2021-02-25   09:25:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Prisma uinnit Kouvola

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Prisma uinnit Kouvola    Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  17:51   
  Järjestäjä           
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2019         
 
 
Laji 27, 100m sku T10, 12, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anni Eskelinen  2009    165  51.00        1:42.85   
  Lahden Uimaseura  1:45.79                 
                     
Kira Kukharenok  2010    129  50.30        1:51.76   
  Team Kasatka St. Petersburg  1:55.67                 
                     
Peppi Mutikainen  2009              DSQ   
  Lahden Uimaseura  1:56.36                 
  SW 8.3 Rintauinnin potku               
                     
Sara Uski  2009              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit  1:57.54                 
  SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 27, 100m sku T10, 12, N, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emmi Salo  2007    391  35.61        1:17.23   
  Lappeenrannan Uimarit  1:19.29                 
                     
Ebba Simberg  2007    373  36.47        1:18.47   
  Lahden Uimaseura  1:20.47                 
                     
Aino Ruotsalainen  2007    362  35.41        1:19.22   
  Lappeenrannan Uimarit  1:23.95                 
                     
Anni Mäki-Hokkonen  2007    358  37.49        1:19.57   
  Lappeenrannan Uimarit  1:23.12                 
                     
Amanda Hirvonen  2007    286  39.60        1:25.74   
  Lappeenrannan Uimarit  1:39.25                 
                     
Miina-Anniina Härkänen  2008    244  40.70        1:30.38   
  Lappeenrannan Uimarit  1:35.48                 
                     
Isla Puranen  2008    169  47.52        1:42.17   
  Lappeenrannan Uimarit  1:52.58                 
                     
 
Laji 27, 100m sku T10, 12, N, Loppukilpailut 13 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenna Pulkkinen  2004    616  31.06        1:06.40   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Saana Liikonen  2001    599  29.80        1:07.01   
  Lahden Uimaseura  1:09.00                 
                     
Darja Batueva  2004    555  31.94        1:08.76   
  Ekran St. Petersburg  1:10.00                 
                     
Nea Mustonen  2004    494  32.99        1:11.45   
  Lahden Uimaseura  1:12.18                 
                     
Salma Mäntynen  2005    485  31.83        1:11.91   
  Uimaseura Aquila  1:12.57                 
                     
Juulia Sakomaa  2005    426  34.38        1:15.07   
  Lahden Uimaseura  1:21.62                 
                     
Matilda Lonka  2003    411  35.85        1:15.95   
  Kouvolan Uimarit  1:17.25                 
                     
Janna Salminen  2003    390  35.03        1:17.28   
  Lahden Uimaseura  1:16.49                 
                     
Iida Peltola  2005    380  37.06        1:17.96   
  Kouvolan Uimarit  1:18.01                 
                     
10  Venla Pylvänäinen  2003    375  35.80        1:18.34   
  Lahden Kaleva  1:18.10                 
                     
11  Julia Romo  2003    372  35.15        1:18.55   
  Lahden Uimaseura  1:18.46                 
                     
12  Kreetta Somero  2004    360  34.83        1:19.39   
  Lahden Kaleva  1:20.97                 
                     
13  Inka Raitio  2004    357  37.51        1:19.65   
  Kouvolan Uimarit  1:19.60                 
                     
14  Senni Toikka  2003    355  36.57        1:19.80   
  Kouvolan Uimarit  1:23.22                 
                     
15  Milla Kähkönen  2005    331  37.01        1:21.63   
  Lahden Uimaseura  1:22.31                 
                     
16  Ronja Terävä  2005    313  38.75        1:23.21   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
17  Minja Fihlman  2005    290  39.59        1:25.29   
  Kouvolan Uimarit  1:23.59                 
                     
18  Erin Ovaska  2006    283  39.92        1:25.99   
  Lappeenrannan Uimarit  1:31.70                 
                     
19  Sofia Chadromtseva  2006    272  39.17        1:27.15   
  Uimaseura Aquila  1:27.30                 
                     
20  Juulia Turunen  2006    268  39.91        1:27.56   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  1:29.17                 
                     
21  Anna Huhtala  2006    253  41.82        1:29.28   
  Lappeenrannan Uimarit  1:35.01                 
                     
22  Alexia Heikkilä  2006    251  42.05        1:29.51   
  Lappeenrannan Uimarit  1:35.04                 
                     
23  Jenny Myllynen  2000    246  41.93        1:30.16   
  Heinolan Isku                   
                     
24  Annika Leppänen  2006    185  46.13        1:39.12   
  Lahden Uimaseura  1:48.11                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.10  Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  17:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner