2021-12-03   18:21:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Oskarin Uintien jatkot I

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Oskarin uintien jatkot I    Tulostuspivmr  13 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Jyvskyl    Tulostusaika  13:54   
  Jrjestj  Swimming Jyvskyl         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  13 huhtikuu 2019         
 
 
Laji 15, T13,N 200m SU, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nella Kortteinen  2007    337  43.29  1:29.06  2:14.80    2:58.17   
  Uinti Tampere                   
                     
Aada-Julia Laakso  2007    308  44.16  1:31.32  2:19.04    3:03.67   
  Kampuksen Plaani                   
                     
Ronja Halinen  2007    291  44.06  1:32.14  2:20.80    3:07.19   
  Swimming Jyvskyl  3:26.89                 
                     
Veera Nurmikolu  2007    243  45.48  1:35.50  2:26.15    3:18.70   
  Uinti Tampere                   
                     
 
Laji 15, T13,N 200m SU, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Noora Kukkonen  1999    511  35.05  1:14.14  1:54.56    2:35.16   
  TaTu Tampere  2:29.30                 
                     
Netta Nyberg  2001    473  35.40  1:15.79  1:56.86    2:39.12   
  TaTu Tampere  2:31.08                 
                     
Viivi Merisalo  2002    467  36.07  1:16.91  1:58.95    2:39.80   
  Swimming Jyvskyl  2:41.85                 
                     
Aino Ollikainen  2005    428  39.52  1:21.23  2:03.42    2:44.62   
  Keuruun Toverit                   
                     
Noora Poutanen  1999    416  37.77  1:20.62  2:03.45    2:46.16   
  TaTu Tampere  2:38.88                 
                     
Miia Hurskainen  1992    402  38.32  1:20.72  2:04.47    2:48.06   
  Kuopion Uimaseura  2:51.40                 
                     
Sara Virtanen  2002    372  38.35  1:21.74  2:07.34    2:52.42   
  Swimming Jyvskyl  2:51.41                 
                     
Wilma Lassila  2004    362  41.01  1:25.84  2:11.89    2:53.99   
  TaTu Tampere                   
                     
Juuli Kinnunen  2004    355  40.50  1:26.48  2:11.39    2:55.14   
  Swimming Jyvskyl  3:00.26                 
                     
10  Ronja Kalvas  2005    335  44.12  1:30.12  2:16.26    2:58.60   
  Swimming Jyvskyl                   
                     
11  Anna Kajosmki  2004    320  41.03  1:27.00  2:14.67    3:01.34   
  Swimming Jyvskyl  3:00.06                 
                     
12  Veera Laakkonen  2003    301  41.95  1:28.70  2:17.30    3:05.05   
  Kampuksen Plaani  2:59.75                 
                     
13  Helmi Viertorinne  2003    272  44.30  1:34.55  3:11.39    3:11.39   
  Swimming Jyvskyl  3:23.20                 
                     
14  Denise Palonen  2005    271  46.91  1:36.56  2:24.98    3:11.68   
  Swimming Jyvskyl  3:27.19                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  13 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyvskyl  Tulostusaika  13:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner