2020-04-02   12:55:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kristina Cruises -uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso1

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kristina Cruises -uinnit    Tulostuspäivämäärä  16 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kotka    Tulostusaika  15:00   
  Järjestäjä  Uimaseura Aquila         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 helmikuu 2019         
 
 
Laji 11, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Malin Lindblom  2006    483  1:11.35  2:27.31  3:43.75    4:58.72   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  4:57.03                 
                     
Anniina Kurvinen  2006    458  1:11.94  2:29.04  3:47.20    5:04.10   
  Lappeenrannan Uimarit  5:05.94                 
                     
Cécilia Richard  2006    442  1:12.79  2:30.29  3:49.20    5:07.80   
  Cetus Espoo  5:21.07                 
                     
Vilja Hartikainen  2007    152  1:46.02  3:39.27  5:30.97    7:18.55   
  Kouvolan Uimarit  8:27.02                 
                     
 
Laji 11, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Silja Kinnunen  2003    509  1:10.50  2:24.98  3:39.00    4:53.67   
  Lappeenrannan Uimarit  4:56.04                 
                     
Fanny Nyström  1999    447  1:14.44  2:32.82  3:50.24    5:06.62   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Ronja Nevanko  2005    431  1:13.75  2:32.80  3:52.26    5:10.37   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  5:13.53                 
                     
Senni Toikka  2003    423  1:13.47  2:33.90  3:53.76    5:12.21   
  Kouvolan Uimarit  5:21.35                 
                     
Matilda Lonka  2003    413  1:14.89  2:34.25  3:55.05    5:14.83   
  Kouvolan Uimarit  5:01.89                 
                     
Iida Peltola  2005    403  1:15.38  2:37.06  3:58.42    5:17.29   
  Kouvolan Uimarit  5:54.84                 
                     
Clara Jansson  2004    380  1:16.12  2:39.00  4:02.67    5:23.66   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  5:36.81                 
                     
Amanda Ahlgren  2001    341  1:17.79  2:43.92  4:10.49    5:35.47   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Helmi Viherkoski  2005    323  1:19.86  2:47.31  4:16.49    5:41.64   
  Kouvolan Uimarit  6:33.98                 
                     
10  Kiira Tulkki  2003    320  1:19.47  2:47.33  4:16.68    5:42.65   
  Haminan Uimaseura  5:50.50                 
                     
11  Jemina Saraniemi  2005    303  1:21.74  2:52.89  4:22.88    5:48.86   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  5:49.96                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Uimaseura Aquila  Tulostusaika  15:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner