2019-12-09   19:19:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Noname-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
noname-uinnit
Organizer:
Place: Ulpukka RaisU
Pool: 25m Competition Date: touko 11, 2019 to touko 11, 2019
Event 5, 200m Sekauinti Naiset  - Final
SJR 2:12.38 Emilia Pikkarainen 1992 VanVe FIN Jyväskylä 31.10.2009
SJR 2:14.23 Emilia Pikkarainen 1992 VanVe FIN Helsinki 25.6.2009
SR 2:10.51 Tanja Kylliäinen 1993 Louisville FIN Doha, QAT 6.12.2014
SR 2:14.20 Tanja Kylliäinen 1993 LrU FIN Minneapolis, USA 14.11.2015
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Milla Lempiälä 2005 Loimaan Uimaseura 2:37.50
50m: 34.50
100m: 1:15.01
(40.51)
150m: 2:01.78
(46.77)
200m: 2:37.50
(35.72)
2 Sanni Jouppi 2004 Swimming Team Rauma 2:48.94 +11.44
50m: 36.72
100m: 1:19.77
(43.05)
150m: 2:09.09
(49.32)
200m: 2:48.94
(39.85)
3 Ulla Haarala 2004 Uimaseura Kaarina 2:57.69 +20.19
50m: 42.14
100m: 1:28.45
(46.31)
150m: 2:17.84
(49.39)
200m: 2:57.69
(39.85)
4 Nanna Kotkatvuori 2006 Uimaseura Kaarina 3:09.01 +31.51
50m: 41.00
100m: 1:27.58
(46.58)
150m: 2:25.30
(57.72)
200m: 3:09.01
(43.71)
5 Nella Imponen 2007 Aurajoen Uinti 3:11.09 +33.59
50m: 42.32
100m: 1:30.11
(47.79)
150m: 2:30.35
(1:00.24)
200m: 3:11.09
(40.74)
6 Amanda Ahinko 2007 Kampuksen Plaani 3:12.03 +34.53
50m: 42.37
100m: 1:32.26
(49.89)
150m: 2:26.90
(54.64)
200m: 3:12.03
(45.13)
7 Viivi Elonen 2008 Swimming Team Rauma 3:14.66 +37.16
50m: 42.60
100m: 1:32.39
(49.79)
150m: 2:30.97
(58.58)
200m: 3:14.66
(43.69)
8 Elina Toivonen 2006 Aurajoen Uinti 3:18.55 +41.05
50m: 41.90
100m: 1:33.88
(51.98)
150m: 2:31.43
(57.55)
200m: 3:18.55
(47.12)
9 Emilie Sjösten 2008 Aurajoen Uinti 3:21.17 +43.67
50m: 49.36
100m: 1:41.68
(52.32)
150m: 2:37.48
(55.80)
200m: 3:21.17
(43.69)
10 Emilia Häjänen 2006 Raision Urheilijat 3:26.61 +49.11
50m: 45.25
100m: 1:39.89
(54.64)
150m: 2:42.75
(1:02.86)
200m: 3:26.61
(43.86)
11 Sagdiana Rakhimova 2008 Raision Urheilijat 3:26.71 +49.21
50m: 50.37
100m: 1:42.81
(52.44)
150m: 2:45.54
(1:02.73)
200m: 3:26.71
(41.17)
12 Kaisa Heikkinen 2008 Raision Urheilijat 3:29.31 +51.81
50m: 53.89
100m: 1:45.62
(51.73)
150m: 2:43.42
(57.80)
200m: 3:29.31
(45.89)
13 Iina Pihlaja 2008 Raision Urheilijat 3:39.78 +1:02.28
50m: 53.68
100m: 1:50.75
(57.07)
150m: 2:52.32
(1:01.57)
200m: 3:39.78
(47.46)
14 Veera Helkkala 2006 Raision Urheilijat 3:45.72 +1:08.22
50m: 54.35
100m: 1:56.81
(1:02.46)
150m: 3:00.45
(1:03.64)
200m: 3:45.72
(45.27)
15 Yasemin Yilmaz 2007 Aurajoen Uinti 3:49.86 +1:12.36
50m: 52.22
100m: 1:54.48
(1:02.26)
150m: 3:01.21
(1:06.73)
200m: 3:49.86
(48.65)
16 Iiris Paloposki 2007 Aurajoen Uinti 3:54.65 +1:17.15
50m: 56.85
100m: 2:01.57
(1:04.72)
150m: 3:01.25
(59.68)
200m: 3:54.65
(53.40)
17 Kira Viitanen 2006 Aurajoen Uinti 4:09.04 +1:31.54
50m: 1:56.97
100m: 3:07.19
(1:10.22)
150m: 4:09.04
(1:01.85)
Event official at: 11.5.2019 13:07:49
2019-05-11 13:15:22 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Raision Urheilijat

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner