Tulokset Viking Line -uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Viking Line -uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
09 helmikuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
14:13 |
|
|
Järjestäjä |
Aurajoen Uinti ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
09 helmikuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 400m Sekauinti M,P13, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jakob Sievers |
2000 |
|
567 |
1:04.65 |
2:21.46 |
3:47.08 |
|
4:54.52 |
|
|
Uinti Tampere |
4:49.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
|
567 |
1:06.10 |
2:25.65 |
3:48.07 |
|
4:54.57 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
4:43.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Efim Romanov |
2002 |
|
556 |
1:05.27 |
2:25.34 |
3:49.40 |
|
4:56.43 |
|
|
TaTu Tampere |
4:48.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ossi Kleimola |
2001 |
|
534 |
1:08.71 |
2:25.80 |
3:51.20 |
|
5:00.55 |
|
|
Kouvolan Uimarit |
4:47.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Wäinö Koskinen |
2002 |
|
514 |
1:06.64 |
2:25.89 |
3:53.75 |
|
5:04.36 |
|
|
Uinti Tampere |
5:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Davin Lindholm |
2004 |
|
499 |
1:07.95 |
2:31.01 |
3:55.85 |
|
5:07.33 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
5:01.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Alexander Malyshkov |
2004 |
|
446 |
1:15.93 |
2:40.33 |
4:09.99 |
|
5:19.08 |
|
|
Salon Uimarit |
5:27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Visa Kotiniitty |
2003 |
|
444 |
1:05.43 |
2:33.34 |
4:08.83 |
|
5:19.56 |
|
|
Uinti Tampere |
5:23.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Akseli Ylikoski |
2002 |
|
432 |
1:13.05 |
2:39.00 |
4:12.09 |
|
5:22.55 |
|
|
Pihlava Työväen Urheilijat |
5:17.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Mio Harju |
2002 |
|
418 |
1:12.84 |
2:35.65 |
4:11.79 |
|
5:25.99 |
|
|
TaTu Tampere |
5:15.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Samuel Sainio |
2005 |
|
390 |
1:20.18 |
2:49.77 |
4:20.13 |
|
5:33.66 |
|
|
Uinti Tampere |
5:49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Julius Sandelin |
2005 |
|
322 |
1:22.89 |
2:59.11 |
4:38.25 |
|
5:55.50 |
|
|
Rauman Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Mohamed Ezzat |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nardi Gabriel Orenshtein |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
195m |
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
09 helmikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
14:13 |
|