2019-06-20   10:04:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Bergen Swim Festival, AdO Arena

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Session 7, Prelims Sunday 9:00

Document
Results
Bergen Swim Festival 2019
Organizer:
Place: AdO Arena Bergensklubbene
Pool: 50m Competition Date: Apr 5, 2019 to Apr 7, 2019
Event 30, 100m Butterfly Men - Heat
Sponsor: Godt Lokalt
WR 49.82 Michael Phelps 1985 United States USA Rome ITA 01.08.2009
BSF 51.65 Philip Heintz 1991 SV Nikar Heidelberg Ger Bergen 15.04.2018
NOR 52.56 Tomoe Zenimoto Hvas 2000 Bærumsvømmerne NOR AdO Arena NOR 07.04.2019
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Tomoe Zenimoto Hvas 2000 Bærumsvømmerne +0.67 851 52.56 QA NOR
50m: 24.05
100m: 52.56
(28.51)
2 Philip Heintz 1991 SV Nikar Heidelberg +0.69 803 53.60 +1.04 QA
50m: 25.38
100m: 53.60
(28.22)
3 Ramon Klenz 1998 Deutcher Schwimm-Verband +0.72 775 54.23 +1.67 QA
50m: 25.44
100m: 54.23
(28.79)
4 David Thomasberger 1996 Deutcher Schwimm-Verband +0.77 774 54.24 +1.68 QA
50m: 25.39
100m: 54.24
(28.85)
5 Thomas Rohmberger 1997 SV Zwickau von 1904 +0.63 770 54.35 +1.79 QA
50m: 25.18
100m: 54.35
(29.17)
5 Louis Croenen 1994 FLANDERS SWIMMING FEDERAT +0.74 770 54.35 +1.79 QA
50m: 25.21
100m: 54.35
(29.14)
7 Markus Lie 1995 BS/Åstveit +0.68 762 54.53 +1.97 QA
50m: 25.59
100m: 54.53
(28.94)
8 Ole-Mikal Fløgstad 1997 Lambertseter SK +0.65 719 55.61 +3.05 QA
50m: 26.01
100m: 55.61
(29.60)
9 Raphael Stacchiotti 1992 Team Luxembourg +0.62 717 55.66 +3.10 QB
50m: 25.87
100m: 55.66
(29.79)
10 Nicholas Lia 2001 Bærumsvømmerne +0.62 715 55.70 +3.14 -
50m: 25.62
100m: 55.70
(30.08)
11 Isak Eliasson 1996 Spårvägen Simförening +0.76 714 55.74 +3.18 -
50m: 25.55
100m: 55.74
(30.19)
12 Sigurd Holten Bøen 1997 Oslo Idrettslag Svømming +0.68 709 55.86 +3.30 QB
50m: 26.27
100m: 55.86
(29.59)
13 Andre Gregussen 2001 Oslo Idrettslag Svømming +0.67 696 56.21 +3.65 -
50m: 26.07
100m: 56.21
(30.14)
14 Jaouad Syoud 1999 Iron Swim Budapest +0.71 683 56.55 +3.99 QB
50m: 26.20
100m: 56.55
(30.35)
15 Tim Wilsdorf 1999 SSG Leipzig e.V. +0.72 663 57.11 +4.55 QB
50m: 26.47
100m: 57.11
(30.64)
16 Henrik Veiberg 2001 Lambertseter SK +0.74 661 57.19 +4.63 QB
50m: 26.71
100m: 57.19
(30.48)
17 Håvard Vindvik 2001 Bodø SK +0.65 660 57.22 +4.66 -
50m: 26.12
100m: 57.22
(31.10)
18 Sindre Pleym Olsen 2000 BS/Delfana +0.68 651 57.46 +4.90 QB
50m: 26.89
100m: 57.46
(30.57)
19 Adam Fedorcsak 2001 Oslo Idrettslag Svømming +0.69 651 57.48 +4.92 QB
50m: 26.95
100m: 57.48
(30.53)
20 Erik Nurmi 2001 Vanders +0.81 641 57.78 +5.22 -
50m: 27.14
100m: 57.78
(30.64)
21 Jens Petter Turøy 1999 Stavanger Svømmeklubb +0.72 630 58.09 +5.53 QB
50m: 26.93
100m: 58.09
(31.16)
22 Carl Wennerholm 2002 Stockholms Kappsimningsklubb +0.68 619 58.44 +5.88
50m: 27.27
100m: 58.44
(31.17)
23 Alexander Hölbling 2001 ATUS Knittelfeld +0.76 610 58.73 +6.17
50m: 27.26
100m: 58.73
(31.47)
24 Daniel Farahani 1998 SK Speed +0.66 609 58.75 +6.19
50m: 27.26
100m: 58.75
(31.49)
25 Karl Frylmark 1999 Väsby Simsällskap +0.65 603 58.96 +6.40
50m: 27.47
100m: 58.96
(31.49)
26 Isak Heggestad 2000 Sandefjord SK +0.65 599 59.07 +6.51
50m: 27.10
100m: 59.07
(31.97)
27 Ole Peder Solum 1999 Trondhjems SLK +0.71 582 59.66 +7.10
50m: 27.44
100m: 59.66
(32.22)
28 Håkon Syrrist 2000 Ullensakersvømmerne +0.67 581 59.70 +7.14
50m: 28.30
100m: 59.70
(31.40)
29 Sven Arnestad 2001 Sarpsborg IL +0.68 579 59.74 +7.18
50m: 27.24
100m: 59.74
(32.50)
30 Adrian Eichler 2003 Deutcher Schwimm-Verband +0.77 576 59.85 +7.29
50m: 27.60
100m: 59.85
(32.25)
31 Ole Marius Rist Jensen 2001 Team Sør/KSA +0.68 571 1:00.04 +7.48
50m: 28.33
100m: 1:00.04
(31.71)
32 Sondre Eidesen 2002 Stavanger Svømmeklubb +0.69 571 1:00.05 +7.49
50m: 28.58
100m: 1:00.05
(31.47)
33 Johannes Hope 1999 Team Sør/KSA +0.65 564 1:00.29 +7.73
50m: 27.41
100m: 1:00.29
(32.88)
34 Eirik Karlsen 2001 Eid SK +0.68 557 1:00.55 +7.99
50m: 28.26
100m: 1:00.55
(32.29)
35 Ole Steinbråten 2001 Glitre SK/Gol +0.74 553 1:00.66 +8.10
50m: 27.22
100m: 1:00.66
(33.44)
36 Theodor Sköld 2001 Väsby Simsällskap +0.63 551 1:00.76 +8.20
50m: 28.10
100m: 1:00.76
(32.66)
37 Bendik Pleym Olsen 2002 BS/Delfana +0.65 546 1:00.92 +8.36
50m: 28.47
100m: 1:00.92
(32.45)
38 Oscar Smeby Iden 2003 Asker SK +0.74 541 1:01.13 +8.57
50m: 27.78
100m: 1:01.13
(33.35)
39 Ivar Angell 2001 Sortland SLK +0.68 541 1:01.14 +8.58
50m: 28.88
100m: 1:01.14
(32.26)
40 Markus Woxholt 1999 SK Speed +0.81 540 1:01.15 +8.59
50m: 28.59
100m: 1:01.15
(32.56)
41 Brage Ree Bakken 2003 Klepp SSK +0.64 539 1:01.18 +8.62
50m: 28.22
100m: 1:01.18
(32.96)
42 Harald-Georg Dahlslett Hansen 2002 Sortland SLK +0.63 538 1:01.25 +8.69
50m: 28.73
100m: 1:01.25
(32.52)
43 Sander Klev 2000 Asker SK +0.69 533 1:01.41 +8.85
50m: 28.09
100m: 1:01.41
(33.32)
44 Kristian Volden 1998 NTNUI-Svømming +0.72 533 1:01.44 +8.88
50m: 28.16
100m: 1:01.44
(33.28)
45 Andreas Soma Haugen 2002 Glitre SK/Gol +0.70 525 1:01.75 +9.19
50m: 28.15
100m: 1:01.75
(33.60)
46 David MacLeod 2001 Stockholmspolisens IF Simfören +0.75 524 1:01.78 +9.22
50m: 28.57
100m: 1:01.78
(33.21)
47 Anders Christian Norheim 2000 Bærumsvømmerne +0.74 524 1:01.79 +9.23
50m: 28.09
100m: 1:01.79
(33.70)
48 Simon Slettevold 2002 Stavanger Svømmeklubb +0.70 520 1:01.93 +9.37
50m: 28.51
100m: 1:01.93
(33.42)
49 Kristian Dimitri Swakhoven 2003 Asker SK +0.70 520 1:01.94 +9.38
50m: 28.60
100m: 1:01.94
(33.34)
50 Emil Sander Danielsen 2002 Kongstensvømmerne +0.66 518 1:02.00 +9.44
50m: 28.95
100m: 1:02.00
(33.05)
51 Titus Victor Phillipson 2002 Team Sør/KSA +0.67 517 1:02.07 +9.51
50m: 28.78
100m: 1:02.07
(33.29)
52 Maxim Zahradnik 2002 ATUS Knittelfeld +0.69 516 1:02.11 +9.55
50m: 28.88
100m: 1:02.11
(33.23)
53 Sander Myhr Bjørknes 2003 Fauske SK +0.70 515 1:02.13 +9.57
50m: 28.83
100m: 1:02.13
(33.30)
54 Jørund Kalvenes Drengstig 2002 Sola SK +0.67 514 1:02.19 +9.63
50m: 29.01
100m: 1:02.19
(33.18)
55 Jonas Thorbjørnsen Hinna 2003 BS/Delfana +0.73 513 1:02.23 +9.67
50m: 28.61
100m: 1:02.23
(33.62)
56 Vemund Hoset 2002 Ullensakersvømmerne +0.61 509 1:02.39 +9.83
50m: 29.84
100m: 1:02.39
(32.55)
57 Jonatan André Risåsen 2000 Bærumsvømmerne +0.64 506 1:02.51 +9.95
50m: 28.90
100m: 1:02.51
(33.61)
58 Aleksander Sørebø 2003 BS/Åstveit +0.70 506 1:02.52 +9.96
50m: 29.57
100m: 1:02.52
(32.95)
59 Johan N. Dam 2002 Svimjisamband Foroya +0.69 504 1:02.57 +10.01
50m: 29.10
100m: 1:02.57
(33.47)
60 Øystein Breivik 2002 Bergens Svømme Club +0.73 503 1:02.63 +10.07
50m: 29.25
100m: 1:02.63
(33.38)
61 Ivar Mosqueira Forbord 2003 Glitre SK/BK +0.69 502 1:02.67 +10.11
50m: 29.90
100m: 1:02.67
(32.77)
61 Marius Fonnes Heggstad 2001 BS/Delfana +0.76 502 1:02.67 +10.11
50m: 29.13
100m: 1:02.67
(33.54)
63 Tobias Bang Mikkelsen 2002 Asker SK +0.63 500 1:02.74 +10.18
50m: 29.14
100m: 1:02.74
(33.60)
64 Simen Arnestad 2004 Sarpsborg IL +0.72 495 1:02.94 +10.38
50m: 28.81
100m: 1:02.94
(34.13)
65 Erling Flåm Krogsrud 2000 BS/Arna +0.68 495 1:02.96 +10.40
50m: 29.09
100m: 1:02.96
(33.87)
66 Einar Skoglund 2001 Vestbyen Trondheim +0.61 494 1:03.02 +10.46
50m: 29.20
100m: 1:03.02
(33.82)
67 Anders Inga 2005 Sortland SLK +0.69 489 1:03.21 +10.65
50m: 29.31
100m: 1:03.21
(33.90)
68 Helje Stadaas 2004 Moss SK +0.64 486 1:03.33 +10.77
50m: 29.01
100m: 1:03.33
(34.32)
69 Ludvik Svarstad 1999 Kongstensvømmerne +0.72 483 1:03.47 +10.91
50m: 28.80
100m: 1:03.47
(34.67)
70 Arild Kristiansen Degerstrøm 2000 BS/Delfana +0.75 476 1:03.77 +11.21
50m: 28.61
100m: 1:03.77
(35.16)
71 Rói Bech 2001 Svimjisamband Foroya +0.67 474 1:03.89 +11.33
50m: 28.95
100m: 1:03.89
(34.94)
72 Mathias Martinussen 2004 Fauske SK +0.71 473 1:03.93 +11.37
50m: 29.24
100m: 1:03.93
(34.69)
73 Sivert Solheim Verhage 2002 Førde IL Symjing +0.75 472 1:03.95 +11.39
50m: 29.55
100m: 1:03.95
(34.40)
74 Gergo Varga 2003 Ullensakersvømmerne +0.69 472 1:03.96 +11.40
50m: 29.75
100m: 1:03.96
(34.21)
75 Christian Øgreid 2002 Stavanger Svømmeklubb +0.67 470 1:04.05 +11.49
50m: 29.59
100m: 1:04.05
(34.46)
76 Alexander Lange 2000 ATUS Knittelfeld +0.63 469 1:04.09 +11.53
50m: 29.48
100m: 1:04.09
(34.61)
77 Ivar Simonsson 2002 Väsby Simsällskap +0.58 467 1:04.21 +11.65
50m: 29.93
100m: 1:04.21
(34.28)
78 Simen Littorin Birkeland 2002 Bærumsvømmerne +0.67 466 1:04.24 +11.68
50m: 31.05
100m: 1:04.24
(33.19)
79 Torkil Eldegard Heie 2000 Ås IL +0.70 465 1:04.29 +11.73
50m: 29.15
100m: 1:04.29
(35.14)
80 Mats-André Andreassen 2004 Grimstad Svømmeklubb +0.63 465 1:04.30 +11.74
50m: 30.31
100m: 1:04.30
(33.99)
81 Herman Røed 2005 SK Speed +0.74 460 1:04.53 +11.97
50m: 30.54
100m: 1:04.53
(33.99)
82 Edvard Mustaparta 2002 Harstad SK +0.66 457 1:04.65 +12.09
50m: 28.97
100m: 1:04.65
(35.68)
83 Herman Riis Langhammer 2005 Ås IL +0.68 450 1:05.01 +12.45
50m: 29.47
100m: 1:05.01
(35.54)
84 Joakim Throndsen 2000 BS-LK +0.67 446 1:05.18 +12.62
50m: 29.46
100m: 1:05.18
(35.72)
85 Jonas Fiskaa Barstad 2000 Trondhjems SLK +0.77 443 1:05.33 +12.77
50m: 30.56
100m: 1:05.33
(34.77)
86 Eirik Norvoll Bjørnevik 2001 Aalesunds SLK +0.69 439 1:05.54 +12.98
50m: 30.14
100m: 1:05.54
(35.40)
87 Kasper Krohn-Dale 2002 Bergens Svømme Club +0.69 439 1:05.55 +12.99
50m: 30.39
100m: 1:05.55
(35.16)
88 Theo Munz-Kløve 2003 Bergkameratene +0.85 433 1:05.82 +13.26
50m: 30.97
100m: 1:05.82
(34.85)
89 Christopher Johnsen Skar 2003 BS-LK +0.71 433 1:05.85 +13.29
50m: 30.91
100m: 1:05.85
(34.94)
90 Gustav Niring 2004 Stockholmspolisens IF Simfören +0.71 429 1:06.02 +13.46
50m: 30.72
100m: 1:06.02
(35.30)
91 Aleksey Koriachko Johansen 2003 Karasjok SK +0.67 426 1:06.17 +13.61
50m: 30.53
100m: 1:06.17
(35.64)
92 Bendik Botten 2004 Sunndal SLK +0.76 422 1:06.38 +13.82
50m: 30.25
100m: 1:06.38
(36.13)
93 Sebastian Warncke-Wang 2002 BS/Åstveit +0.65 420 1:06.51 +13.95
50m: 31.17
100m: 1:06.51
(35.34)
94 Peter Walløe 2002 BS/Delfana +0.67 418 1:06.58 +14.02
50m: 30.37
100m: 1:06.58
(36.21)
95 Vegard Vindvik 2003 Bodø SK +0.68 415 1:06.79 +14.23
50m: 29.94
100m: 1:06.79
(36.85)
96 Vegard Skjervold 2002 Trondhjems SLK +0.63 414 1:06.84 +14.28
50m: 30.07
100m: 1:06.84
(36.77)
97 Oscar Lars Christian Megård 2004 Asker SK +0.70 413 1:06.89 +14.33
50m: 30.34
100m: 1:06.89
(36.55)
98 Reinert Solheim Erland 2004 Førde IL Symjing +0.75 407 1:07.19 +14.63
50m: 28.66
100m: 1:07.19
(38.53)
99 William Skjærum 2000 Poseidon +0.82 405 1:07.29 +14.73
50m: 29.77
100m: 1:07.29
(37.52)
100 Tønnes Valvik Tønnessen 2005 Stord symjing +0.71 400 1:07.59 +15.03
50m: 31.83
100m: 1:07.59
(35.76)
101 Iver Thoresen Malme 2001 Stord symjing +0.75 396 1:07.84 +15.28
50m: 31.31
100m: 1:07.84
(36.53)
101 Emil Mathias Roli Sørensen 2004 Lørenskog/Rælingen +0.68 396 1:07.84 +15.28
50m: 31.70
100m: 1:07.84
(36.14)
103 Leo Hauge Sølvberg 2000 Trondhjems SLK +0.75 391 1:08.13 +15.57
50m: 29.46
100m: 1:08.13
(38.67)
104 Henrik Hodne Eliassen 2004 Delfana +0.70 390 1:08.18 +15.62
50m: 31.51
100m: 1:08.18
(36.67)
105 Anders Rye Brekkhus 2003 Delfana +0.76 375 1:09.05 +16.49
50m: 32.04
100m: 1:09.05
(37.01)
106 Anders Scheflo Kvåle 2005 Førde IL Symjing +0.76 368 1:09.52 +16.96
50m: 31.23
100m: 1:09.52
(38.29)
107 Joakim Tronstad 2003 Asker SK +0.66 362 1:09.87 +17.31
50m: 31.64
100m: 1:09.87
(38.23)
108 Kristian Tronstad 2006 Asker SK +0.66 361 1:09.92 +17.36
50m: 31.57
100m: 1:09.92
(38.35)
109 Jonas She Cheung 2005 SK Speed +0.58 361 1:09.96 +17.40
50m: 31.74
100m: 1:09.96
(38.22)
110 Oliver Danielsen 2005 Kongstensvømmerne +0.73 356 1:10.27 +17.71
50m: 31.96
100m: 1:10.27
(38.31)
111 Thomas Joachim Efskind 2004 Asker SK +0.71 347 1:10.89 +18.33
50m: 32.63
100m: 1:10.89
(38.26)
112 Harald Hals 2002 Vestkantsvømmerne +0.82 346 1:10.90 +18.34
50m: 32.53
100m: 1:10.90
(38.37)
113 Sebastian Eriksen 2003 Ullensakersvømmerne +0.82 340 1:11.37 +18.81
50m: 32.22
100m: 1:11.37
(39.15)
114 Sigurd Huuse 2001 Ullensakersvømmerne +0.71 338 1:11.50 +18.94
50m: 33.32
100m: 1:11.50
(38.18)
115 Christian Offenberg 2005 Kongstensvømmerne +0.67 337 1:11.56 +19.00
50m: 32.82
100m: 1:11.56
(38.74)
116 Sander Sand 2004 Skjetten Svømming +0.71 332 1:11.94 +19.38
50m: 33.40
100m: 1:11.94
(38.54)
117 Daniel Vindfjell 2004 Eid SK +0.78 331 1:11.99 +19.43
50m: 32.66
100m: 1:11.99
(39.33)
118 Maxim Gorodkov 2005 Trondhjems SLK +0.75 331 1:12.01 +19.45
50m: 33.14
100m: 1:12.01
(38.87)
119 Nikodem Arthur Wiktorowicz 2003 BS/Arna +0.68 326 1:12.35 +19.79
50m: 31.13
100m: 1:12.35
(41.22)
120 Ghanesh Rajkumar 2005 Bergens Svømme Club +0.70 323 1:12.58 +20.02
50m: 33.17
100m: 1:12.58
(39.41)
121 Hasith Ransiri Attanapola 2003 Trondhjems SLK +0.77 320 1:12.79 +20.23
50m: 32.72
100m: 1:12.79
(40.07)
122 Tobias Emanuelsson Samuel 2004 Stord symjing +0.66 317 1:13.00 +20.44
50m: 32.06
100m: 1:13.00
(40.94)
123 Leo Strand 2003 Asker SK +0.66 312 1:13.40 +20.84
50m: 33.70
100m: 1:13.40
(39.70)
124 Didrik Gudding 2005 Stord symjing +0.72 311 1:13.46 +20.90
50m: 33.94
100m: 1:13.46
(39.52)
125 Stellan Gundersen Wallin 2005 Ås IL +0.72 311 1:13.51 +20.95
50m: 33.42
100m: 1:13.51
(40.09)
126 Trym Stendalen 2005 Delfana +0.74 309 1:13.62 +21.06
50m: 33.61
100m: 1:13.62
(40.01)
127 Benjamin Blom 2004 Arna SLK +0.78 307 1:13.79 +21.23
50m: 32.08
100m: 1:13.79
(41.71)
128 Eivind Mjelde Myhr 2004 Åstveit SK +0.78 306 1:13.86 +21.30
50m: 33.38
100m: 1:13.86
(40.48)
129 Even Derit Haarstad 2004 Os Svømmeklubb +0.65 301 1:14.29 +21.73
50m: 32.69
100m: 1:14.29
(41.60)
130 Christoffer Høvik 2002 Kristiansund SK +0.76 300 1:14.38 +21.82
50m: 28.29
100m: 1:14.38
(46.09)
131 Joseph Haakon Muki Kititi 2003 Vestkantsvømmerne +0.92 277 1:16.41 +23.85
50m: 35.60
100m: 1:16.41
(40.81)
132 Thorvald Hagland Børseth 2005 Haugesund SK +0.75 274 1:16.66 +24.10
50m: 33.46
100m: 1:16.66
(43.20)
133 Michael Jansen 2005 Ullensakersvømmerne +0.85 272 1:16.85 +24.29
50m: 35.12
100m: 1:16.85
(41.73)
134 Sebastian Rosnes 2006 Øyane Svømmeklubb +0.70 264 1:17.61 +25.05
50m: 34.94
100m: 1:17.61
(42.67)
135 Fredrik Almnes 2005 Asker SK +0.75 259 1:18.11 +25.55
50m: 36.32
100m: 1:18.11
(41.79)
136 Milos Stojanovic 2004 Drammen SK +0.80 248 1:19.21 +26.65
50m: 37.14
100m: 1:19.21
(42.07)
137 Marcus Tvete 2005 Namsos Svømmeklubb +0.83 232 1:21.05 +28.49
50m: 35.63
100m: 1:21.05
(45.42)
138 Alexander Bajo 2005 BS-LK +0.73 231 1:21.17 +28.61
50m: 35.89
100m: 1:21.17
(45.28)
139 Szymon Dziedzic 2003 Asker SK +0.92 210 1:23.72 +31.16
50m: 37.06
100m: 1:23.72
(46.66)
140 Noah Skar 2005 Mandal SK +0.76 210 1:23.80 +31.24
50m: 38.68
100m: 1:23.80
(45.12)
141 Artur Grzebieluch 2004 Førde IL Symjing +0.74 209 1:23.95 +31.39
50m: 34.83
100m: 1:23.95
(49.12)
142 Vegard Skar Øgaard 2002 Arna SLK +0.76 200 1:25.13 +32.57
50m: 35.35
100m: 1:25.13
(49.78)
143 Sindre Derit Haarstad 2006 Os Svømmeklubb +0.79 147 1:34.31 +41.75
50m: 42.71
100m: 1:34.31
(51.60)
144 Andreas Benjaminsen 2005 Harstad SK +0.68 117 1:41.79 +49.23
50m: 44.36
100m: 1:41.79
(57.43)
- Lars Isdahl Føyen 2004 Stord symjing +0.82 DSQ
- Johan Semmingsen Lerøy 2004 Austrheim Svømmeklubb +0.84 DSQ
- Aslan Bentley 2001 Vestkantsvømmerne DNS
- William Malmborg 2003 Väsby Simsällskap DNS
- Andreas Håbesland Klausen 2002 Team Sør/KSA DNS
- Carl-Fredrik Bengtsson 1998 Asker SK DNS
- Henrik H.S. Mjelde 2005 Arna SLK DNS
- Thomas Hope 2005 Austrheim Svømmeklubb DNS
- Sverre Sandanger Myklebust 2003 Volda TIL DNS
- Endre Lerøy 2003 Austrheim Svømmeklubb DNS
- Joshua Welschof 1999 Oslo Idrettslag Svømming DNS
- Runar Borgen 1993 Bodø SK DNS
- Sander Løw Dengin 1999 Lørenskog/Rælingen DNS -
Event official at: 07.04.2019 13.37.33
2019-04-07 13.48.29 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Bergens Svømme & Livredningsklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner