:37.86   
  Helsingin Uimarit  1:34.03                 
                     
11  Aliisa Soini  2007    253  47.20        1:38.52   
  Salon Uimarit  1:35.58                 
                     
12  Selma Korhonen  2006    251  47.05        1:38.83   
  Helsingin Uimarit  1:41.95                 
                     
13  Veera Oila  2007    236  47.65        1:40.91   
  Vanders  1:36.10                 
                     
14  Kerttu Heinä  2006    232  47.83        1:41.38   
  Salon Uimarit  1:41.07                 
                     
15  Milja Weckström  2007    230  49.25        1:41.64   
  Helsingin Uimarit  1:40.16                 
                     
16  Hilda Kupila  2006    223  47.59        1:42.73   
  Vanders  1:43.42                 
                     
17  Lumi Öller  2006    210  49.65        1:44.91   
  Helsingin Uimarit  1:48.45                 
                     
18  Venla Almira  2006    207  50.33        1:45.36   
  Simmis Grani  1:50.72                 
                     
19  Minni Kinnunen  2006    207  49.88        1:45.40   
  Vanders  1:58.14                 
                     
20  Sonja Heikkilä  2006    200  49.57        1:46.50   
  Salon Uimarit  1:45.30                 
                     
21  Neea Nurmela  2006    190  50.59        1:48.39   
  Vanders                   
                     
22  Vilma Lindholm  2007    189  52.87        1:48.65   
  Cetus Espoo                   
                     
23  Iina Pirilä  2006    188  50.31        1:48.69   
  Vanders                   
                     
24  Lybov Shumeylo  2007    187  52.55        1:48.94   
  Cetus Espoo  1:55.46                 
                     
25  Iiris Lehtonen  2006    185  51.67        1:49.37   
  Helsingin Uimarit  1:50.81                 
                     
26  Fanni Hynninen  2006    185  53.37        1:49.39   
  Helsingin Uimarit                   
                     
27  Saima Peltonen  2007    179  52.02        1:50.47   
  Salon Uimarit  1:42.82                 
                     
28  Sara Suonio  2006    179  51.53        1:50.56   
  Salon Uimarit  1:47.52                 
                     
29  Elin Nordgren  2006    175  52.60        1:51.30   
  Kimito Sportförening rf  1:55.40                 
                     
30  Emmi Liukko  2006    167  53.25        1:53.02   
  Cetus Espoo  1:57.90                 
                     
31  Eine Idman  2007    161  55.62        1:54.41   
  Cetus Espoo  1:55.42                 
                     
32  Saana Harjuoja  2007    161  56.48        1:54.50   
  Cetus Espoo  1:51.77                 
                     
33  Katja Seiger  2007    160  53.86        1:54.78   
  Cetus Espoo  1:55.07                 
                     
34  Tanisha Rajani  2006    159  55.23        1:55.08   
  Cetus Espoo  2:02.14                 
                     
35  Iida Saarikoski  2006    154  55.53        1:56.13   
  Cetus Espoo                   
                     
36  Nea Karell  2006    149  56.41        1:57.43   
  Kimito Sportförening rf  1:54.55                 
                     
37  Nea Korpela  2006    128  57.40        2:03.70   
  Cetus Espoo                   
                     
38  Iida Pakarinen  2007    114  1:00.43        2:08.26   
  Cetus Espoo  2:31.26                 
                     
Diana Heitkova  2007              DNS   
  Stadin Delfiinit  1:59.21                 
                     
Emmi Halonen  2006              DNS   
  Vanders  1:46.15                 
                     
Maria Aho  2007              DNS   
  Cetus Espoo  2:12.27                 
                     
 
Laji 24, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Marie Toompuu  2004    520  35.91        1:17.52   
  Kalevi Ujumiskool  1:15.45                 
                     
Kiia Metsäkonkola  2005    475  37.03        1:19.91   
  Salon Uimarit  1:17.97                 
                     
Milla Strandberg  2005    469  37.97        1:20.25   
  Vanders  1:16.57                 
                     
Felicia Talamanov  2004    427  38.58        1:22.76   
  Kalevi Ujumiskool  1:21.02                 
                     
Mariangela Boitsuk  2004    420  38.86        1:23.22   
  Kalevi Ujumiskool  1:24.09                 
                     
Liinu Louhikoski  2004    415  38.48        1:23.60   
  Vanders  1:24.02                 
                     
Roosa Tuomainen  2005    377  41.44        1:26.32   
  Salon Uimarit  1:25.08                 
                     
Kertu Pollisinski  2004    357  41.46        1:27.88   
  Kalevi Ujumiskool  1:25.35                 
                     
Margareta Jakomägi  2004    343  42.05        1:29.08   
  Kalevi Ujumiskool  1:28.36                 
                     
10  Charlotta Vilsar  2005    341  41.93        1:29.25   
  Kalevi Ujumiskool  1:27.30                 
                     
11  Essi Ahvenainen  2005    340  42.81        1:29.33   
  Vanders  1:29.92                 
                     
12  Lilia Tõnisson  2004    334  42.52        1:29.86   
  Kalevi Ujumiskool  1:30.47                 
                     
13  Iina Rissanen  2005    315  43.20        1:31.62   
  Vanders  1:39.80                 
                     
14  Tatiana Sukhareva  2005    313  43.45        1:31.80   
  Vanders  1:37.02                 
                     
15  Pille-Riin Klaassen  2004    312  44.09        1:31.86   
  Kalevi Ujumiskool  1:33.48                 
                     
16  Ada Oila  2005    299  44.09        1:33.20   
  Vanders  1:39.02                 
                     
17  Katarina Kobycheva  2004    271  45.16        1:36.26   
  Cetus Espoo  1:33.26                 
                     
18  Siiri Vesanen  2004    254  45.18        1:38.35   
  Vanders  1:34.74                 
                     
19  Viivi Olkkonen  2005    120  58.08        2:06.33   
  Cetus Espoo                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  17:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner