2019-12-15   00:42:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kevätkisat 2019 Salo

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kevätkisat 2019    Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  18:09   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 28, 100m VU T11, N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Viivi Elonen  2008    275  36.86        1:18.38   
  Swimming Team Rauma  1:21.12                 
                     
Iisa Vanne  2008    231  40.38        1:23.05   
  Swimming Team Rauma  1:26.16                 
                     
Amanda Ruusuvaara  2008    216  40.81        1:24.95   
  Uimaseura Kaarina  1:24.21                 
                     
Siiri Simula  2008    197  42.09        1:27.56   
  Swimming Team Rauma  1:34.38                 
                     
Matilda Saarinen  2008    187  41.94        1:29.09   
  Salon Uimarit  1:29.74                 
                     
Josefiina Björklöf  2008    140  48.69        1:38.16   
  Swimming Team Rauma  1:49.34                 
                     
Emma Laaksonen  2009    138  45.90        1:38.59   
  Salon Uimarit  1:40.21                 
                     
Amelie Halkosaari  2009    134  46.37        1:39.54   
  Aurajoen Uinti  1:41.26                 
                     
Elsa Ailanen  2009    130  44.56        1:40.54   
  Swimming Team Rauma                   
                     
10  Moona Mäkelä  2008    125  48.02        1:41.84   
  Salon Uimarit  1:36.81                 
                     
Sofia Danska  2009              DSQ   
  Uimaseura Kaarina  1:26.77                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 28, 100m VU T11, N, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Viola Penttilä  2004    525  29.55        1:03.20   
  Swimming Team Rauma  1:04.60                 
                     
Inari Laaksonen  2002    509  30.41        1:03.88   
  Swimming Team Rauma  1:04.27                 
                     
Fiia Pyykkö  2001    475  30.73        1:05.35   
  Salon Uimarit  1:05.52                 
                     
Emma Nieminen  2005    431  31.69        1:07.51   
  Aurajoen Uinti  1:07.14                 
                     
Ronja Vilska  2006    400  33.90        1:09.20   
  Aurajoen Uinti  1:09.64                 
                     
Kerttu Heinä  2006    397  32.57        1:09.39   
  Salon Uimarit  1:11.34                 
                     
Aliisa Soini  2007    392  33.72        1:09.68   
  Salon Uimarit  1:10.78                 
                     
Eerika Kivistö  2006    365  34.50        1:11.32   
  Swimming Team Rauma  1:12.65                 
                     
Maria Muukkonen  1986    365  34.07        1:11.34   
  Aurajoen Uinti                   
                     
10  Veera Ele  2006    364  33.83        1:11.39   
  Aurajoen Uinti  1:09.41                 
                     
11  Sara Suonio  2006    321  35.05        1:14.44   
  Salon Uimarit  1:14.73                 
                     
12  Diana Raduly Baka  2006    310  36.10        1:15.33   
  Salon Uimarit  1:15.71                 
                     
13  Vilma Manninen  2005    310  36.63        1:15.34   
  Salon Uimarit  1:15.14                 
                     
14  Iida Vartiainen  2006    293  35.45        1:16.75   
  Aurajoen Uinti  1:14.70                 
                     
15  Sara Elomäki  2006    275  38.34        1:18.36   
  Aurajoen Uinti  1:21.61                 
                     
16  Kiia Koivisto  2007    264  38.61        1:19.46   
  Loimaan Uimaseura  1:19.25                 
                     
17  Inari Sonkkila  2006    218  39.55        1:24.72   
  Uimaseura Kaarina                   
                     
18  Inka Ailanen  2007    201  40.34        1:26.97   
  Swimming Team Rauma  1:23.82                 
                     
19  Alina Vanhatalo  2006    173  43.06        1:31.51   
  Uimaseura Kaarina  1:28.34                 
                     
20  Silvia Jauhiainen  2007    153  46.03        1:35.31   
  Aurajoen Uinti  1:36.72                 
                     
21  Martta Lehtinen  2007    80  54.62        1:58.30   
  Salon Uimarit                   
                     
Emilia Leinonen  2007              DNS   
  Uimaseura Kaarina  1:42.77                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  18:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner