2021-02-25   09:58:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Prisma uinnit Kouvola

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Prisma uinnit Kouvola    Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  18:24   
  Järjestäjä           
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2019         
 
 
Laji 28, 100m ru P13, 15, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Konsta Kukkonen  2006    307  39.53        1:22.36   
  Kouvolan Uimarit  1:23.45                 
                     
Denis Katunov  2006    273  39.54        1:25.66   
  Lahden Uimaseura  1:22.03                 
                     
Maksim Vorobei  2006    252  40.38        1:27.93   
  Team Kasatka St. Petersburg  1:25.77                 
                     
Vladimir Petrov  2006    244  41.63        1:28.94   
  Team Kasatka St. Petersburg  1:25.40                 
                     
Matvei Iliyn  2008    204  45.62        1:34.32   
  Team Kasatka St. Petersburg  1:31.66                 
                     
Viacheslav Semenov  2006    170  45.32        1:40.24   
  Lahden Uimaseura  1:37.26                 
                     
Vladislav Poliykov  2007    164  47.72        1:41.47   
  Team Kasatka St. Petersburg  1:32.56                 
                     
Kendro Bobkov  2006    155  49.07        1:43.37   
  Uimaseura Aquila                   
                     
Juuso Heikkola  2006    155  49.36        1:43.42   
  Uimaseura Aquila  1:44.80                 
                     
10  Tuomas Heikkilä  2008    150  49.45        1:44.57   
  Uimaseura Aquila                   
                     
11  Leevi Immonen  2007    149  48.95        1:44.72   
  Lahden Uimaseura  1:44.34                 
                     
12  Raman Bajalan  2007    148  49.40        1:45.05   
  Lahden Uimaseura  1:51.28                 
                     
13  Vilho Teno  2006    148  49.42        1:45.06   
  Lahden Uimaseura  1:43.70                 
                     
14  Maksym Chornyi  2006    113  52.74        1:54.88   
  Lahden Uimaseura                   
                     
15  Aleks Lucijs Jermuss  2008    112  55.45        1:55.30   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
16  Eero Kähkönen  2007    83  58.89        2:07.33   
  Lappeenrannan Uimarit  2:15.11                 
                     
17  Artem Chornyi  2008    76  1:01.22        2:11.01   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Denis Karvanen  2009              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 7.5 Jalkaterä sisäänpäin potkussa               
                     
 
Laji 28, 100m ru P13, 15, M, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Leonid Volkov  2004    408  35.17        1:14.97   
  Team Kasatka St. Petersburg  1:17.07                 
                     
Aapo Koskinen  2004    392  36.21        1:15.95   
  Lahden Uimaseura  1:15.52                 
                     
Topias Tynjä  2005    325  37.85        1:20.87   
  Lahden Uimaseura  1:21.02                 
                     
Santeri Salonen  2005    322  38.31        1:21.11   
  Heinolan Isku  1:24.85                 
                     
Jimi Kojo  2005    319  38.78        1:21.32   
  Uimaseura Aquila  1:24.42                 
                     
Antero Ruban  2004    310  38.97        1:22.10   
  Lahden Uimaseura  1:22.17                 
                     
Riku Huuhka  2005    260  40.34        1:27.08   
  Lahden Uimaseura  1:28.32                 
                     
Simo Virtanen  2004    254  41.85        1:27.76   
  Kouvolan Uimarit  1:34.79                 
                     
Vladislav Shavyrin  2005    234  41.99        1:30.16   
  Uimaseura Aquila  1:32.96                 
                     
10  Kasperi Haverinen  2005    225  44.03        1:31.39   
  Lahden Uimaseura  1:34.84                 
                     
11  Petteri Veikkolainen  2004    211  44.32        1:33.39   
  Lappeenrannan Uimarit  1:37.77                 
                     
12  Anttoni Sikiö  2004    153  49.31        1:43.94   
  Lappeenrannan Uimarit  1:42.72                 
                     
Eero Vilhunen  2004              DNS   
  Uimaseura Aquila  1:35.02                 
                     
 
Laji 28, 100m ru P13, 15, M, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ossi Kleimola  2001    551  31.52        1:07.81   
  Kouvolan Uimarit  1:06.78                 
                     
Saku Romo  2000    514  32.58        1:09.42   
  Lahden Uimaseura  1:10.02                 
                     
Visa Kovanen  2003              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit  1:44.52                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.10  Tulostuspäivämäärä  07 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  18:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner