2019-08-25   02:25:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Noname-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
noname-uinnit
Organizer:
Place: Ulpukka RaisU
Pool: 25m Competition Date: touko 11, 2019 to touko 11, 2019
Event 11, 100m Selkäuinti T13, T15, N 13 and younger - Final
SJR 59.92 Lotta Upanne 1998 HSS FIN Espoo 23.11.2014
SJR 1:03.15 Vilma Oura 2001 HSS FIN Netanya, ISR 1.7.2017
SR 58.24 Mimosa Jallow 1994 Plaani FIN Espoo 15.10.2017
SR 1:00.42 Mimosa Jallow 1994 Plaani FIN London, GBR 22.5.2016
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Tuuli Peltola 2007 Raision Urheilijat 1:16.80
50m: 37.33
100m: 1:16.80
(39.47)
2 Viivi Elonen 2008 Swimming Team Rauma 1:29.33 +12.53
50m: 43.12
100m: 1:29.33
(46.21)
3 Pinja Pakkanen 2006 Kankaanpään Uimarit 1:32.07 +15.27
50m: 43.42
100m: 1:32.07
(48.65)
4 Nanna Kotkatvuori 2006 Uimaseura Kaarina 1:32.70 +15.90
50m: 46.35
100m: 1:32.70
(46.35)
5 Emilie Sjösten 2008 Aurajoen Uinti 1:35.41 +18.61
50m: 46.22
100m: 1:35.41
(49.19)
6 Saga Räikkönen 2008 Aurajoen Uinti 1:35.95 +19.15
50m: 46.87
100m: 1:35.95
(49.08)
7 Kaisa Heikkinen 2008 Raision Urheilijat 1:36.32 +19.52
50m: 46.67
100m: 1:36.32
(49.65)
8 Sagdiana Rakhimova 2008 Raision Urheilijat 1:38.02 +21.22
50m: 49.14
100m: 1:38.02
(48.88)
9 Sofia Järvi 2007 Raision Urheilijat 1:38.91 +22.11
50m: 48.52
100m: 1:38.91
(50.39)
10 Iisa Vanne 2008 Swimming Team Rauma 1:39.04 +22.24
50m: 47.72
100m: 1:39.04
(51.32)
11 Armi Wahlroos 2006 Raision Urheilijat 1:42.55 +25.75
50m: 48.47
100m: 1:42.55
(54.08)
12 Maisa Kummila 2006 Raision Urheilijat 1:46.01 +29.21
50m: 49.75
100m: 1:46.01
(56.26)
13 Iina Pihlaja 2008 Raision Urheilijat 1:48.44 +31.64
50m: 54.19
100m: 1:48.44
(54.25)
14 Aliisa Kunttu 2008 Aurajoen Uinti 1:48.89 +32.09
50m: 53.71
100m: 1:48.89
(55.18)
15 Milja Kummila 2008 Raision Urheilijat 1:53.12 +36.32
50m: 55.27
100m: 1:53.12
(57.85)
16 Kira Viitanen 2006 Aurajoen Uinti 2:06.36 +49.56
50m: 1:01.42
100m: 2:06.36
(1:04.94)
- Tiia Mattila 2008 Uinti-Vakka DSQ 10.8
- Yasemin Yilmaz 2007 Aurajoen Uinti DSQ 6.2
- Iiris Paloposki 2007 Aurajoen Uinti DNF
- Inari Sonkkila 2006 Uimaseura Kaarina DNS
Event official at: 11.5.2019 14:12:27
Event 11, 100m Selkäuinti T13, T15, N 14-15 years - Final
SJR 59.92 Lotta Upanne 1998 HSS FIN Espoo 23.11.2014
SJR 1:03.15 Vilma Oura 2001 HSS FIN Netanya, ISR 1.7.2017
SR 58.24 Mimosa Jallow 1994 Plaani FIN Espoo 15.10.2017
SR 1:00.42 Mimosa Jallow 1994 Plaani FIN London, GBR 22.5.2016
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Riikka Niskala 2004 Raision Urheilijat 1:07.26
50m: 32.40
100m: 1:07.26
(34.86)
2 Milla Karttunen 2005 Raision Urheilijat 1:10.39 +3.13
50m: 33.91
100m: 1:10.39
(36.48)
3 Aada Rantanen 2004 Raision Urheilijat 1:17.46 +10.20
50m: 36.60
100m: 1:17.46
(40.86)
4 Milla Järvenpää 2004 Uimaseura Kaarina 1:24.76 +17.50
50m: 41.20
100m: 1:24.76
(43.56)
5 Saimi Räty 2005 Raision Urheilijat 1:34.89 +27.63
50m: 45.99
100m: 1:34.89
(48.90)
Event official at: 11.5.2019 14:12:27
Event 11, 100m Selkäuinti T13, T15, N 16 and older - Final
SJR 59.92 Lotta Upanne 1998 HSS FIN Espoo 23.11.2014
SJR 1:03.15 Vilma Oura 2001 HSS FIN Netanya, ISR 1.7.2017
SR 58.24 Mimosa Jallow 1994 Plaani FIN Espoo 15.10.2017
SR 1:00.42 Mimosa Jallow 1994 Plaani FIN London, GBR 22.5.2016
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Mari Ääri 1980 Aurajoen Uinti 1:07.69
50m: 32.83
100m: 1:07.69
(34.86)
Event official at: 11.5.2019 14:12:27
2019-05-11 14:12:34 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Raision Urheilijat

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner