2021-03-08   11:11:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Pitkšperjantain uinnit

Alla lŲytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Pitkäperjantain uinnit
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Aurajoen Uinti ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 19, 2019 to huhti 19, 2019
Event 27, 50m Vapaauinti M, P11, P10 P10 -
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Niilo Lehtinen 2009 Aurajoen Uinti +0.72 109 43.73
2 Wille Vantala 2009 Aurajoen Uinti +0.67 105 44.28 +0.55
3 Jesse Rinne 2010 Aurajoen Uinti +0.78 44 58.97 +15.24
Event official at: 19.4.2019 18.19.17
Event 27, 50m Vapaauinti M, P11, P10 P11 -
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Jan Virransuo 2008 Aurajoen Uinti +0.77 150 39.28
2 Thanh Kiet Lam 2008 Aurajoen Uinti 123 42.00 +2.72
3 Wili Laiho 2008 Seinäjoen Uimarit-58 +0.80 123 42.01 +2.73
4 Ian Gonzalez Caton 2008 Aurajoen Uinti +0.67 114 43.09 +3.81
5 Veikka Lehtonen 2008 Aurajoen Uinti +0.61 99 45.08 +5.80
6 Viktor Hautala 2008 Aurajoen Uinti +0.95 63 52.36 +13.08
- Matias Rauhala 2008 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.32 DSQ s.w 4.4
- Benjamin Milovanov 2008 Aurajoen Uinti DSQ s.w 4.4
- Urho Kouvonen 2008 Aurajoen Uinti +0.36 DSQ s.w 4,4
- Romeo Manner 2008 Aurajoen Uinti DNS
Event official at: 19.4.2019 18.19.17
Event 27, 50m Vapaauinti M, P11, P10 Miehet -
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Jesper Lietzén 2002 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.70 506 26.24
2 Leevi Korpinen 2001 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.68 422 27.86 +1.62
3 Elias Laine 2003 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.89 346 29.77 +3.53
4 Max Allén 2005 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.83 277 32.06 +5.82
5 Romeo Maranzani 2006 Aurajoen Uinti +0.82 252 33.10 +6.86
6 Eemeli Arnell 2005 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.84 218 34.72 +8.48
7 Robert Pukki 2007 Aurajoen Uinti +0.77 172 37.59 +11.35
8 Kasper Vira 2006 Aurajoen Uinti +0.78 166 37.99 +11.75
9 Thomas Korvela 2005 Aurajoen Uinti +0.71 127 41.53 +15.29
10 Oliver Rautala 2007 Aurajoen Uinti +0.95 115 42.91 +16.67
11 Otto Anttila 2007 Aurajoen Uinti 109 43.73 +17.49
12 Lauri Kirjonen 2007 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.66 73 50.00 +23.76
13 Juuso Silfver 2007 Aurajoen Uinti +0.74 55 54.87 +28.63
- Santeri Herpola 2003 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku DNS
Event official at: 19.4.2019 18.19.17
2019-04-19 18.19.22 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner