Tulokset Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 3 lörd
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 45, 50m Bröstsim FL AB 16-17 år - Final |
|
|
Sponsor: |
SWEBAR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Cecilia Viberg |
2003 |
Lidingö Simklubb |
+0.73 |
|
34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tone Sandsjö |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
+0.73 |
|
34.77 |
+0.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ingrid Franks |
2003 |
Täby Sim |
+0.65 |
|
34.84 |
+0.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emilia Liven |
2002 |
Aurajoen Uinti |
+0.68 |
|
35.57 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Amanda Andersson |
2003 |
Lidingö Simklubb |
+0.74 |
|
36.10 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Moa Arvehed |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
+0.69 |
|
36.14 |
+2.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alva Hagström |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.71 |
|
36.18 |
+2.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emma Parsons |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
+0.71 |
|
37.40 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Isabelle Brodd |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.82 |
|
37.72 |
+3.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tora Hansson |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
+0.67 |
|
37.90 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Helmi Heinonen |
2002 |
Aurajoen Uinti |
+0.77 |
|
38.11 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sofia Björkman |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
+0.79 |
|
38.17 |
+4.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Cornelia Ericsson |
2003 |
Turebergs Simklubb |
+0.69 |
|
39.41 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tova Lindbom |
2002 |
Danderyds Simförening |
+0.80 |
|
39.50 |
+5.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sofia Voigt |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.76 |
|
39.69 |
+5.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Rebecca Policastro |
2003 |
Järfälla Simsällskap |
+0.73 |
|
41.04 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Beata Liljeberg |
2003 |
Lidingö Simklubb |
+0.67 |
|
41.95 |
+7.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Rebecka Ishaq |
2003 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.68 |
|
42.66 |
+8.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Alexandra Berggren |
2002 |
Simklubben Neptun |
+0.95 |
|
47.48 |
+13.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Embla Börjesson |
2002 |
Täby Sim |
+0.69 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saliha Colic |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alida Öhberg |
2002 |
Aurajoen Uinti |
-.-- |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-05-11 19:04:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 45, 50m Bröstsim FL AB 18-99 år - Final |
|
|
Sponsor: |
SWEBAR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Speiner |
1994 |
Södertörns Simsällskap |
+0.72 |
|
35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Smilla Hedlund |
2001 |
Täby Sim |
+0.76 |
|
37.03 |
+1.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Agnes Fährlin |
1998 |
Spårvägen Simförening |
+0.69 |
|
37.19 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Malin Eklund |
2001 |
Västerås Simsällskap |
+0.76 |
|
37.33 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Adina Nyström |
1999 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.67 |
|
37.66 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Filippa Berndtson |
1997 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.74 |
|
38.33 |
+2.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-05-11 19:04:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-11 19:04:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|