2020-06-03   06:21:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mauno ÅSK Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailujakso

Document
Results
Mauno ÅSK Games
Place: Impivaaran uimahalli Organizer: Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry
Pool: 25m Competition Date: loka 5, 2019 to loka 5, 2019
Event 11, 50m Selkäuinti Naiset, T-10 Tytöt 10 vuotta - Final
Sponsor: Mauno Catering
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Amelie Halkosaari 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.87 175 45.88
2 Viivi Heikkinen 2009 Uinti Hyvinkää +0.98 153 47.95 +2.07
3 Ran yu 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.90 138 49.56 +3.68
4 Vilma Keski-Korsu 2009 Åbo Simklubb +0.77 135 49.95 +4.07
5 Peppi Pulkkinen 2009 Raision Urheilijat +0.89 127 50.98 +5.10
6 Renja Koskela 2010 Raision Urheilijat +0.77 124 51.37 +5.49
7 Miina Mäkinen 2009 Raision Urheilijat +0.77 114 52.82 +6.94
8 Alina Niittymäki 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.89 106 54.08 +8.20
9 Siiri Kinos 2010 Raision Urheilijat +0.82 98 55.65 +9.77
10 Ronja Yilmaz 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.97 95 56.17 +10.29
11 Sofia Ahvas 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.72 91 56.91 +11.03
12 Inkeri Rinnola 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.74 91 57.00 +11.12
13 Anna Liljeberg 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.95 88 57.71 +11.83
14 Senni Soininen 2009 Raision Urheilijat 81 59.20 +13.32
15 Jenna Paasimaa 2010 Åbo Simklubb 80 59.40 +13.52
16 Bea Back 2009 Raision Urheilijat 61 1:05.09 +19.21
17 Joanna Fernández Mieronkosk 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.94 54 1:07.64 +21.76
- Nea Pippola 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.75 DSQ SW 6.4
Event official at: 5.10.2019 14.49.45
Event 11, 50m Selkäuinti Naiset, T-10 Naiset - Final
Sponsor: Mauno Catering
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Emilie Pärnänen 2002 Åbo Simklubb +0.66 681 29.17
2 Helmi Heinonen 2002 Aurajoen Uinti Ry +0.66 572 30.92 +1.75
3 Iris Hanski 2003 Åbo Simklubb +0.55 563 31.08 +1.91
4 Kerttu Nurmi 2003 Åbo Simklubb +0.70 544 31.43 +2.26
5 Kukka Kangas 2005 Åbo Simklubb +0.67 543 31.46 +2.29
6 Alida Öhberg 2002 Aurajoen Uinti Ry +0.77 520 31.91 +2.74
7 Maura Bergström 2005 Åbo Simklubb +0.74 510 32.12 +2.95
8 Janette Setälä 2001 Aurajoen Uinti Ry +0.73 507 32.18 +3.01
9 Maija Nurmi 2003 Åbo Simklubb +0.71 488 32.59 +3.42
10 Siiri Konkka 2004 Åbo Simklubb +0.57 487 32.62 +3.45
11 Tilda Aaltonen 2006 Åbo Simklubb +0.74 482 32.72 +3.55
12 Julia Koivisto 2002 Aurajoen Uinti Ry +0.64 466 33.10 +3.93
13 Fiona Laakso 2005 Åbo Simklubb +0.75 461 33.22 +4.05
14 Daniela Degenhardt 2003 Åbo Simklubb +0.94 460 33.23 +4.06
15 Katariina Niemi 2002 Åbo Simklubb +0.70 459 33.27 +4.10
16 Aino Rantala 2004 Åbo Simklubb +0.77 450 33.48 +4.31
17 Ella Suominen 2005 Åbo Simklubb +0.68 431 33.97 +4.80
18 Ella Alanko 2003 Aurajoen Uinti Ry +0.75 405 34.69 +5.52
19 Ella Nihtilä 2004 Åbo Simklubb +0.62 392 35.05 +5.88
20 Olivia Koski 2002 Aurajoen Uinti Ry +0.71 384 35.30 +6.13
21 Minttu Kiili 2005 Åbo Simklubb +0.67 377 35.53 +6.36
22 Aino Lehtinen 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.60 330 37.12 +7.95
23 Janna Tepsa 2005 Åbo Simklubb +0.72 263 40.03 +10.86
24 Emma Loo 2004 Åbo Simklubb +0.72 251 40.66 +11.49
25 Amanda Ahinko 2007 Kampuksen Plaani +0.74 233 41.67 +12.50
26 Hanna Ponnikas 2004 Uinti Hyvinkää +0.85 210 43.14 +13.97
27 Elsa Koskinen 2006 Åbo Simklubb +0.98 195 44.24 +15.07
28 Emma Nygård 2008 Åbo Simklubb +0.63 157 47.50 +18.33
29 Ella Arvela 2007 Uinti Hyvinkää +0.81 153 47.96 +18.79
30 Selma Mäenpää 2007 Åbo Simklubb +0.69 138 49.59 +20.42
31 Nea Niemi 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.89 138 49.62 +20.45
32 Heta Hilja Inkeri Allén 2007 Åbo Simklubb +0.86 106 54.17 +25.00
33 Eevi Klaara Orenshtein 2008 Aurajoen Uinti Ry 97 55.81 +26.64
34 ISABELLA NORRMAN 2008 Åbo Simklubb +0.75 88 57.55 +28.38
- Senni Jalonen 2006 Åbo Simklubb DNS
Event official at: 5.10.2019 14.49.45
2019-10-05 14.49.50 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner