2021-02-25   09:53:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Prisma uinnit Kouvola

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Prisma uinnit Kouvola    Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  14:30   
  Järjestäjä           
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2019         
 
 
Laji 11, 50m ru P11, 13, M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Matvei Iliyn  2008    193          43.66   
  Team Kasatka St. Petersburg  41.77                 
Nooa Valtonen  2008    96          54.98   
  Lappeenrannan Uimarit  51.75                 
Veeti Ukkola  2010    85          57.27   
  Lappeenrannan Uimarit  55.04                 
Eemil Kallunki  2009    78          58.85   
  Lahden Uimaseura  1:02.67                 
Saku Virtanen  2008    78          59.01   
  Kouvolan Uimarit  55.61                 
Juho Juurinen  2008    59          1:04.56   
  Lappeenrannan Uimarit                   
Onni Honkanen  2008    54          1:06.77   
  Lahden Uimaseura  1:05.81                 
Elias Hänninen  2009              DSQ  pitkät uimahousut 
  Kouvolan Uimarit                   
  SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus               
Santeri Palvanen  2009              DSQ   
  Lahden Uimaseura  1:05.57                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 11, 50m ru P11, 13, M, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Konsta Kukkonen  2006    313          37.18   
  Kouvolan Uimarit  37.66                 
Maksim Vorobei  2006    280          38.56   
  Team Kasatka St. Petersburg  36.78                 
Vladimir Petrov  2006    273          38.88   
  Team Kasatka St. Petersburg  36.89                 
Viacheslav Semenov  2006    212          42.32   
  Lahden Uimaseura  40.35                 
Onni Scharin  2007    173          45.31   
  Lappeenrannan Uimarit  46.33                 
Leevi Immonen  2007    128          49.99   
  Lahden Uimaseura  49.11                 
Eero Talka  2007    110          52.60   
  Kouvolan Uimarit                   
Elias Ukkonen  2007    97          54.83   
  Kouvolan Uimarit  55.89                 
Eero Kähkönen  2007    86          57.09   
  Lappeenrannan Uimarit  1:07.11                 
Denis Katunov  2006              DSQ   
  Lahden Uimaseura  36.85                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Jesse Aittola  2007              DSQ   
  Kouvolan Uimarit                   
  SW 7.5 Jalkaterä sisäänpäin potkussa               
Jesse Suikkanen  2007              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 11, 50m ru P11, 13, M, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Benjamin Kangas  2002    527          31.26   
  Uimaseura Aquila  32.75                 
Aki Tuomaala  1991    469          32.48   
  Swimming Jyväskylä                   
Henri Heikkilä  2003    446          33.03   
  Uimaseura Aquila  33.64                 
Eetu Salo  2004    411          33.95   
  Kouvolan Uimarit  33.66                 
Eetu Koskinen  2002    396          34.38   
  Lahden Uimaseura  33.08                 
Jonne Isoranta  2003    388          34.60   
  Lahden Uimaseura  36.03                 
Topias Tynjä  2005    325          36.72   
  Lahden Uimaseura  37.72                 
Arto Tanttu  2001    305          37.51   
  Uinti Imatra  36.77                 
Aaro Tenhu  2004    274          38.84   
  Lahden Kaleva  38.53                 
10  Simo Virtanen  2004    272          38.93   
  Kouvolan Uimarit  40.36                 
11  Riku Huuhka  2005    269          39.10   
  Lahden Uimaseura  37.84                 
12  Miro Järvinen  2005    230          41.19   
  Kouvolan Uimarit  44.50                 
13  Petteri Veikkolainen  2004    199          43.19   
  Lappeenrannan Uimarit  42.43                 
14  Elmo Taipale  2005    174          45.21   
  Uimaseura Aquila  45.15                 
15  Casper Häll  2005    161          46.40   
  Heinolan Isku  45.11                 
16  Sauli Jokiniemi  2005    157          46.73   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  46.12                 
17  Anttoni Sikiö  2004    154          47.08   
  Lappeenrannan Uimarit  47.50                 
Eero Vilhunen  2004              DNS   
  Uimaseura Aquila  43.15                 
Elias Kauppila  2005              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit                   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.10  Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  14:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner