2021-03-09   10:48:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Madwave Challenge Tampere 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Mad Wave Challenge 2019    Tulostuspäivämäärä  26 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  19:52   
  Järjestäjä  TaTu Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 tammikuu 2019         
 
 
Laji 7, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Louna Kasvio  2006      36.13  1:15.17  1:54.33    2:32.08   
  Helsingfors Simsällskap  2:32.20                 
                     
Aino Välimaa  2006      38.16  1:19.01  2:00.46    2:40.88   
  Uinti Tampere                   
                     
Mirella Sauhula  2006      40.41  1:24.33  2:10.32    2:55.24   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Hilla Känkänen  2006      41.29  1:26.88  2:12.44    2:55.47   
  Porin Uimaseura  3:00.53                 
                     
Milana Virtanen  2006      41.31  1:27.26  2:13.26    2:57.21   
  Uinti Tampere  2:55.52                 
                     
Piitu Perkola  2006      51.32  1:46.92  2:45.67    3:41.60   
  TaTu Tampere                   
                     
 
Laji 7, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aada Hakala  2004      36.81  1:17.68  1:59.76    2:40.43   
  Uinti Tampere  2:37.27                 
                     
Nea Mustonen  2004      37.65  1:19.01  2:01.18    2:41.71   
  Lahden Uimaseura  2:36.59                 
                     
Lumi Luoma  2005      38.21  1:20.22  2:03.65    2:43.55   
  Uinti Hyvinkää  2:42.90                 
                     
Siiri Ala-Karvia  2004      38.67  1:21.22  2:03.99    2:46.69   
  Uinti Tampere                   
                     
Henna Moilanen  2004      40.11  1:22.34  2:06.08    2:48.27   
  Oulun Lohet  2:46.30                 
                     
Nelli Laaksonen  2005      38.94  1:21.44  2:05.88    2:50.64   
  Porin Uimaseura  2:48.22                 
                     
Iida Savulahti  2004      39.04  1:22.40  2:07.30    2:51.55   
  Riihimäen Uimaseura  2:48.53                 
                     
Milla Kähkönen  2005      40.59  1:25.93  2:12.11    2:53.16   
  Lahden Uimaseura  2:45.75                 
                     
Elle Axén  2004      40.49  1:24.82  2:12.16    2:59.05   
  Uinti Tampere  2:57.26                 
                     
10  Helmi Romppanen  2004      44.07  1:32.68  2:22.89    3:10.37   
  Riihimäen Uimaseura  3:02.61                 
                     
 
Laji 7, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Minttu Paalanen  2003      35.06  1:13.80  1:53.91    2:32.45   
  Lahden Uimaseura  2:28.73                 
                     
Julia Koivisto  2002      36.74  1:17.98  2:00.04    2:42.07   
  Aurajoen Uinti  2:37.08                 
                     
Janna Salminen  2003      39.77  1:23.01  2:08.63    2:52.09   
  Lahden Uimaseura  2:44.31                 
                     
Viivi Nieminen  2002      42.11  1:26.46  2:10.72    2:52.78   
  Uinti Tampere  2:51.25                 
                     
Lotta Laine  2003      41.31  1:27.71  2:15.57    3:02.98   
  Hämeenlinnan Uimaseura  3:06.13                 
                     
Veera Laakkonen  2003      43.08  1:30.32  2:19.03    3:06.37   
  Kampuksen Plaani  2:59.75                 
                     
Ella Nore  2002      43.89  1:32.35  2:24.10    3:13.34   
  Porin Uimaseura                   
                     
Sini Korin  2003              DNS   
  Uinti Tampere  2:43.09                 
                     
Helmi Heinonen  2002              DSQ   
  Aurajoen Uinti  2:27.13                 
  SW 5.3 Sukellus yli 15 m lähdön / käännöksen jälkeen               
                     
 
Laji 7, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 18 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Essi-Maria Lillman  2000      34.78  1:12.84  1:52.14    2:31.08   
  Lahden Uimaseura  2:28.82                 
                     
Mila Manner  2001      35.05  1:13.32  1:53.21    2:32.29   
  Uinti Tampere  2:29.76                 
                     
Raakel Bärlund  2001      35.49  1:13.64  1:53.36    2:32.95   
  Lahden Uimaseura  2:25.60                 
                     
Janette Setälä  2001      36.72  1:16.66  1:57.59    2:38.17   
  Aurajoen Uinti  2:31.93                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  26 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  19:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner