2019-11-19   05:39:46
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Copenhagen Kidz Cup 2019

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Resultat Løb 18 (Finaler) - Officiel
Resultat Løb 18 (Finaler) - Officiel 
 
  Stævne navn  Copenhagen Kidz Cup 2019    Udskriftsdato  29 juni 2019   
  Stævne by  Lyngby    Udskriftstidspunkt  19:38   
  Arrangør  Lyngby Svømmeklub         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  29 juni 2019         
 
 
Løb 18, 4X100m Frisvømning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    100m        Opnået  Status 











 
Hsk T2 Drenge  2006  Hovedstadens Svømmeklub            4:15.38   
  Gustav Steen Andersen  2006      1:02.71        1:02.71   
  Magnus Steen Andersen  2006                 
  Karl Korfix Barlebo  2006                 
  Aksel Thuesen Güsmer  2006      4:15.38        4:15.38   
                     
Gsc Drenge 1  2006  Gladsaxe Svømmeklub            4:29.10   
  Victor Juhl Hansen  2007      1:06.23        1:06.23   
  Walter N Falborg Pedersen  2007                 
  Jens Krogh Hermansen  2006                 
  Magnus Gimsing Åhman  2007      4:29.10        4:29.10   
                     
Hsk T2 Drenge 2  2006  Hovedstadens Svømmeklub            4:36.03   
  Hans Bjørn Legind  2007      1:07.10        1:07.10   
  Linus Klarskov Vidovic  2007                 
  Felix Holkenfeldt Be Berg  2007                 
  Tristan Jensen  2006      4:36.03        4:36.03   
                     
Lyngby Speed Princes  2006  Lyngby Svømmeklub            4:42.94   
  Andreas Hammer Dohn  2006      1:06.40        1:06.40   
  Max Bendixen  2007                 
  Mads Emil Christiansen  2006                 
  Marcus Hammergart  2006      4:42.94        4:42.94   
                     
Kvik Drenge 1  2006  Svømmeklubben Kvik, Kastrup            4:52.71   
  Tobias Melhede  2006      1:09.97        1:09.97   
  Marcus Skov Zacho  2006                 
  Mathias Larsen  2007                 
  Otto Cairo  2007      4:52.71        4:52.71   
                     
Gsc Drenge 2  2008  Gladsaxe Svømmeklub            5:18.92   
  Damjan Kruc  2008      1:14.52        1:14.52   
  Andreas Bartholin Bruhn  2008      4:04.40        5:18.92   
  Villads Moefelt  2008                 
  Nicklas Hiort  2008      5:18.92        5:18.92   
                     
Ronnie 1  2006  Hørsholm Svømmeforening            5:49.50   
  Noah El-Nagdy  2007      1:18.26        1:18.26   
  Nicolaj Semklo  2008                 
  Marcus Westmark Holm  2007                 
  Anton Magnussen  2006      5:49.50        5:49.50   
                     
Kvik Drenge 2  2006  Svømmeklubben Kvik, Kastrup            DSQ  Ombyttet svømmer 1&2 
  Jacob Riiber Hvid  2007      18.92           
  Hector Vildrik Thougaard  2007                 
  Jonathan Petersen  2007                 
  Carl S. Sørensen  2006      92        DSQ   
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  29 juni 2019 
Licens til Lyngby Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  19:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark