2021-11-29   03:29:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Sveitsin suviuinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Suviuinnit2019    Tulostuspivmr  15 keskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Hyvink    Tulostusaika  11:50   
  Jrjestj  HyUS         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  15 keskuu 2019         
 
 
Laji 3, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ella Parviainen  2006    304  41.48        1:26.33   
  Uinti Tampere  1:25.08                 
                     
Olivia Loukkola  2007    290  42.45        1:27.75   
  Oulun Uinti 1906  1:26.85                 
                     
Anniina Jokiniemi  2006    278  43.55        1:29.01   
  Hyvinkn Uimaseura  1:30.67                 
                     
Aino Jskelinen  2006    247  43.84        1:32.48   
  Uinti Tampere  1:31.32                 
                     
Viivi Hiki  2006    208  48.22        1:38.03   
  Oulun Uinti 1906  1:34.06                 
                     
Elli Jalonen  2006    196  49.02        1:39.91   
  Uinti Tampere  1:38.91                 
                     
Venla Bjrkholm  2006    190  48.25        1:40.94   
  Uinti Tampere  1:40.66                 
                     
Jenna Myllyntausta  2006    187  50.11        1:41.59   
  Uinti Tampere  1:39.52                 
                     
Matilda Hirvonen  2006    172  50.48        1:44.33   
  Hyvinkn Uimaseura  1:42.55                 
                     
10  Iina Lamminsaari  2006    155  50.98        1:48.01   
  Uinti Tampere                   
                     
 
Laji 3, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Siiri Tiilikka  2004    400  37.65        1:18.80   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:14.94                 
                     
Melissa Miettinen  2005    352  39.73        1:22.26   
  Helsingin Uimarit  1:18.14                 
                     
Emilia Peuhkurinen  2005    350  39.73        1:22.42   
  Uinti Tampere  1:19.84                 
                     
Susanna Uitto  2004    332  41.10        1:23.89   
  Uinti Tampere                   
                     
Elle Axn  2004    317  39.90        1:25.13   
  Uinti Tampere  1:19.83                 
                     
Emma Lng  2004    311  41.65        1:25.68   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:22.87                 
                     
Emma Lhteenmki  2004    306  40.98        1:26.15   
  Uinti Tampere                   
                     
Matilda Nyberg  2004    284  42.18        1:28.36   
  Helsingin Uimarit  1:24.95                 
                     
Saana Keskinen  2005    264  43.31        1:30.49   
  Uinti Tampere  1:31.90                 
                     
10  Helie Katajainen  2005    250  44.94        1:32.11   
  Nurmijrven Uinti  1:43.44                 
                     
11  Tiina Alatalo  2005    217  47.64        1:36.62   
  Oulun Uinti 1906  1:34.36                 
                     
12  Ronja Weckstrm  2005    151  53.28        1:49.04   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Ida Ojala  2005              DNS   
  Uinti Tampere  1:49.18                 
                     
 
Laji 3, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Milla Laiteenmki  2001    542  34.35        1:11.22   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:09.62                 
                     
Sanni Kilponen  2001    501  34.79        1:13.12   
  Hmeenlinnan Uimaseura  1:15.02                 
                     
Venla Suihkonen  2002    440  34.46        1:16.36   
  Octopus Lohja  1:07.40                 
                     
Ronja Myllykallio  2003    438  37.10        1:16.47   
  Uinti Tampere  1:12.45                 
                     
Jenny Grangrd  2003    430  37.41        1:16.97   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:15.53                 
                     
Venla Pesu  2002    427  36.99        1:17.14   
  Uinti Tampere  1:14.38                 
                     
Noora Poutanen  1999    419  36.87        1:17.62   
  TaTu Tampere  1:12.61                 
                     
Anni Seppl  2003    393  38.26        1:19.28   
  Helsingin Uimarit  1:17.96                 
                     
Viivi Nieminen  2002    359  39.97        1:21.74   
  Uinti Tampere  1:19.16                 
                     
Anna Rantanen  2001              DNS   
  Uinti Tampere  1:07.89                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.10  Tulostuspivmr  15 keskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Hyvinkn Uimaseura  Tulostusaika  11:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner