2021-03-07   07:51:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Itäväylä-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Itäväylä-uinnit    Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Porvoo    Tulostusaika  11:41   
  Järjestäjä  BS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 2, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Serafima Ratner  2008    245  46.25  1:33.60  2:29.72    3:14.63   
  Uimaseura Helsinki  3:11.77                 
                     
 
Laji 2, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Malin Lindblom  2006    427  34.52  1:17.11  2:06.29    2:41.74   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  2:48.36                 
                     
Iisa-Lotta Rantaniitty  2006    399  36.50  1:19.92  2:04.30    2:45.46   
  Cetus Espoo  2:51.01                 
                     
Annaliina Mänttäri  2006    377  37.62  1:21.34  2:09.33    2:48.62   
  Cetus Espoo  2:51.96                 
                     
Iida Tawast  2007    368  37.45  1:21.63  2:10.46    2:50.05   
  Simmis Grani  2:56.94                 
                     
Ninja Brelo  2006    294  41.52  1:29.06  2:21.39    3:03.23   
  Cetus Espoo  3:04.52                 
                     
Siiri Multamäki  2006    282  44.61  1:31.26  2:24.13    3:05.78   
  ORCA Helsinki  3:12.38                 
                     
Amanda Vanhanen  2006    266  46.80  1:33.96  2:28.46    3:09.31   
  Simmis Grani  3:21.51                 
                     
Malla Kostiainen  2006    251  41.64  1:30.40  2:29.48    3:13.11   
  Cetus Espoo  3:12.89                 
                     
Vuokko Larjomaa  2007    227  45.26  1:36.14  2:34.06    3:19.58   
  Cetus Espoo  3:24.66                 
                     
10  Venla Almira  2006    220  46.26  1:37.47  2:34.71    3:21.72   
  Simmis Grani  3:30.11                 
                     
11  Veera Haukka  2007    196  44.18  1:40.39  2:39.92    3:29.67   
  Uimaseura Aquila  3:42.07                 
                     
 
Laji 2, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Saga Jatkola  2004    487  32.56  1:11.86  1:58.54    2:34.81   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  2:40.22                 
                     
Salma Mäntynen  2005    434  33.32  1:12.68  2:01.39    2:40.83   
  Uimaseura Aquila  2:35.90                 
                     
Emma-Lotta Ahola  2005    395  35.56  1:17.77  2:08.36    2:46.00   
  Järvenpään Uintiklubi  2:55.25                 
                     
Emma Lönnberg  2005    356  36.78  1:22.18  2:10.56    2:51.94   
  Cetus Espoo  2:56.21                 
                     
Lea Heinzmann  2004    339  38.29  1:24.62  2:15.57    2:54.75   
  Simmis Grani  3:13.91                 
                     
Iiris Virtanen  2004    308  38.22  1:22.69  2:18.95    3:00.38   
  Simmis Grani  3:01.26                 
                     
Lotta Akkanen  2005    307  37.28  1:25.95  2:18.55    3:00.45   
  ORCA Helsinki  3:01.89                 
                     
Elina Ruha  2005    306  42.06  1:26.92  2:20.23    3:00.83   
  Cetus Espoo  2:57.07                 
                     
Taru Lax  2005    284  37.94  1:24.42  2:21.81    3:05.29   
  Cetus Espoo  3:19.43                 
                     
10  Jemina Saraniemi  2005    265  39.75  1:26.61  2:25.91    3:09.53   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  3:14.09                 
                     
 
Laji 2, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiiu Korhonen  2003    395  33.59  1:15.93  2:04.60    2:46.04   
  Uimaseura Aquila  2:48.07                 
                     
Elisabeth Marie Salm  2002    307  43.90  1:30.47  2:18.42    3:00.51   
  ORCA Helsinki  2:55.94                 
                     
Rosalia Turunen  2002    289  40.10  1:31.64  2:26.52    3:04.26   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  3:14.12                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.10  Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  11:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner