2020-02-19   21:27:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Joulukarkelot

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Joulukarkelot    Tulostuspäivämäärä  08 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  13:35   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  08 joulukuu 2018         
 
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Leo Währn  2005    368  33.05        1:08.21   
  Vanders  1:06.44                 
                     
Antti Musikka  2005    319  34.73        1:11.55   
  Vanders  1:12.90                 
                     
Aleksandr Logvin  2006    236  38.81        1:19.15   
  Vanders                   
                     
Matias Saarinen  2006    231  38.29        1:19.63   
  Salon Uimarit  1:19.84                 
                     
Veikko Kauhanen  2005    227  38.47        1:20.17   
  Simmis Grani  1:21.76                 
                     
Valtteri Muranen  2005    213  39.31        1:21.82   
  Uimaseura Aquila  1:21.72                 
                     
Mattias Tõnisson  2006    211  40.06        1:22.10   
  Kalevi Ujumiskool  1:23.77                 
                     
André Salmi  2006    191  40.59        1:24.86   
  Simmis Grani  1:23.55                 
                     
Daniel Guzhov  2006    183  41.28        1:26.11   
  Vanders  1:29.95                 
                     
10  Matias Kotilainen  2006    162  43.36        1:29.71   
  Salon Uimarit  1:33.26                 
                     
11  Joonas Kumpulainen  2006    151  45.37        1:31.71   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
12  Joonatan Lipiäinen  2005    148  42.76        1:32.39   
  Vanders  1:37.18                 
                     
13  Daniel Tapiovaara  2006    145  45.81        1:33.05   
  Helsingin Uimarit  1:38.11                 
                     
14  Ebbe Karlsson  2005    130  47.92        1:36.34   
  Kimito Sportförening rf  1:39.03                 
                     
15  Niilo Jokinen  2006    124  46.01        1:38.02   
  HTU Stadi  1:43.03                 
                     
16  Adrian Uggeldal  2005    120  48.54        1:38.95   
  Kimito Sportförening rf  1:51.15                 
                     
Johan Hujanen  2006              DSQ   
  Simmis Grani  1:23.29                 
  SW 6.4 Ei kosketusta seinään käännöksessä               
                     
Lars Sebastian Antoniak  2005              DSQ   
  Kalevi Ujumiskool  1:11.51                 
  SW 6.3 Sukellus uidessa/maaliin tullessa               
                     
Mihhail Janson  2006              DSQ   
  Stadin Delfiinit                   
  SW 6.3 Sukellus uidessa/maaliin tullessa               
                     
Miika Nurminen  2005              DSQ   
  Salon Uimarit  1:37.53                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Danil Seksenov  2004    493  30.64        1:01.90   
  Vanders  1:02.14                 
                     
Georg Filippov  2004    441  31.04        1:04.24   
  Kalevi Ujumiskool  1:03.77                 
                     
Carlos Tults  2004    341  34.76        1:09.97   
  Kalevi Ujumiskool  1:17.25                 
                     
Yufei Meng  2004    278  35.54        1:14.95   
  Simmis Grani  1:19.95                 
                     
Karri Suuronen  2003    273  35.74        1:15.32   
  Cetus Espoo  1:16.40                 
                     
Joona Pohjola  2004    261  36.73        1:16.53   
  Salon Uimarit                   
                     
Egor Malyshkov  2003    252  36.62        1:17.37   
  Salon Uimarit  1:13.40                 
                     
Olli Havia  2004    243  38.17        1:18.37   
  Salon Uimarit                   
                     
Aku Hyrsylä  2003    230  38.15        1:19.76   
  Salon Uimarit                   
                     
10  Mattias Janhunen  2003    170  41.39        1:28.20   
  Cetus Espoo  1:27.53                 
                     
11  Aapo Ahlroos  2004    143  44.73        1:33.41   
  Vanders  1:33.94                 
                     
12  Adrian Vuorio  2003    94  49.16        1:47.37   
  Kimito Sportförening rf                   
                     
Alexander Malyshkov  2004              DSQ   
  Salon Uimarit  1:11.24                 
  SW 6.3 Sukellus uidessa/maaliin tullessa               
                     
Chifung Chan  2003              DSQ   
  Tuusulan Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Jaska Schoenmakers  2004              DSQ   
  Tuusulan Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Roope Tuomainen  2004              DSQ   
  Salon Uimarit  1:25.52                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  13:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner