2021-11-27   09:47:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Sveitsin suviuinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Suviuinnit2019    Tulostuspivmr  15 keskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Hyvink    Tulostusaika  15:27   
  Jrjestj  HyUS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  15 keskuu 2019         
 
 
Laji 22, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Miska Sarkkinen  2005    305          38.54   
  Helsingin Uimarit  40.49                 
Lev Vlasov  2007    286          39.35   
  TaTu Tampere  37.83                 
Kasperi Miettinen  2006    251          41.10   
  Hyvinkn Uimaseura  42.26                 
Joona Jakoaho  2006    206          43.90   
  Hyvinkn Uimaseura  43.97                 
Severi Muje  2005    178          46.05   
  TaTu Tampere  52.88                 
Felix Koho  2005    138          50.16   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  49.10                 
Iiro Viskari  2007    118          52.78   
  Hmeenlinnan Uimaseura  55.07                 
Kasperi Kentt  2008    84          59.24   
  Hyvinkn Uimaseura  57.99                 
Simo Karhu  2008    70          1:02.77   
  Jrvenpn Uintiklubi  1:02.21                 
Kalle Heinonen  2006              DNS   
  TaTu Tampere  49.59                 
 
Laji 22, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aapo Huhti  2003    405          35.05   
  Vesihelmen Uimaseura  33.73                 
Sakari Gummerus  2003    379          35.83   
  Uinti Tampere  35.14                 
Martti Karesjoki  2004    327          37.64   
  Tuusulan Uimaseura  36.51                 
Santeri Gummerus  2003    297          38.88   
  Uinti Tampere  38.98                 
Jaska Schoenmakers  2004    259          40.66   
  Tuusulan Uimaseura  41.48                 
Sauli Gummerus  2004    203          44.09   
  Uinti Tampere  42.65                 
Joonas Nieminen  2003    130          51.10   
  Hmeenlinnan Uimaseura  46.91                 
 
Laji 22, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Miikka Ruohoniemi  1993    741          28.67   
  A4 Idrottsfrening  27.14                 
Jaakko Lehvonen  2002    287          39.30   
  Pieksn Kuutit  37.78                 
Lenni Kukkonen  2001              DNS   
  Hmeenlinnan Uimaseura  37.20                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.10  Tulostuspivmr  15 keskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Hyvinkn Uimaseura  Tulostusaika  15:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner