2019-08-25   02:51:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Noname-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
noname-uinnit
Organizer:
Place: Ulpukka RaisU
Pool: 25m Competition Date: touko 11, 2019 to touko 11, 2019
Event 4, 100m Vapaauinti P14, P16, M 14 and younger - Final
SJR 48.59 Severi Allonen 1991 SWIM FIN Jyväskylä 31.10.2009
SJR 50.68 Antti Kasvio 1973 LaVi FIN Espoo 13.7.1991
SR 47.55 Matias Koski 1994 Georgia U. FIN Windsor, CAN 10.12.2016
SR 49.44 Ari-Pekka Liukkonen 1989 Cetus FIN Helsinki 20.3.2016
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Kasperi Heikkinen 2005 Raision Urheilijat 1:00.31
50m: 28.30
100m: 1:00.31
(32.01)
2 Joel Korte 2005 Swimming Team Rauma 1:03.14 +2.83
50m: 30.17
100m: 1:03.14
(32.97)
3 Lauri Aho 2006 Raision Urheilijat 1:04.48 +4.17
50m: 31.06
100m: 1:04.48
(33.42)
4 Aaro Törnström 2006 Raision Urheilijat 1:10.33 +10.02
50m: 34.58
100m: 1:10.33
(35.75)
5 Roope Koskela 2007 Raision Urheilijat 1:10.60 +10.29
50m: 33.72
100m: 1:10.60
(36.88)
6 Romeo Maranzani 2006 Aurajoen Uinti 1:12.88 +12.57
50m: 34.89
100m: 1:12.88
(37.99)
7 Jooa Laiho 2006 Raision Urheilijat 1:15.59 +15.28
50m: 36.28
100m: 1:15.59
(39.31)
8 Leevi Saarinen 2006 Uinti-Vakka 1:16.32 +16.01
50m: 35.57
100m: 1:16.32
(40.75)
9 Patric Meriholvi 2007 Raision Urheilijat 1:20.12 +19.81
50m: 37.45
100m: 1:20.12
(42.67)
10 Margo Murumäe 2006 Raision Urheilijat 1:21.58 +21.27
50m: 37.31
100m: 1:21.58
(44.27)
11 Eino Jussinoja 2006 Swimming Team Rauma 1:21.95 +21.64
50m: 39.65
100m: 1:21.95
(42.30)
12 Niko Visuri 2007 Aurajoen Uinti 1:22.63 +22.32
50m: 38.65
100m: 1:22.63
(43.98)
13 Jesper Isotalo 2007 Raision Urheilijat 1:23.53 +23.22
50m: 40.19
100m: 1:23.53
(43.34)
14 Thomas Salonen 2009 Raision Urheilijat 1:24.69 +24.38
50m: 40.34
100m: 1:24.69
(44.35)
15 Eero Carne 2009 Raision Urheilijat 1:25.85 +25.54
50m: 40.07
100m: 1:25.85
(45.78)
16 Thomas Westerlund 2007 Raision Urheilijat 1:27.67 +27.36
50m: 42.34
100m: 1:27.67
(45.33)
17 Juho Räikkälä 2007 Kankaanpään Uimarit 1:30.62 +30.31
50m: 42.23
100m: 1:30.62
(48.39)
18 Benjamin Milovanov 2008 Aurajoen Uinti 1:31.73 +31.42
50m: 44.45
100m: 1:31.73
(47.28)
19 Jan Virransuo 2008 Aurajoen Uinti 1:32.57 +32.26
50m: 42.74
100m: 1:32.57
(49.83)
20 Ilmari Kunttu 2006 Aurajoen Uinti 1:33.56 +33.25
50m: 43.35
100m: 1:33.56
(50.21)
21 Thanh Kiet Lam 2008 Aurajoen Uinti 1:33.57 +33.26
50m: 45.20
100m: 1:33.57
(48.37)
22 Miska Käär 2009 Raision Urheilijat 1:34.28 +33.97
50m: 43.87
100m: 1:34.28
(50.41)
23 Venuel Suvila-Anton 2008 Raision Urheilijat 1:34.62 +34.31
50m: 43.89
100m: 1:34.62
(50.73)
24 Wili Sauhula 2010 Aurajoen Uinti 1:35.99 +35.68
50m: 46.52
100m: 1:35.99
(49.47)
25 Oliver Rautala 2007 Aurajoen Uinti 1:36.29 +35.98
50m: 48.27
100m: 1:36.29
(48.02)
26 Matias Lehtinen 2007 Raision Urheilijat 1:36.64 +36.33
50m: 45.59
100m: 1:36.64
(51.05)
27 Arttu Carne 2007 Raision Urheilijat 1:38.12 +37.81
50m: 45.71
100m: 1:38.12
(52.41)
28 Aleksi Nurmi 2006 Aurajoen Uinti 1:38.20 +37.89
50m: 44.01
100m: 1:38.20
(54.19)
29 Onni Kolhi 2009 Raision Urheilijat 1:43.07 +42.76
50m: 46.94
100m: 1:43.07
(56.13)
30 Reino Ericsson 2008 Raision Urheilijat 1:43.08 +42.77
50m: 46.22
100m: 1:43.08
(56.86)
31 Carlos Sadiku 2006 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku 1:51.61 +51.30
50m: 46.52
100m: 1:51.61
(1:05.09)
32 Aukusti Lempiäinen 2009 Raision Urheilijat 1:54.18 +53.87
50m: 52.53
100m: 1:54.18
(1:01.65)
Event official at: 11.5.2019 13:00:00
Event 4, 100m Vapaauinti P14, P16, M 15-16 years - Final
SJR 48.59 Severi Allonen 1991 SWIM FIN Jyväskylä 31.10.2009
SJR 50.68 Antti Kasvio 1973 LaVi FIN Espoo 13.7.1991
SR 47.55 Matias Koski 1994 Georgia U. FIN Windsor, CAN 10.12.2016
SR 49.44 Ari-Pekka Liukkonen 1989 Cetus FIN Helsinki 20.3.2016
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Seweryn Pastucha 2004 Raision Urheilijat 55.48
50m: 26.77
100m: 55.48
(28.71)
2 Leevi Jalava 2004 Swimming Team Rauma 1:05.37 +9.89
50m: 30.64
100m: 1:05.37
(34.73)
3 Samuel Söderholm 2004 Raision Urheilijat 1:06.22 +10.74
50m: 31.47
100m: 1:06.22
(34.75)
Event official at: 11.5.2019 13:00:00
Event 4, 100m Vapaauinti P14, P16, M 17 and older - Final
SJR 48.59 Severi Allonen 1991 SWIM FIN Jyväskylä 31.10.2009
SJR 50.68 Antti Kasvio 1973 LaVi FIN Espoo 13.7.1991
SR 47.55 Matias Koski 1994 Georgia U. FIN Windsor, CAN 10.12.2016
SR 49.44 Ari-Pekka Liukkonen 1989 Cetus FIN Helsinki 20.3.2016
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Matias Gustafsson 2002 Raision Urheilijat 59.83
50m: 27.91
100m: 59.83
(31.92)
2 Leo Penttilä 2001 Swimming Team Rauma 1:02.19 +2.36
50m: 29.35
100m: 1:02.19
(32.84)
Event official at: 11.5.2019 13:00:00
2019-05-11 13:15:10 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Raision Urheilijat

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner