2021-11-27   22:12:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Sveitsin suviuinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Suviuinnit2019    Tulostuspivmr  15 keskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Hyvink    Tulostusaika  13:20   
  Jrjestj  HyUS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  15 keskuu 2019         
 
 
Laji 12, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eemeli Arnell  2005    251  47.20  1:38.21  2:31.52    3:20.57   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:19.73                 
                     
Onni Toiviainen  2005    234  46.03  1:39.56  2:33.53    3:25.53   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  3:25.48                 
                     
Kasperi Miettinen  2006    225  47.76  1:40.36  2:37.37    3:28.06   
  Hyvinkn Uimaseura  3:30.24                 
                     
Henri Piipponen  2005    213  46.09  1:40.14  2:38.43    3:31.78   
  Helsingin Uimarit  3:43.52                 
                     
Tuomas Kallio  2005    204  47.50  1:41.53  2:39.75    3:35.11   
  TaTu Tampere  3:27.75                 
                     
Jesper Dolk  2005    192  51.53  1:46.42  2:42.71    3:39.42   
  Nurmijrven Uinti  3:30.36                 
                     
Felix Koho  2005    171  51.61  1:48.92  2:50.00    3:47.97   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  3:45.78                 
                     
 
Laji 12, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lenni Lehtonen  2004    361  41.03  1:24.88  2:13.24    2:57.89   
  Uinti Tampere  2:57.80                 
                     
Otto Ahvonen  2003    306  42.58  1:29.03  2:19.46    3:07.86   
  Hmeenlinnan Uimaseura                   
                     
Matias Pikkala  2004    254  44.21  1:33.55  2:27.75    3:19.81   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  3:06.86                 
                     
 
Laji 12, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jerry Roine  2002    459  35.80  1:17.12  2:00.95    2:44.15   
  Jrvenpn Uintiklubi  2:37.97                 
                     
Anton Nuottajrvi  2000              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Lenni Kukkonen  2001              DNS   
  Hmeenlinnan Uimaseura  2:51.92                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.10  Tulostuspivmr  15 keskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Hyvinkn Uimaseura  Tulostusaika  13:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner