Results for Espoo Swim Games
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
|
|
Kilpailu |
Espoo Swim Games |
|
Tulostuspivmr |
15 joulukuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
18:58 |
|
|
Jrjestj |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
15 joulukuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m Medley Men, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Joona Kuitu |
2004 |
|
340 |
37.09 |
1:19.01 |
2:06.42 |
|
2:43.31 |
|
|
Simmis Wanda |
2:43.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Matteus Eini |
2004 |
|
329 |
35.58 |
1:16.08 |
2:06.18 |
|
2:44.97 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
2:51.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Nuutti Laitinen |
2004 |
|
282 |
35.98 |
1:20.70 |
2:15.77 |
|
2:53.83 |
|
|
Cetus Espoo |
2:51.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m Medley Men, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Miro Merinen |
2003 |
|
477 |
29.21 |
1:06.87 |
1:51.77 |
|
2:25.83 |
|
|
Simmis Wanda |
2:36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Elis Fokin |
2003 |
|
374 |
32.92 |
1:14.03 |
2:02.23 |
|
2:38.12 |
|
|
Helsingfors Simsllskap |
2:29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Henry Nyman |
2003 |
|
370 |
34.25 |
1:16.63 |
2:04.87 |
|
2:38.70 |
|
|
Helsingfors Simsllskap |
2:43.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m Medley Men, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Otto Sormunen |
2002 |
|
435 |
30.50 |
1:10.12 |
1:55.25 |
|
2:30.36 |
|
|
Cetus Espoo |
2:37.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ibrahim Ezzat |
2002 |
|
421 |
29.58 |
1:09.65 |
1:55.91 |
|
2:32.05 |
|
|
Aurajoen Uinti |
2:19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Matias Ola |
2002 |
|
353 |
33.53 |
1:19.14 |
2:03.79 |
|
2:41.28 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 200m Medley Men, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lassi Ohtonen |
1992 |
|
529 |
29.04 |
1:09.45 |
1:47.49 |
|
2:20.94 |
|
|
Cetus Espoo |
2:17.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Eemil Kylm |
2001 |
|
499 |
28.86 |
1:07.76 |
1:51.54 |
|
2:23.67 |
|
|
Cetus Espoo |
2:24.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jurijs Semjonovs |
1997 |
|
307 |
34.39 |
1:16.19 |
2:08.31 |
|
2:48.83 |
|
|
Latvia |
2:33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspivmr |
15 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:58 |
|