2021-03-07   07:43:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Itäväylä-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Itäväylä-uinnit    Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Porvoo    Tulostusaika  14:39   
  Järjestäjä  BS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 15, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ilmari Nieminen  2007    265  36.96        1:16.19   
  Cetus Espoo  1:17.92                 
                     
Mark Kellinsalmi  2007    242  36.94        1:18.45   
  Stadin Delfiinit  1:21.30                 
                     
Nikita Rantsev  2007    189  41.96        1:25.18   
  Uimaseura Helsinki  1:29.50                 
                     
Roope Liimatainen  2007    169  42.99        1:28.41   
  Cetus Espoo  1:33.38                 
                     
Topias Toivanen  2007    146  45.13        1:32.82   
  Cetus Espoo  1:35.63                 
                     
Eljas Pekkola  2007    143  46.21        1:33.39   
  Cetus Espoo  1:35.45                 
                     
Veikka Veijola  2007    131  48.56        1:36.21   
  Helsingfors Simsällskap  1:35.05                 
                     
Joona Korte  2007    127  47.39        1:37.28   
  Simmis Grani  1:36.55                 
                     
Otto Vauhkonen  2007    125  49.08        1:37.63   
  Cetus Espoo  1:37.00                 
                     
10  Leo Nieminen  2007    124  48.42        1:38.03   
  ORCA Helsinki  1:40.69                 
                     
11  Jaakko Karppinen  2007    119  47.98        1:39.30   
  ORCA Helsinki                   
                     
12  Veikko Hautaniemi  2007    115  50.31        1:40.39   
  Cetus Espoo  1:42.69                 
                     
13  Eero Hedemäki  2008    113  49.80        1:40.94   
  Simmis Grani  1:40.19                 
                     
14  Lauri Hänninen  2007    113  46.68        1:41.13   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
15  Mikael Suni  2007    107  49.33        1:42.88   
  Cetus Espoo  1:42.29                 
                     
16  Akseli Savolainen  2007    104  50.45        1:43.77   
  Cetus Espoo  1:42.28                 
                     
17  Oka Silventoinen  2007    94  52.21        1:47.56   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:43.32                 
                     
18  Siimon Moisio  2007    90  52.19        1:48.91   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:50.94                 
                     
19  Henri Koskela  2007    81  54.50        1:53.06   
  Cetus Espoo  1:44.63                 
                     
 
Laji 15, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aaron Pirinen  2005    338  34.11        1:10.23   
  Järvenpään Uintiklubi  1:12.23                 
                     
Aron Forslund  2005    290  35.72        1:13.92   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:17.02                 
                     
Alex Karlsson  2006    173  42.29        1:27.67   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:27.75                 
                     
Niko Partanen  2005    139  46.14        1:34.37   
  ORCA Helsinki  1:28.71                 
                     
Hugo Aslak Samuli Haverinen  2006    132  45.73        1:36.05   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Tino Rantamäki  2006    70  57.08        1:58.51   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
 
Laji 15, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joakim Kuhlberg  2004    386  33.08        1:07.19   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Ukko-Pekka Luomala  2004    324  34.39        1:11.25   
  Järvenpään Uintiklubi  1:20.25                 
                     
Nuutti Laitinen  2004    259  37.59        1:16.73   
  Cetus Espoo  1:18.54                 
                     
Linus Rutanen  2004    240  38.55        1:18.73   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:17.75                 
                     
 
Laji 15, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Juha Jernvall  2000    348  33.00        1:09.57   
  Uimaseura Aquila  1:09.95                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.10  Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  14:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner