2019-10-15   09:25:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kevätkisat 2019 Salo

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kevätkisat 2019    Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  13:59   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 6, 100m RU P13, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Matias Saarinen  2006    238  42.28        1:29.72   
  Salon Uimarit  1:33.84                 
                     
Veeti Salminen  2006    235  41.51        1:30.01   
  Someron Esa  1:26.08                 
                     
Aaro Törnström  2006    219  43.21        1:32.16   
  Raision Urheilijat  1:31.40                 
                     
Max Yli-Salomäki  2006    191  45.73        1:36.51   
  Aurajoen Uinti  1:38.48                 
                     
Matias Kotilainen  2006    158  49.27        1:42.77   
  Salon Uimarit  1:41.94                 
                     
Joonatan Hietarinne  2006    149  49.17        1:44.78   
  Salon Uimarit  1:48.55                 
                     
Kalle Yli-Jama  2006    144  48.20        1:45.98   
  Salon Uimarit  1:44.89                 
                     
Kaapo Jokinen  2007    116  53.69        1:53.88   
  Swimming Team Rauma  1:59.66                 
                     
Eino Jussinoja  2006    103  55.53        1:58.51   
  Swimming Team Rauma  1:56.79                 
                     
10  Veeti Jalava  2009    86  59.50        2:05.88   
  Swimming Team Rauma  2:09.96                 
                     
11  Vilho Haikonen  2009    76  59.69        2:10.82   
  Salon Uimarit  2:08.79                 
                     
Joonatan Davie  2006              DSQ   
  Aurajoen Uinti  1:39.78                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 6, 100m RU P13, M, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilho Verronen  2004    360  37.05        1:18.16   
  Swimming Team Rauma  1:18.26                 
                     
Joona Pohjola  2004    333  37.78        1:20.23   
  Salon Uimarit  1:18.63                 
                     
Konsta Vainio  2005    323  38.70        1:21.04   
  Aurajoen Uinti  1:22.72                 
                     
Aku Hyrsylä  2003    277  39.67        1:25.21   
  Salon Uimarit  1:29.97                 
                     
Maksim Amosov  2005    270  40.60        1:25.97   
  Aurajoen Uinti  1:24.95                 
                     
Santeri Kinnunen  2002    268  40.16        1:26.17   
  Uimaseura Kaarina  1:29.22                 
                     
Joel Korte  2005    244  41.32        1:28.96   
  Swimming Team Rauma  1:25.87                 
                     
Nuutti Vienonen  2005    243  41.45        1:29.03   
  Salon Uimarit  1:28.95                 
                     
Roope Tuomainen  2004    203  44.68        1:34.51   
  Salon Uimarit  1:37.03                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  13:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner