2021-12-09   08:30:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Mämmiuinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu      Tulostuspivmr  22 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta      Tulostusaika  12:26   
  Jrjestj           
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  03 huhtikuu 2019         
 
 
Laji 12, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anita Mkinen  2007    348  38.50        1:20.51   
  Nummelan Kisaajat  1:21.22                 
                     
Emma Tissari  2007    279  42.31        1:26.64   
  Nurmijrven Uinti  1:25.96                 
                     
Venla Karialho  2007    254  42.01        1:29.44   
  Hyvinkn Uimaseura  1:54.98                 
                     
Silvia Koskela  2007    236  42.99        1:31.66   
  Jrvenpn Uintiklubi  1:30.19                 
                     
Helmi Oksa  2009    170  45.99        1:42.24   
  Nummelan Kisaajat  1:45.95                 
                     
Susanne Hein  2008    147  48.70        1:47.29   
  Jrvenpn Uintiklubi                   
                     
Ella Arvela  2007    126  53.71        1:52.82   
  Uinti Hyvink  1:52.30                 
                     
Ursula Tamminen  2008              DSQ   
  Nurmijrven Uinti  1:52.31                 
  SW 8.3 Eriaikainen ksien palautus               
                     
 
Laji 12, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anniina Ahonen  2005    421  34.27        1:15.59   
  Hyvinkn Uimaseura  1:17.95                 
                     
Emma-Lotta Ahola  2005    412  34.69        1:16.12   
  Jrvenpn Uintiklubi  1:16.43                 
                     
Janica Nieminen  2005    334  38.03        1:21.67   
  Uinti Hyvink  1:23.59                 
                     
Sini Kaivola  2005    318  38.77        1:22.98   
  Hyvinkn Uimaseura  1:26.36                 
                     
Milja Korhonen  2006    317  36.54        1:23.05   
  Nurmijrven Uinti  1:26.81                 
                     
Elizabete Naumcika  2005    313  38.67        1:23.38   
  Hyvinkn Uimaseura                   
                     
Heli Kuisma  2006    303  37.81        1:24.30   
  Hyvinkn Uimaseura  1:27.76                 
                     
Saara Seppl  2005    296  39.94        1:24.97   
  Nummelan Kisaajat  1:22.66                 
                     
Helie Katajainen  2005    285  40.74        1:26.03   
  Nurmijrven Uinti  1:35.86                 
                     
10  Laura Punkkinen  2005    276  40.91        1:26.95   
  Voikkaan Viesti  1:25.09                 
                     
11  Nina Sundberg  2006    249  41.52        1:30.04   
  Octopus Lohja  1:38.21                 
                     
12  Anniina Jokiniemi  2006    234  42.87        1:31.94   
  Hyvinkn Uimaseura  1:33.44                 
                     
13  Ella Palovaara  2005    220  44.60        1:33.86   
  Octopus Lohja  1:34.15                 
                     
14  Aino Suominen  2006    214  44.65        1:34.72   
  Jrvenpn Uintiklubi  1:40.88                 
                     
15  Lotta Karhu  2005    195  45.41        1:37.69   
  Hyvinkn Uimaseura                   
                     
Mona Vahteristo  2005              DSQ   
  Valkeakosken Uimaseura                   
  SW 9.4 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 12, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Saana Yritys  2003    559  31.78        1:08.78   
  Uinti Hyvink  1:09.49                 
                     
Jenny Nieminen  2001    545  32.41        1:09.34   
  Hyvinkn Uimaseura  1:09.75                 
                     
Mette Konttila  2001    521  32.26        1:10.40   
  Octopus Lohja  1:13.41                 
                     
Vlada Guljajeva  2004    514  33.11        1:10.72   
  Hyvinkn Uimaseura  1:13.18                 
                     
Lotta Linnea Partanen  2001    421  35.34        1:15.59   
  Nummelan Kisaajat  1:14.16                 
                     
Alisa Hnninen  2003    396  36.05        1:17.14   
  Jrvenpn Uintiklubi  1:17.97                 
                     
Laura Kaksonen  2004    330  37.95        1:21.98   
  Voikkaan Viesti  1:20.25                 
                     
Meeri Kerkknen  2004    323  38.63        1:22.54   
  Joensuun Uimaseura  1:22.23                 
                     
Tiia Kuisma  2003    319  37.42        1:22.89   
  Hyvinkn Uimaseura  1:18.96                 
                     
10  Aada Purje  2004    173  46.20        1:41.57   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.10  Tulostuspivmr  22 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Hyvinkn Uimaseura  Tulostusaika  12:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner